Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy jestem w ciąży ?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy jestem w ciąży ?

    Witam Pania serdecznie . Nie wiem od czego zacząć więc zacznę od początku Z narzeczonym mamy po 23 lata i od stycznia staramy się o dzidziusia . Moje cykle trwają średnio 32 dni , nie mam problemów ginekologicznych i ogólnie jestem zdrową osobą . Dobrze , do sedna . Moja ostatnia miesiączka była 17 kwietnia br . Dziś jest mój 38 dzień cyklu a miesiączki brak . Już na tydzień przed spodziewaną miesiączką miałam takie bóle jakbym zaraz miała ją dostać ale wciąż jej nie ma. Mam taki biały śluz wewnątrz pochwy , natomiast na wkładce jest on taki baaaaardzo jasno żółty , nic mnie nie piecze ani nie swędzi więc myślę że infekcje mogę wykluczyć ? Przed miesiączka PMS zawsze dawał mi się bardzo we znaki bo byłam zła na cały świat że tak powiem a teraz kompletnie nic , humor mi dopisuje . Jeśli chodzi o piersi to są bardzo nabrzmiałe i okropnie czułe na dotyk , po prostu nie mogę ich dotknąć , widać siateczkę żył ale nie wiem czy to po prostu ze względu na jasną cieńką skórę ( taka moja uroda może ) . Papierosy mi nie smakują jak dawniej , kawa smakuje jakoś inaczej :/ a pijałam po 4-5 kaw dziennie a teraz 2 rozpuszczalne i to jeszcze z cukrem i połową kubka mleka Dziś rano ' napinało ' mnie na wymioty :/ ale nic nie zwymiotowałam ( może dlatego że nie miałam czym bo to było jeszcze przed śniadaniem ) Czy wynik testu zrobiony jutro z porannego moczu byłby miarodajny ? Co Pani o tym myśli ? Jest możliwość że jestem w ciąży ?

    #2
    Odp: czy jestem w ciąży ?

    zapraszam do prześledzenia wątków http://forum.babyonline.pl/forum/sho...naki+ci%B1%BFy lub http://forum.babyonline.pl/forum/sho...naki+ci%B1%BFy, w nich Dziewczyny wypowiadają się o oznakach ciąży przed zrobieniem testu i w którymś z nich wznowienia dyskusji, ten wątek zamykamy by nie dublować postów o podobnej tematyce, pozdrawiam

    Skomentuj

           
    Working...
    X