Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomórzcie Rozstępy

    Ja stosowałam regularnie krem do biustu z serii Perfecta Mama i momo to na piersiach oraz biodrach mam rozstępy.Wiec nie do końca wierze w ich moc.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pomórzcie Rozstępy

      Ja polecam krem bezpieczny również dla kobiet w ciąży:
      "Krem na rozstępy o podwójnym działaniu - Alphanova Sante"
      Bez chemicznych barwników, konserwantów itp, zawiera sporo olejków i wyciągów roślinnych... a przecież im więcej tym lepiej i skuteczniej

      Skomentuj


        Odp: Pomórzcie Rozstępy

        Dziewczyny ja trochę nie na temat, ale polecam Wam zajrzenie na stronę http://shinybox.pl/?ref=7f0eea7 po zalogowaniu dostaje się paczuszkę kosmetyków do przetestowania. Sama jestem mamą dwóch smyków: Antosia 3latka i Gabriel 8mc Wiem, że czasem krucho z kasą na lepsze kosmetyki i zadbanie o siebie a to są Kosmetyki z dobrych firm więc myślę, że warto!

        Skomentuj


          Odp: Pomórzcie Rozstępy

          Też próbowałam Alphanova Sante. Rzeczywiście się sprawdza. Ale musiałam się naszukać, żeby na niego trafić. Dobrze, że założyłyście ten wątek. Z takim kremem nie można testować tak, jak wtedy, kiedy wybiera się cienie do oczu.

          Skomentuj


            Odp: Pomórzcie Rozstępy

            Widzę, że nie ma reguły na te rozstępy. Moja siostra smarowała się oliwką i nei ma rozstępów, a kuzynka kremy i oliwki i rozstępy ma okrutnie duże :/

            Czy któraś z Was, która ma już rozstępy, próbowała jakoś z nimi walczyć? Kremy niestety nei dzialają. Może któraś z Was robiła zabiegi?

            Skomentuj


              Odp: Pomórzcie Rozstępy

              Napisane przez kama_amak22 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny ja trochę nie na temat, ale polecam Wam zajrzenie na stronę http://shinybox.pl/?ref=7f0eea7 po zalogowaniu dostaje się paczuszkę kosmetyków do przetestowania. Sama jestem mamą dwóch smyków: Antosia 3latka i Gabriel 8mc Wiem, że czasem krucho z kasą na lepsze kosmetyki i zadbanie o siebie a to są Kosmetyki z dobrych firm więc myślę, że warto!
              Wpis- spam.
              A co do rozsępów, podobno jak ma się podatność genetyczną to i tak się ich nie uniknie, te za kilkaset złotych sa równie skuteczne z smarowanie najzwyklejsza oliwką. Ja jestem juz w 26 tyg, na razie skórka zachowuje się super, ale już przed ciąża zaczęłam nawilżać skórę brzuszka, i mam nadzieję, że ten jej dobry stan się utrzyma. A jak nie to trudno

              Skomentuj


                Odp: Pomórzcie Rozstępy

                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                Wpis- spam.
                A co do rozsępów, podobno jak ma się podatność genetyczną to i tak się ich nie uniknie, te za kilkaset złotych sa równie skuteczne z smarowanie najzwyklejsza oliwką. Ja jestem juz w 26 tyg, na razie skórka zachowuje się super, ale już przed ciąża zaczęłam nawilżać skórę brzuszka, i mam nadzieję, że ten jej dobry stan się utrzyma. A jak nie to trudno
                Dokładnie też myślę że jak u danej osoby są tendencje do rozstępów to i tak prędzej czy później się pojawią. Kosmetyki mogą CHYBA tylko opóźnić ich pojawienie się.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pomórzcie Rozstępy

                  rozstepy pojawiaja sie nie tylko przy nadmiernej rozciągliwosci skóry, ale również w okresie nadmiernego spadku wagi.
                  Będąc w ciazy miałam moze ze 2 rozstępy, cieszyłam się ze nie jest ich dużo, jednak po porodzie kiedy spadek wagi był szybko rozstępy sie pojawiły, jak grzyby po deszczu

                  Skomentuj


                    Odp: Pomórzcie Rozstępy

                    Ja na szczęście nie mam rozstępów, ale cały czas smaruję brzuszek kremem i oliwką. Po ciąży również nie zaprzestałam smarowania i nic się nie pojawiło, ale ja miałam przez cały czas mały brzuszek i po porodzie gubiłam kilogramy powoli.

                    Skomentuj


                      Odp: Pomórzcie Rozstępy

                      właśnie chyba jak się tyje umiarkowania i powoli zżuca chyba tak można uniknąc rozstępów najlepiej,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Pomórzcie Rozstępy

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        rozstepy pojawiaja sie nie tylko przy nadmiernej rozciągliwosci skóry, ale również w okresie nadmiernego spadku wagi.
                        Będąc w ciazy miałam moze ze 2 rozstępy, cieszyłam się ze nie jest ich dużo, jednak po porodzie kiedy spadek wagi był szybko rozstępy sie pojawiły, jak grzyby po deszczu
                        Anis weż nie żartuj a tak serio- a smarowałaś czymś? Mam na myśli przed i po porodzie.

                        Skomentuj


                          Odp: Pomórzcie Rozstępy

                          Beatris tak jest i trzeba od samego początku ciąży dbać o skórę i po porodzie również, bo rozstępy mogą pojawić się nawet kilka dni przed porodem, albo tuż po nim. Dużą wagę ma tu genetyka czasem kremy tylko pomagają zapobiec częściowo

                          Skomentuj


                            Odp: Pomórzcie Rozstępy

                            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                            Beatris tak jest i trzeba od samego początku ciąży dbać o skórę i po porodzie również, bo rozstępy mogą pojawić się nawet kilka dni przed porodem, albo tuż po nim. Dużą wagę ma tu genetyka czasem kremy tylko pomagają zapobiec częściowo
                            Mi trochę pomogła oliwka i te balsamy do ciała z Eveline, uelastyczniły skórę i chyba przez to nie miałam tego problemu z nadmiernymi rozstępami, ale smarowałam i smaruję nadal systematycznie Już jakoś weszło mi to w krew...chociaz nie bylo łatwo.

                            Skomentuj


                              Odp: Pomórzcie Rozstępy

                              Wiem wiem, już pisałam w innym wątku że rozstępy to głównie przez skoki hormonów- ciąża, po ciąży, dorastanie czy nawet jak ktoś intensywnie ćwiczy. Smaruje się i oliwkami i teraz jak już brzuszek większy specjalnymi kremami dl akobiet w ciąży na rozstępy- próbuje różnych marek

                              Skomentuj


                                Odp: Pomórzcie Rozstępy

                                chyba się powtarzam ale ja polecam bardzo bio oil na zapobieganie rozstępów i na już powstałe mi naprawdę pomógł

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X