Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przejść na butelkę....?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Przejść na butelkę....?

    Pierwszego synka karmiłam piersią przez 16 miesięcy (do końca drugiej ciąży). Gdy urodziłam drugiego synka, to starszemu podawałam kaszkę butelką. Jednakże ok. 2. roku życia zaczęłam Go karmić łyżeczką. Młodszy natomiast od początku nie chciał pić z butelki i jest karmiony piersią już 1,5 roku


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Przejść na butelkę....?

      U mnie po piersi już dalej mleka nie chciała i poszedł w ruch kubek niekapek ale z herbatka albo po prostu wodą. Mleka już nie ruszyła , nawet z niekapka mleka nie chciała.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Przejść na butelkę....?

        Żaden z moich chłopaków nie lubił mleka modyfikowanego. Na sam widok mm mieli odruch wymiotny. Mleko zastąpiłam jogurtami, twarożkiem i innymi produktami mlecznymi. Uważam, że nic na siłę


        Skomentuj


          #64
          Odp: Przejść na butelkę....?

          Polecam konkurs, w którym do wygrania jest zestaw od Canpol Babies: https://mamatatadziecko.wordpress.co...nkurs-dla-was/

          Skomentuj


            #65
            Odp: Przejść na butelkę....?

            Mam teraz ten sam problem z synkiem i karmię już 10 miesięcy i mleko mm jest nie dobre aczkolwiek był czas że ładnie jadł i myślałam, ze już cyc pójdzie w odstawkę jednak po czasie synek chyba stwierdził, ze mleko z piersi jest lepsze i teraz nawet na siłę nie chce wziąć smoka z butlą do buzi....muszę stopniowo walczyć z tym bo czeka mnie powrót do pracy niebawem. Cierpliwość i spokój w tym temacie najważniejsze.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X