Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Torba dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Torba dla mamy

    Dziewczyny jak macie jakieś linki to powrzucajcie :-) ją wciąż nie mam tej torby he he a na chodzenie po sklepach to już nie bardzo..ta baby ono jest całkiem fajna ale może któraś poleca jakąś jeszcze ?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Torba dla mamy

      ja polecam tobie torbę, która jest w zestawie z wózkiem, na przykład w x-lander, taką mamy, wszystko się do niej mieści, także polecam.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Torba dla mamy

        Torbę mieliśmy w zestawi e z wózkiem, jedyne co mnie drażniło to zapięcie, które bardzo szybko przerobiłam na rzepy, torba pojemna i praktyczna, myślę że zakup dodatkowej torby byłby zbędnym zakupem.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Torba dla mamy

          ja tez uzywałam torby z wozka ktora byla w komplecie, potem jak wozek poszedł w zapomnienie zakupilam wiekszą torbe dla siebie - ktora miesci rzeczy moje i Zosi

          Skomentuj


            #50
            Odp: Torba dla mamy

            Teraz bardzo modne są tzw "shopping bag" to torebki nieco większe,gdzie zmieści się wiele artykułów podczas zakupów,a poza tym fajnie się prezentują,więc skłaniam się właśnie ku takiej opcji.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Torba dla mamy

              Torba powinna być przede wszystkim pojemna i bardzo łatwa w czyszczeniu. Moja ma dodatkowo doczepiony przewijak turystyczny.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Torba dla mamy

                ja w prezencie otrzymałam torbę bardzo fajna, pojemna i z przegródkami. Mozna ją do wózka zamocować ale i na ramię. mocny materiał i ładny kolor. czekladka24.blogspot
                Last edited by disne; 19-06-2020, 09:55. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Torba dla mamy

                  Najlepsze przy małym dziecku są torebki typu shopperbag. Naprawdę sporo się tam zmieści. Ja właśnie szukam odpowiedniej i w oko wpadła mi ta sklep-torebki.plxxxxxxxCo o niej myślicie, będzie odpowiednia, może któraś ma taką?
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 09:56. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Torba dla mamy

                    Bardzo fajna ta torebka i to jeszcze w moim ulubionyk popielatym kolorze, super. Wejdę wieczorkiem na stronkę i pooglądam te torebki

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Torba dla mamy

                      Ja mam torbę Skip Hop, z której jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że ma dużo kieszonek, to ma też dużą kieszeń z boku w którą można włożyć książkę formatu A4. Teraz widziałam nowość Baeba, z torbą rozsuwaną, którą można powiększyć o 16l (30l +16l)... super rozwiązanie na dłuższe wypady, gdy trzeba wziąć więcej rzeczy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Torba dla mamy

                        Napisane przez fantagira Pokaż wiadomość
                        Ja mam torbę Skip Hop, z której jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że ma dużo kieszonek, to ma też dużą kieszeń z boku w którą można włożyć książkę formatu A4. Teraz widziałam nowość Baeba, z torbą rozsuwaną, którą można powiększyć o 16l (30l +16l)... super rozwiązanie na dłuższe wypady, gdy trzeba wziąć więcej rzeczy.
                        O super opcja z taką torbą powiększaną, ja właśnie mam tylko torbę któa była przy wózku Jedo i niestety czasem okazuje się za mała.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Torba dla mamy

                          My mielismy Flexi Bag z Maxi Cosi- byla meeega pojemna i w srodku ma takie przegródki, ze bez problemu mozesz wszystko poukladac i potem sie w tym odnaleźć

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Torba dla mamy

                            We Flexibagu fajne jest to, że projektował ją ktoś, kto naprawdę ma dzieci i wie jakie są potrzeby mam. W tej torbie nie ma zbędnych, czy nieprzemyślanych rozwiązań. Każda rzecz, która do niej trafia, ma swoje miejsce i niczego nie trzeba potem szukać.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Torba dla mamy

                              Bardzo fajne torebki mają też tutaj - brytyjka.pl/torebki-skorzane. Można tam znaleźć wyselekcjonowaną galanterię oraz torebki ze skóry naturalnej, licowanej, z zamszu, a także torebki materiałowe. Listonoszki, torby z frędzlami, torebki wizytowe, kuferki, torby bawełniane, a także torby męskie - jest w czym wybierać. Z wszystkich poznanych mi dotąd sklepów internetowych z galanterią asortyment w tym właśnie miejscu jest najbogatszy .
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 09:56. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Torba dla mamy

                                Wypróbuj Flexi Baga z Maxi Cosi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X