Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka dziecka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-02-2013, 18:55
polinella's Avatar
polinella polinella jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polinella.polki.pl

Miasto: Łęczyca/Poznań
Domyślnie Muzyka dla najmłodszych

Zauważyłam, że mój synek uwielbia słuchać gry na pianinie - jest taka reklama, gdzie grają na tablecie jak na pianinie i zawsze aż podskakuje. Nie wiem, może dlatego, że mamy pianino w domu i czasem pozwalam mu powalić w klawisze Ale poza tym nie interesuje go muzyka przeznaczona specjalnie dla najmłodszych... Co puszczałyście swoim dzieciom? Czy pozostaje mi słuchać muzyki klasycznej??...

http://moj-dzikus.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2013, 19:11
gadumo gadumo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gadumo.polki.pl

Domyślnie Odp: Muzyka dla najmłodszych

Moja 3 miesięczna córcia uwielbia muzykę nie tylko poważną, taką dla dzieci (fasolki) ale też spokojną muzykę chillout itp. Polecam Ci bardzo radio online http://www.radio4baby.pl/ (jest tam stacja z muzyką do usypiania i do zabawy)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2013, 19:54
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury

a moj dziewczyny szaleja przy vivie
Nieprzeczytane 12-03-2013, 15:36
inesita28 inesita28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
inesita28.polki.pl

Ja mu puszczam muzykę dla dzieci, ale też muzykę latino. Bardzo ją lubi, podskakuję sobie w foteliku wtedy i śmieje się na całego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2015, 19:11
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań

Mój synek przy piosenkach dla dzieci tańczy, podskakuje i próbuje śpiewać. Przy utworach z klasyki tylko tańczy. Ale najbardziej lubi jak wyciągamy gitarę lub organki... Wtedy i on może spróbować grać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-11-2015, 21:11
kotek_85 kotek_85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kotek_85.polki.pl

Miasto: Śląsk

Ja już w ciąży puszczałam muzykę klasyczną i kołysanki. Teraz maluch lubi ich słuchać, działają uspokajająco. A podobno muzyka klasyczna świetnie działa na rozwój malucha... więc chyba dobrze, że takie lubi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-11-2015, 21:30
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl" target="_blank" style="color:#be1213;font-size:15px;">27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

Cytat:
Napisał kotek_85 Zobacz post
Ja już w ciąży puszczałam muzykę klasyczną i kołysanki. Teraz maluch lubi ich słuchać, działają uspokajająco. A podobno muzyka klasyczna świetnie działa na rozwój malucha... więc chyba dobrze, że takie lubi
ja Zosi też puszczałam klasyczną jak była w brzuchu, potem jak już się urodziła to też lubiła według mojego uznania, teraz jednak wolo ja coś gra takiego do czego może potańczyć po swojemu oczywiście, a jak tańczy z tatą to jest ogromnie szczęśliwa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2015, 22:05
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kotek_85.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
ja Zosi też puszczałam klasyczną jak była w brzuchu, potem jak już się urodziła to też lubiła według mojego uznania, teraz jednak wolo ja coś gra takiego do czego może potańczyć po swojemu oczywiście, a jak tańczy z tatą to jest ogromnie szczęśliwa
Dziecko od moich znajomych, 2 latka ma podobnie. Uwielbia tańczyć przed telewizorem. Puszczają jej vivę a ona stara się naśladować i tańczyć to co leci wygląda to uroczo chyba taka kolej rzeczy nic tylko czekać kiedy moja zacznie tak wywijać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2015, 22:08
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl" target="_blank" style="color:#be1213;font-size:15px;">27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

Cytat:
Napisał kotek_85 Zobacz post
Dziecko od moich znajomych, 2 latka ma podobnie. Uwielbia tańczyć przed telewizorem. Puszczają jej vivę a ona stara się naśladować i tańczyć to co leci wygląda to uroczo chyba taka kolej rzeczy nic tylko czekać kiedy moja zacznie tak wywijać
zleci Ci ten czas szybciej niż myślisz, ja mam nagrany nie jeden filmik dla moja panna tańczy i wygląda to uroczo , a czas przy dziecku pędzi jak szalone i za szybko oj za szybko rosną te nasze dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-2015, 21:27
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kotek_85.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
zleci Ci ten czas szybciej niż myślisz, ja mam nagrany nie jeden filmik dla moja panna tańczy i wygląda to uroczo , a czas przy dziecku pędzi jak szalone i za szybko oj za szybko rosną te nasze dzieci
Tak faktycznie leci, jak patrzę na zdjęcia z porodu to nie mogę uwierzyć jak dziecko szybko się zmienia, jak szybko uczy się nowych rzeczy Na razie nie mogę się doczekać aż pierwszy raz usłyszę "mamo"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania