Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czym kierowac się wybierając położną?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: czym kierowac się wybierając położną?

    Ja poszłam i wzięłam prywatnie położną szefową która pracuje tam w zawdozie już ponad 30 lat ! Miałam pewne że dziecko urodzi się zdrowe, że nic nam isę nie stanie . I tak też było gdyby nie ona dziecko i ja byśmy wąćhali kwiatki od drugiej strony

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: czym kierowac się wybierając położną?

      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
      Ja poszłam i wzięłam prywatnie położną szefową która pracuje tam w zawdozie już ponad 30 lat ! Miałam pewne że dziecko urodzi się zdrowe, że nic nam isę nie stanie . I tak też było gdyby nie ona dziecko i ja byśmy wąćhali kwiatki od drugiej strony
      o rety tak źle u ciebie się działo ?? to dobrze że miałaś blisko siebie taką położną

      Skomentuj


        #33
        Odp: czym kierowac się wybierając położną?

        Nie zdecydowałam się na opłacenie położnej i byłam bardzo zadowolona z tej na którą trafiłam w szpitalu. Pewnie gdyby ta usługa była tańsza to może bym ją rozważyła

        Skomentuj


          #34
          Odp: czym kierowac się wybierając położną?

          moim zdaniem chociaż odrobinkę wiekiem, jak jest dużo za młoda, to nie za dobrze, bo wiadomo, nie ma doświadczenia, ale jak widać, że nie jest taka świeżo upieczona po studiach to jest ok

          Skomentuj


            #35
            Odp: czym kierowac się wybierając położną?

            Ja wybrałam na zasadzie CV położnej i polecenia. Pytałam o opinię znajome i położne z oddziału. Okazało się, że wybrałam chyba najlepszą pod słońcem położną. Kobieta anioł. Cudowna, pomocna, kompetentna. Super!

            Skomentuj


              #36
              Odp: czym kierowac się wybierając położną?

              ja również kierowałabym się doświadczeniem położnej, opinią wśród mam, a także wewnętrznym przekonaniem że to właśnie jest ta położna gdybym od początku nie była do niej przekonana to szukałabym kogoś innego

              Skomentuj


                #37
                Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                A jak szukacie położnej? Idziecie do szpitala i pytacie? Czy szukacie w Internecie? Niedługo chciałabym wybrać dla siebie położną i nie wiem jak się za to zabrać...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                  Ja wybrałam położną ze szkoły rodzenia, do której chodziliśmy z mężem.

                  Więc jeśli ktoś z Poznania szuka dobrej położnej to gorąco polem zajrzeć do szkoły rodzenie "Położna z sercem" na ul. Mickiewicza.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                    Ja jestem za tym, by sprawdzić położną w internecie i podpytać jej "klientki". Nawet najlepsze CV niewiele da, jeżeli położna jest opryskliwa, złośliwa i więcej szkodzi niż pomaga
                    Niektórzy znajdują włos w zupie również wtedy, gdy kucharz jest zupełnie łysy.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                      Jakie są koszty takiej położnej i jak liczone są koszty? W sensie od daty porodu do kiedy? Przez cały okres kiedy leży się w szpitalu, mimo, że zatrzymają nas np dłużej?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                        Napisane przez weronikaf-2 Pokaż wiadomość
                        Jakie są koszty takiej położnej i jak liczone są koszty? W sensie od daty porodu do kiedy? Przez cały okres kiedy leży się w szpitalu, mimo, że zatrzymają nas np dłużej?
                        tam gdzie ja rodziłam - jest możliwość wykupienia Indywidualnej Opieki Okołoporodowej - obejmuje on:

                        dyspozycyjność wybranej położnej (konsultacje telefoniczne, przyjazd do porodu) pomiędzy 36. tygodniem ciąży a rozwiązaniem
                        sprawowanie opieki nad pacjentkom i noworodkiem: w okresie pierwszych 2 godzin wczesnego połogu
                        koszt 1500 zł
                        zapewne można się też indywidualnie umawiać z położnymi ale ja tego nie próbowałam - choć przyznaje zrobiłam rozeznanie jakie są położne na oddziale i trafiłam na super kobiety na moje szczęście
                        i wiem, że można też wykupić Pakiet Indywidualnej Opieki Okołozabiegowej - i tutaj ten pakiet jest kierowany do mam po CC
                        też w szpitalu można wykupić pokój dla pacjentki i męża - wówczas mąż może cały czas być z mamą ale nie orientuje się w kosztach

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                          Dzięki wielkie za pomoc Jeszcze mam trochę czasu więc się zastanowię. Mąż może wziąć urlop z pracy więc jego pomoc w szpitalu będzie nieoceniona, szczególnie, że rodzę przez cesarkę...

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                            Ja kierowałabym się opinią znajomych, wiadomo że certyfikaty rozdają teraz na prawo i lewo. Lepiej dowiedzieć się od koleżanki jak spisuje się położna.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                              Mnie na swoją położną przy porodzie nie było stać, ale podobnie jak przedmówczynie popytałam sie tu i tam jakie są położne w szpitalu gdzie mam zamiar rodzić. Okazało się, ze nie ma sie czego bać. Dodatkowo trafiłam na super babkę.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                                na pewno oceniając podejscie do pacjęta, to czy jest pomocna, spokojna i czy wie jak pomóc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X