Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urządzamy pokój dla dziewczynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

    Dokładnie. Czasami lepiej zgłosić się do projektanta np zxxx i poprosić o zaaranżowanie pokoju niż męczyć się na własną rękę. Ja urządziłam sama pokój córek ale nic a nic mi się nie podoba. Dlatego gdy będę robiła remont zgłoszę się do profesjonalistów.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:59. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

      Myślę, że o wiele większą satysfakcję da nam samodzielne urządzenie pokoju swojego dziecka, a tym łatwiej będzie jeśli mamy pokój dla dziewczynki My chętnie doradzimy odnośnie kolorystyki mebli czy akcesoriów, wszystko znajdziecie na naszej stronie

      Skomentuj


        #48
        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

        Niedawno, bo niecałe 2 miesiące temu zakończyliśmy remont pokoju naszej córki. Nie był to duży remont, bo zmieniliśmy kolor ścian, namalowaliśmy jej ciekawą grafikę na jednej ze ścian i zmieniliśmy jej łóżko, bo poprzednie było zbyt małe. Same malowanie nie trwało długo, ale oklejanie podłogi, mebli zajęło nam trochę więcej czasu. Planowaliśmy remont tego pokoju już 6 miesięcy wcześniej, ale nie potrafiliśmy zdecydować się na konkretny kolor. Na początku radziliśmy się znajomych, ale nie potrafili nam pomóc i dlatego zaczęliśmy szukać także informacji w Internecie i trafiliśmy na genialną stronę z poradami i inspiracjami, a mianowicie xxx . To dzięki niej zdecydowaliśmy się na namalowanie grafiki na jednej ze ścian. Polecam stronę jeśli nie do końca wiecie jak dobierać kolory i nie macie pomysłu na kolory we wnętrzu.
        Last edited by disne; 18-06-2020, 13:58. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

          Ja jak zaczniemy urzadzać pokój dla synka to chciałabym urządzi go sama. Dla mnie to będzie czyta przyjemność. Oczywiście garść inspiracji zaczerpnę z internetu. Kazdy rodzic najlepiej wie co dziecko lubi najlepiej, więc maluszkowi będzie fajnie tam mieszkać.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

            My niestety nie mieliśmy tyle miejsca w sypialni naszej Hani, żeby wstawić wolnostojące łóżko, więc kupiliśmy rozkładaną sofę / fotel (zamawialiśmy w sieci - xxxx. Docelowo, po zmianie mieszkania na większe, jej sypialnia będzie już lepiej urządzona, bo na naszych 35 metrach liczy się każdy zaoszczędzony centymetr.. Pozdrawiam
            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:59. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

              Urządzanie pokoju dla maluszka to spory wydatek. Zanim zdecydujesz się wypełnić wniosek o kredyt gotówkowy lub pożyczkę sprawdź aktualne rankingi najkorzystniejszych rozwiązań.
              xxxx
              Last edited by disne; 18-06-2020, 14:13. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                Trzeba przede wszystkim trafić w gust i wybrać odpowiednią kolorystyke ścian,mebelki i dodatki. Wszystko to moim zdaniem bez problemu znajdziemy taniej w dobrych sklepach internetowych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                  Może spójrzcie na tę xxxx. Znajdziecie tam kilka ciekawych pomysłów na pokój dziecięcy. Pamiętajcie też, że część dekoracji możecie wykonać same.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 14:13. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                    Chcę wprowadzić zmiany w pokoju mojego dziecka. Moja córka od jakiegoś czasu narzeka, że ma zbyt dziecięcy pokój i chciałaby mieć pokój, który będzie bardziej przypominał pokój nastolatki lub osoby dorosłej. Jest to dobre rozwiązanie dla nas, bo meble, które jej teraz kupimy będzie miała na lata i nie będziemy musieli ich zmieniać za jakiś czas. Na pewno chcemy jej kupić kanapę rozkładaną, bo ma mały pokój i łóżko nie będzie funkcjonalne. Zastanawiamy się nad jedną z tych xxxx. Jak myślicie, która z nich będzie najlepsza dla dziewczynki w wieku 11 lat?
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 14:14. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                      Ja od 10 lat mam w głowie urządzony pokój dla mojej księżniczki - róż, róż i jeszcze raz róż. Życie jednak jest przewrotne. Dwa razy urządzałam pokoje dziecięce , ale dla królewiczów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                        I mi marzy sie córeczka. Moze kiedyś sie uda, ale ja raczej typowo w róż nie pójdę, bo nie podoba mi sie. Ściany, meble raczej stonowany kolor. Dodatki mogą być różowe.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                          U nas różowe ściany, ale cała reszta dodatków raczej biała lub ewentualnie szara mam tylko takie zdjęcie pokoju - jak kupiłam firankę, ale może kogoś zainspiruje
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                            My urządziliśmy córce pokój z beżowymi ścianami plus jedna z tapetą w sowy beżowo-brązowo-szaro-złote. Do tego białe mebelki i pastelowe, różowe drobne dodatki m.in. dywanik, pościel, szufladki w regale.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                              mama-nisi bardzo fajny i przytulny pokoik. Niby róż, ale taki fajny stonowany. Bardzo mi się wszystko podoba. Teraz motyw sów jest bardzo, ale to bardzo modny i wielu rodziców kupuje dodatki z tym motywem.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                                Remontujemy całe mieszkanie, również pokój za córeczki. Wszystkim zajmuje się ekipa- my jedynie kupujemy materiały. Część znaleźliśmy już na xxxx, resztą dokupi szef ekipy.
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 14:15. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X