Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt agd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: sprzęt agd

    A u mnie króluje Electrolux, mam od nich całe agd w tym najważniejszy parowy piekarnik SteamBoost

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: sprzęt agd

      Też lubię sprzęty Electroluxa, ale chyba najbardziej zmywarkę comfortlift przez to, że ma podnoszony dolny kosz, jest idealna dla mnie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: sprzęt agd

        Napisane przez Ogonka28 Pokaż wiadomość
        Też lubię sprzęty Electroluxa, ale chyba najbardziej zmywarkę comfortlift przez to, że ma podnoszony dolny kosz, jest idealna dla mnie.
        Właśnie planuję zakup nowej zmywarki bo moja to już staruszka, ledwo działa... Jak Ci się sprawuje ten Electrolux? No i jak działa ten system podnoszonego kosza?

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez kordonek Pokaż wiadomość
          Odp: sprzęt agd


          Właśnie planuję zakup nowej zmywarki bo moja to już staruszka, ledwo działa... Jak Ci się sprawuje ten Electrolux? No i jak działa ten system podnoszonego kosza?
          Mam już drugiego electroluxa, śmiało mogę polecić. U mnie pracuje dosyć sporo (3 dzieciaków) i daje radę. Pralko suszarka też spełniała swoje zadanie, no ale pojemność, przy 6 domowników prania jest tyle, że nie daję rady. Szukałam większej pralki (pojemność) no ale tutaj już wchodzimy w pralki przemysłowe (takie jak w sklepach profesjonalnych np : xxx Ceny są dosyć wysokie ale myślę nad takim rozwiązaniem.
          Last edited by gagatka; 13-10-2020, 15:46. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Ja osobiście nigdy nie przywiązuję się do marki sprzętu agd. Każda marka ma swoje lepsze i gorsze partie. Przed zakupami sprawdzam xxxi sugeruję się opinią innych. Często przeglądam opinie itp. długie godziny zanim wybniorę coś sensownego.
            Last edited by gagatka; 29-03-2021, 12:47. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Lodówkę bierzecie pod zabudowę? Widziałam sporo fajnych aranżacji z modelem wolnostojącym i zastanawiam się czy by się nie skusić właśnie na taką. Łatwiej będzie wymienić xxx i w razie awarii jakoś bezpieczniej.
              Last edited by gagatka; 29-03-2021, 12:46. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X