Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

    Ja polecam zrobić to w empiku. Już nie raz zamawiałam u nich tego typu usługę i nigdy się nie zawiodłam. Problem z tanimi firmami krzakami z sieci jest taki, że rzadko kiedy jest możliwość sprawdzenia opinii na temat ich wyrobów i samej firmy, a jednak empik jakąś tam już wyrobioną opinię ma

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

      Napisane przez inka7 Pokaż wiadomość
      Czy ktoś wie, gdzie można zamówić taki kubek ze swoim nadrukiem? Planuję podarować go mężowi na walentynki.
      Polecam HQ Fotolab we Wrocławiu. Robią fajne fotokubki. Możesz wysłać im zdjęcia a odeślą Ci projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu za godzinę możesz już odebrać gotowy kubek z nadrukiem. To możesz zobaczyć ich gotowe kubki https://plus.google.com/113069993560218678394 , a to jest ich strona WWW http://hqfotolab.pl

      Skomentuj


        #18
        Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

        Radzę zajrzeć sobie tutaj http://ceramika-reklamowa.com.pl . Oferta jest naprawdę warta uwagi. Mają tam bowiem różnorodne kubki, na których można zamówić dowolny nadruk. Poza tym cenowo wypadają bardzo korzystnie. Na stronie są wszelkie niezbędne informacje.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

          W każdym miejscu gdzie wywołują zdjęcia maja w ofercie produkcję kubków czy poduszek z nadrukami zdjęć więc czasami bardziej sie opłaca poszukać u siebie w mieście niż zamawiać w internecie bo można zawsze utargować cenę a i myślę, że szybciej wszystko robią i nie zapłacisz za przesyłkę.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

            Ja kupuję takie rzeczy w Empik Foto. W zasadzie zawsze trafiam jakieś sensowne rabaty. Ale jeśli robicie już taki prezent, to kupcie kubek z bajerem np. takie, gdzie zdjęcie pojawia się po wlaniu gorącego napoju. W tym momencie też macie u nich rabaty. A ogólnie takie kubki uważam za bardzo fajny prezent.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

              Serio ? Przecież tych usług to teraz jest od groma i jeszcze więcej, gdzie bym nie wszedł to widzę kastomizowane kubki z jakimiś nadrukami z anime czy innych gówien tego typu...
              telefonia internetowa

              Skomentuj


                #22
                Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

                Ale drogo i te inne serwisy, masa tam tego jest :P.
                http://www.prostozkranu.pl/uslugi-na...ej-osmozy.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

                  Na allegro można zamówić takie kubki.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

                    Empik Foto ma takie magiczne kubki ze zdjęciem, na których foto pojawia się po zalaniu gorącą wodą, tzn. jego napełnieniu. I wydaje mi się, że taki prezent będzie całkiem spoko. Dobrym motywem są też fotoksiążki, ale do tego już musicie mieć odłożoną odpowiednią ilość tych fotek ;-)

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

                      Wyszukaj sobie agencję reklamową blisko Ciebie na pewno takie robią.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Gdzie zamówić kubek z nadrukiem?

                        Ale w jakim celu, skoro to samo masz załatwiane za małą kasę w Empik Foto?
                        Wrzucasz online, odbierasz wszystko w salonie, a całość niewielkim kosztem?
                        Nie sądzicie, że to będzie dużo lepsze rozwiązanie?

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X