Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    u nas jest to samo ale już postanowiliśmy i jakoś damy radę ja mam siostrę o 7 lat młodszą i o 6lat i wogole nie mam z nimi kontaktu.
    a Cyprianek ja wiem czy jest wyrośnięty ma 96cm waży 15kg ale jego kuzyn jest o 4 miesiące młodszy i rzeczywiście jest mniejszy





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      kasiek88 nie myśl za dużo,jak jest wam pisane drugie bebe to bedziecie mieć,czy Ci się to podobać będzie czy nie
      jedno jest pewne- jedynakom jest smutno na świecie,jedyny plus to spadek czy majątek,bo nie ma podziału itd.
      więc kasiek do dzieła

      kruszyna jakie Cyprianek ma długie włoski nie chcesz mu ściąć ??
      moja ma 3 lata i 4 miesiące i ma chyba 104cm i waży 16kg

      moja coś zasmarkana:/ a ja sie do doopy dziś czuje,mdłości mnie trzymają od rana
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        FROSZKU chce ale cholera mała nie chce się dać a po za tym kocham te jego loczki , Cypu też katar ma a ja bym tylko spała i spała





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Może i macie racje ale i tak się boje 23lata i już sobie drugie fundować? Tak czasami myślę żebym chciała ale mąż się chyba nie zgodzi. Domka jeszcze biega po podwórku nie mogę jej ściągnąć a umorusana jak nie wiem za piętę i do wanny tylko!!! Zaraz robie płatki na mleku i spać a ona jak na razie bawi się z bratem ciotecznym 6 lat starszym ale jeszcze rok dwa i on nie będzie chciał się z nią bawić;/ Zdrowiejcie dziewczyny!!!


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam widze ze znowu tu się coś dzieje super u nas wrescie zrobiło się ciepło . Odnośnie dzieci to super mieć dwojke u mnie róznica to 3 lata i 1 miesiąc ,syn długo wyczekiwany córeczka to wielka niespodzianka ha ha ha . Ostatnio jak tak patrze na kobiety w ciazy to az mi się marzy 3 dziecko ,ale chyba juz troche jestem za stara

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witajcie

              Jestem padnięta, wróciłam niedawno z uczelni, a pojechałam o 10 rano, bo musiałam zahaczyć o bibliotekę, mogę więc kończyć pisać pracę.

              Ania śliczna Marlenka i duża z niej dziewczynka, wcale nie wygląda na swoje 22kg

              Mój Julek ma 106 cm i waży 17,5kg, chciałam Wam go pokazać, ale nawet nie mam żadnych zdjęć. Jakieś 2 miesiące temu padł nam twardy dysk, wszystko chyba już przepadło Mam nadzieję, że jeszcze się uruchomi choć raz. A teraz nawet nie mam kiedy mu pstryknąć jakiś fajnych.

              Kasiek napiszę Tobie tak ... ja jestem jedynakiem i fajnie by było mieć rodzeństwo, wspólne spotkania, obiadki, wypady np. na wakacje byłyby na pewno fajne. Dlatego nie chcę by mój Julek był sam, ale teraz nie chcę mieć drugiego dziecka...tzn. może i bym chciała, ale nie chcę siedzieć w domu (wiem, wiem... masło maślane) Więc najpierw sobie popracuję, a za rok o tej porze zacznę się starać. Mnie to się marzy trójeczka i mam nadzieję, że jeszcze zdążę urodzić dwójkę dzieci.

              Kruszyna ale Cypuś ma długie włosy fajne !! Nie obcinaj mu, bo fajnie wygląda Ja próbowałam zapuścić Julkowi włosy ale on nie ma takich fajnych i wyglądał jak zaniedbane dziecko

              melchior eeee co Ty gadasz za stara... teraz wiek kobiet chcących urodzić dziecko wyraźnie idzie w górę, więc spokojnie możesz jeszcze się starać

              No nic dziewczyny, żegnam się powoli, poczytam książkę i spokojnie oddam się w objęcia Morfeusza.

              Miłej nocy życzę i do napisania
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                KASIEK ja mam 24 lata drugie dziecko marzy mi się od dawna ale mój em nie chciał. wałkowałam tłumaczyłam i w końcu on też zapragnoł Cypuś jest w pełni zaplanowanym i świadomym wyborem i niczego nie żałuję ,a ja już nie pamiętam jakie ciężkie były początki i boję się bardziejniż przed pierwszym dzieckiem i wiem że finansowo też będzie ciężko ale damy radę ja myślę tak -nie mam stałego zatrudnienia zanim znajdę pracę to minoł by rok albo i dłużej ,musisz jakiś czas przepracować zanim ci coś będzie przysługiwać a ja nie chce się pakować w to samo za 4 lata. a tak za jakiś czas wszystko się ułoży u mnie jest trochę inaczej najpierw dzieci później kariera ha ha ale oboje musicie podjąć tą decyzję świadomie. buziaki i powodzenia.

                Melchior nie wiem ile ty masz latek ale powiem ci że kuzynka mojej mamy urodziła drugie dziecko w odstępie 17 lat ma 39 teraz .
                moje dziecko właśnie poprosiło mnie przez sen ZEBYM mu kupiła jakąś zabawkę z reklamy wymiękam :-))XD dobranoc
                Last edited by kruszyna23; 10-05-2011, 16:20.





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej kochane
                  ale piękna pogoda sie zrobiła-wreszcie dzisiaj dzień wolnego ale pare spraw mam do załatwienia więc dzień będzie raczej w biegu.Najpierw musze jechac kupic nowy akumulator do auta bo mi już całkiem padł-buuu 200 zł wydatku ale musze,później do media markt po aparat telefoniczny bo mam netie podłączoną już 2 miesiące łącznie z telefonem stacjonarnym a aparatu nie kupiłam jeszcze,później musze odwiedzic urząd skarbowy i na zakupy do marketu bo wczoraj wypłata była a lodówka pusta.
                  Kruszynko owocnych starań o dzidziusia ja chyba nie będe miec już więcej dzieci,jakoś sie na to nie zapowiada...
                  Anna31 udanego remontu,a jaki kolorek dajesz do kuchni?ja mam tapete więc zawsze ten sam kolor u mnie gości-tapeta jeszcze w miare nowa więc nie będe nic zmieniac narazie na ścianach.
                  Froszku jeszcze troszke i mdłości miną,a widac już troszke brzuszka?
                  Melchior a ile masz lat że piszesz że za stara jesteś na dziecko?
                  Family ja Cie podziwiam,że zajmujesz sie Julkiem,pracujesz i jeszcze sie uczysz-ja jestem taka niezorganizowana,że nie poradziłabym sobie z tym



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Eh wszystkie pewnie macie racje... Ale chyba teraz nie dam rady Dominika była niespodzianką kochaną ale jednak niespodzianka na studiach i wszystko obróciło się nagle do góry nogami Dopiero teraz tak układa się bez szaleństwa że spokojnie mogę sobie wyjść czy na wakacje pojechać razem skończyłyśmy studia dziennie i trochę jestem wymęczona a od października idę zaocznie na magisterkę...:/ Jednak życie jak jest się samemu i żyje się imprezami jest łatwiejsze chociaż nie tak fajne jak to teraz bo bym czasu nie chciała cofnąć!!! Zawsze chciałam mieć dzieci więc dobrze że się Dominika trafiła bo bym się nigdy nie zdecydowała
                    Powiem Wam że przeczytałam że wasze dzieciaczki mają katar i co?? Dominika wstaje z katarem ale pewnie dlatego że biegała do późna i zdejmowała bluzę urwis jeden


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam.Ja tylko na chwilę po pracy padam na ryjek
                      KASIEK córeczkę urodziłam kiedy synek miał 9 lat to bardzo duza róznica ale bardzo sobie to chwaliłam synek juz był samodzielny a ja mogłam spokojnie zając się drugim dzieckiem tak naprawdę czułam się jakbym miała znowu pierwsze he he
                      MARTI kolor w kuchni chcę miec brzoskwiniowy albo jasny pomaranczowy no zobaczymy...
                      FAMILY ja ostatnio narobiłam małej dużo fotek mam bardzo dobry telefon komórkowy robi bardzo ładne zdjęcia zabieram go na każdy niedzielny spacer,postaram się wrzucić więcej fotek.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        cześć Dziewczynki
                        Aniu ja bym chyba nie dała rady czekać aż tyle z drugim dzidziusiem , mam tylko nadzieję że jak odchowam drugiego to mi się nie zachce trzeciego ha ha
                        u nas dzisiaj ukrop, żar leje się z nieba- ale teraz coś słońce zaszło a od jutra ma deszcz padać
                        ja planuję w piątek pojechać z Cyprianem na zakupy, czas najwyższy kupić mu sandałki, Emkowi też a ja muszę kilka bluzeczek-tunik sobie kupić.

                        Famili a jak tobie się pracuje??? mój mąż mnie wyręcza i zostaje na kilka nadgodzin a ja na razie siedzę w domku, trochę mi smutno i zaczynam znowu robić się nerwowa: ale pracuję w "chemicznych" warunkach i muszę o siebie zadbać .

                        Dziewczyny ja nie wiem co temu mojemu synowi do główki strzeliło- W OGÓLE się nie słucha, sam wszędzie chodzi, 15 razy muszę go wołać i tak nic nie pomaga. dzisiaj aż sąsiadka się mnie pytała dlaczego on tak płakał i tak na niego krzyczałam, a on wył bo trzeba było iść do domu i nawet to że chcę go zostawić samego nie pomagało , kazał mi iść samej a on zostanie cholerka najpierw bał się wszystkiego i wszystkich i na wejście do sklepu reagował histerią a teraz





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Cześć dziewczyny!

                          U nas zaraz lunie deszcz, zapowiadali burze więc kto wie.Ameśka już pod kocem ze strachu siedzi.
                          Za to uff ciepło!!

                          Kruszynka, Cyprianek podobnie jak Amesia się zachowuje.Ona widzi dzieci ich rodzicow więc chcę zostać.
                          Nauczyłam się liczenia do 3 , i jak mała nie przyjdzie sama po nią idę.

                          Anna 9 lat to duża różnica, sama bym nie chciała mieć takiej ale jak tak dalej pójdzie kto wie

                          Marti a na mojego posta to się nie odpisało co

                          Moje szkolenie z wtorku odwołali gdyż kierownik poszedł na urlop,czekam więc na telefon od innego K...ale ciszaaaaa
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witam
                            Colorka Cypu to istny diabeł wcielony-pies go gryzie bo go drażni, poczeka 5minut i dalej się z nim bawi masochista mały, a tak za nią jest ledwo oczy otworzy i już do niej leci

                            unas też już grzmi i zaraz lunie, a ja muszę z Sońką wyleźć na dwór za pół godziny bo Emek codziennie od 5-6 do 18 pracuje więc jest koło 18.30 dopiero w domu

                            ja właśnie 3kawę dzisiaj piję tak mi ciśnienie skacze i głowa boli strasznie.

                            Froszku a ty jak się czujesz?? który to już miesiąc?? ponoć są teraz takie bransoletki uciskowe są co mdłości zatrzymują, kosztują około 30 zł jedna. ciekawe czy to się sprawdza, bo ja miałam straszne mdłości z Cyprianem, wielu potraw nie mogłam gotować a o kawie parzonej nie wspomnę





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam,
                              gdzie ta burza?? Parno jak cholera a deszczu brak!!
                              Przydałby się gdyż na działce wszystko suche a i sadzić nie bardzo w tak suchą ziemię.

                              Kruszynka , opaska?A cóż ona ma robić?A raczej co uciskać

                              Lecę do mej pracy chałupniczej ..miłego wieczorku
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                z natłoku myśli zapomniałam dodać że ta opaska uciska punkty na nadgarstku odpowiedzialne za mdłości Colorku :-P





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X