Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-03-2011, 10:03
melchior melchior jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
melchior.polki.pl

Domyślnie Odp: ***** Crazy Mums*****

Witam Aniu bardzo przykro mi ze miałaś wypadek ,ale najważniejsze ze wszystko się ok . skończyło . Ja dostałam wczoraj kwiatka od mego synka kupił go za swoja kasę co mnie bardzo ucieszyło z mężem spędziłam miły wieczór co dla mnie znaczy więcej niż super bukiet ha ha ha A mnie gdzieś strasznie przewiało boli mnie okropnie ucho ,ból ciągnie się na zęby . Mam jakieś krople, ale mało pomagają jutro chyba pójdę do lekarza ,choć może to ból od zęba sama już nie wiem boli okropnie . U nas świeci dziś słoneczko ,ale zimno jeszcze jak wiaterek zawieje . Asia zrobiła sobie dziś wagary rano stwierdziła ze boli ja brzuszek i jest tata wiec zostaje w domku raz mogę jej ulec zwłaszcza ze u nas święto jak jest tata ...
Nieprzeczytane 09-03-2011, 12:29
kruszyna23's Avatar
kruszyna23 kruszyna23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

a ja podłapałam doła - narazie nie ma dla mnie pracy, 2 miesiące mnie nie było a już znaleźli inna na moje stanowisko. . . ostatnio nic mi nie wychodzi

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-03-2011, 19:12
anna31's Avatar
anna31 anna31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anna31.polki.pl

Witajcie.
Nie mam za bardzo czasu na kompa bo jakoś cięzko mi ogarnąc praca dom praca ale i tak już się przyzwyczaiłam.
KRUSZYNA nie martw się jak bedziesz szukać to praca napewno sie znajdzie.
MARTI fajnie że Alan będzie się uczył tańca,mój Kamil chodził na tańce przez 3 lata i troszkę cos tam umie he he.
MELCHIOR jak tam byłas u lekarza? jak zdrówko?
FAMILY Marlenka narazie będzie chodzić rok do zerówki zobaczymy jak sobie poradzi a potem zdecydujemy co dalej.
Dawno nic nie pisałam bo jakoś weny było brak no i kompa nie mieliśmy bo były problemy z systemem potem z zainstalowaniem netu i takie tam
A co do wypadku to moja i tylko wyłacznie moja głupota pośpiech i jeszcze raz pośpiech,niby nie jechałam szybko ale chwila nieuwagi złapałam pobocze,wpadłam w poślizg,trzy obroty na drodze na (szczęscie była w tej chwili pusta) auto uderzyło spodem w betonowy przejazd na posesję odbił się i zawisł na wybetonowanym rowie.Kamil nie miał zapiętych pasów wiem moja głupotaja chyba miałam o ile pamiętam bo tylko miałam nadwyrężone mięśnie a syn niestety głowa potłuczona i wstrząs mózgu był na obserwacji w szpitalu miał zrobione wszystkie badania na szczęście wszystko oki mam wyrzuty sumienia że mu wyrządziłam krzywdę z mojej głupoty.Natomiast traumy niemam autem mogę jeżdzić nadal tylko nie własnym bo ten nawet do naprawy się nie nadaje,karoseria jest nawet nie naruszona ale niestety silnik i wszystko w środku...szkoda nawet gadac
No ale sie opisałam...Do potem napiszę niebawem.

Ostatnio edytowane przez anna31 : 09-03-2011 o 19:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-2011, 10:11
antalis antalis jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antalis.polki.pl

Cześć Krejzolki
Kooope latek Gratuluję nowym mamusiom. Lece troche ponadrabiać ale czuje ze mi wcieleń braknie :P

Colorka wypadają to ludzie z okien, włosy i zęby Kacper miał na roczek "dzieciową zastawe" czyli kubeczki i talerzyki jednorazowe ( choc był jedynym dzieckiem ) ale w koncu to urodziny dziecka prawda My co prawda pilismy w kubeczkach tylko szampana a na talerzykach tylko torcik - potem na stol powedrowaly zwykle naczynia ale pomysl sie sprawdzil. Na kolejnych urodzinach tez tak mielismy.

Ostatnio edytowane przez antalis : 10-03-2011 o 10:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-2011, 16:17
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

hej wam, noooo kupe lat antalis
ja dzisiaj mialam crazy dzien. niby nic ale mlody dal ognia na koniec wizyty i mi normalnie zylka prawie pekla.ale szkoda gadac....
Nieprzeczytane 10-03-2011, 19:32
pieczulka's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

iza napisz jesczez raz mi na gadu bo mi wcielo twoj numer... osiolek ze mnie nie pytaj co sie stalo
Nieprzeczytane 11-03-2011, 05:39
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie

hej dziewczynki,
znowu tak mało piszecie

Iza miałaś sie odezwac też do mnie bo nie mam twojego numeru gg bo mi wcieło.Mój numer 31781154.
Pieczulka a gdzie byliście że młody dał ci tak popalic?
Kruszynko nie dołuj sie, musisz byc dobrej myśli,może Cypul dostanie sie do tego przedszkola i znajdziesz już prace na stałe a nie tylko na dwa miesiące i wtedy nikt cie z tej pracy już nie wygryzie
Family jak tam nowa praca?podoba ci sie? no i jak Julek do tego podchodzi że nie ma cie już cały czas przy nim?
Melchior,Ania31 pisac co u Was?
Goplanawitaj rzeczywiście dłuuugo cie nie było,wpadaj częściej

A ja sobie pracuje i z niecirpliwością czekam na urlop,został mi jeszcze tydzień.Urlop będe miała tylko tydzień ale jade z Alanem do rodziców na wieś i mam zamiar sie tam wybyczyc ile sie da.Licze też na ładną pogode bo chce pokorzystac z wiosny.

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 06:39
pieczulka's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

bylam u kolezanki kilka ulic dalej ma tam kolege, i pozwolilam mu sie dluzej bawic (tak o 13 jest juz padniety ale tam tak fajnie sie bawili) no i jak przed 16 zaczelam mu wspominac ze ma konczyc zabawe to bylo jeszcze ok. no do domu trzeba obiad zrobic dla m, gosia tez juz zmeczona i chetna na drzemke...
ja go zaczynam ubierac a on normalne fikimiki na podloge z wrzaskiem itp, ubralam mu buty to zdjął szalik czapke kurtke i wszystko pozdejmowal, ze bylo jeszcze sloneczko a do domu niedaleko dzieciaka wzielam pod pache i do domu, najgorsze ze zapomnialam o dydku dla malej od kolezanki wiec pedzilam do domu na podwójnym sygnale, a mlody w skarpetkach mi sie wyrywal i uciekal do kolegi....wiem moglam go czyms zachecic do powrotu do domu, ale nie myslalam ze sie to az tak rozwinie , a jak on jest w zmeczeniowym szale to nic nie przyjmuje do wiadomosci, ale jak sie uspokoi to wszystko co mu zapoponujesz zeby sie uspokoil uwaza ze powinien dostac.
a i zeby nie bylo byl cieplo ubrany,
dzis od rana mam jazde z nim ze on chce swoj dzwig(oczywiscie kolegi) ze may isc tam albo mam go przyniesc... i miej tu nerwy ze stali...

Ostatnio edytowane przez pieczulka : 11-03-2011 o 06:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 07:14
kruszyna23's Avatar
kruszyna23 kruszyna23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

witam

GOPLANA rzeczywiście kupę lat , jak ja zaczynałam pisać ty zniknęłaś dziwne hi hi :-P

MARTI jestem dosyć podłamana bo stażu też mi nie przyznali już 3 raz dostałam odmowę, a do tego mieliśmy mieć już pieska wczoraj ale okazało się że to mieszaniec i go nie wzięliśmy :-((
zazdroszczę ci urlopu i wyjazdu z Alankiem. ja już rok wybieram się do mojej babci tyle że do miasta i zawsze kasy szkoda i czasu nie ma. ale teraz jak będzie znowu cieplej to pojadę, cyprian się wyszaleje na placach zabaw i ścieżce zdrowia , pójdę z nim do domu kultury i do kina pierwszy raz

PIECZULKA to ciekawie mialaś. ja z młodym mam podobnie jak jest zmęczony to cholera bierze.
dzisiaj dla odmiany kazal bajkę wyłączyć bo będzie się do mamy tulił

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 07:19
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie

Pieczulka no to rzeczywiście mały dał ci popalic.Pozostaje ci miec nadzieje że to z czasem minie-bo napewno minie.Alan zachowywał sie tak samo w wieku Gabrysia,potrafił sie rzucic na chodniku bo coś tam chciał a ja sie na to nie zgodziłam,czasem zaczynał w domu uderzac głową o podłoge-wtedy go powstrzymywałam i próbowałam uspokoic.Pamiętam jak kiedyś zimą byliśmy na spacerze i było zimno a Alan nie chciał jeszcze wracac do domu to go na siłe wnosiłam na drugie piętro a on sie rzucał i łapał sie poręczy żebym tylko go nie wniosła a tak przy tym wrzeszczał że sąsiedzi powychodzili z domu na korytarz bo myśleli że sie coś stało.Wiele razy dostawał histeri ale ja mu nigdy nie ulegałam,fakt-czasem z bezsilności zdarzyło mi sie popłakac ale byłam twarda i konsekwentna i minęło mu to.Najgorzej było zawsze jak trzeba było wracac do domu z placu zabaw-wtedy sie zaczynał tzw."pokaz"-Alan nie chciał iśc a jak ja sie wkurzałam i zaczynałam sama iśc w strone domu to on uczepiał sie mojej nogi i wrzeszczał na cały głos-i tak próbowałam iśc z nim uczepionym do nogi-nie będe dodawac że ludzie na mnie patrzeli jak na potwora ale ja to miałam w d...pie-niech sobie patrzeli.Musisz zacisnąc zęby i jakoś przetrwac ten ciężki okres.

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania