Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Desery Monte- testujemy....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Desery Monte- testujemy....

    Wszystkie testerki i testerów prosimy o zamieszczanie tu opisów i recenzji testowanych deserów Monte
  •    
       

    #2
    Odp: Desery Monte- testujemy....

    No to może ja zacznę. Otóż dziś podzielę się opinią na temat Monte Crunchy. Deser można jeść na dwa sposoby tzn wymieszać crunchy razem z deserem, bądź jeść oddzielnie . Każda metoda jest dobra. Deser jest bardzo sycący, zaspokaja ochotę na coś słodkiego i wcale nie ma aż tak dużo kalorii. W dodatku ma w składzie orzechy laskowe, a to ogromny plus jak dla mnie. Zapraszam do degustacji. Promocja w sklepach Leclerc.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Desery Monte- testujemy....

      Muszę przyzna że Monte Cherry jest przepyszne !!! Wiśnie idealnie pasują do Monte!To mój ulubiony deser.Mniam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Desery Monte- testujemy....

        My już z córeczką przetestowaliśmy większość smaków. Najbardziej pasują nam te z dodatkiem słodyczy czyli cookies i waffel, choco balls też są niezłe. Aż się boję po tych wszystkich słodkościach stawać na wagę , a mała jest zachwycona deserami.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Desery Monte- testujemy....

          #momentzmonte witam wszystkich testujacych , powiem tak wszystkie warianty smakowe Monte są super mi przypadł bardzo do gustu cappuccino Balls , Monte wiśniowy , i sticks nie za bardzo przemówił do mnie crunchy ale to już kwestia gustu u moich i nie moich testujacych dzieciaków oczywiście królowały cookies ,choco cookies , flakes, choco Balls, byli zachwyceni wszystkie były super ale wygrał choco Balls jednak moim skromnym zdaniem zostawiła bym wszystkie 8 smaków ponieważ jest coś dla każdego jedynie cena ciut wysoka np u mnie 6 osob kupić każdemu po 2.39 zł troszkę wyjdzie ale w kauflandzie były po 1.88 i ta cena już mi się bardziej podobała świetny deser gorąco polecam dla całej rodziny każdy znajdzie coś dla siebie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Desery Monte- testujemy....

            Tak ja też biorę udział w projekcie na pierwszy rzut poszedl monte cookies. Jest pyszny. uwielbiam ten krem plus jeszcze ciateczka można też je jeść osobno. Ale ja jakoś wole połączenie z kremem mniam #momentzmonte.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Desery Monte- testujemy....

              Ja też mam przyjemność testowania Monte Crunchy. Są rewelacyjne z czystym sumieniem mogę polecić każdemu i małemu i dużemu. Moje dzieci są zachwycone, ja również, sąsiedzi również znajomi i rodzina też. polecam!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Desery Monte- testujemy....

                Przyznam szczerze że kampania bardzo mnie zaskoczyła ponieważ monte z dodatkami okazało się wśród moich przyjaciół i rodziny strzałem w 10-tkę . Ja osobiście nigdy nie przepadałam za monte ponieważ deser był dla mnie za mdły, ale monte cherry , chocco flakes, capuccino balls to jest rozkosz dla mojego podniebienia uwielbiam je. Dzieci nie moją swojego ulubionego smaku lubią wszystkie. Klika próbek rozdałam w pracy to znajomi teraz codziennie kupują sobie monte na drugie śniadanie tez byli zaskoczeni pozytywnym smakiem monte i urozmaiceniem dodatków.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Desery Monte- testujemy....

                  taaa na mój drigi rzut idzie monte choco balls są pyszne dodały mi energi. A wśród znajomych którym porozdawałam monte hmm sa zadowoleni i zaszokowani zawsze mysleli ze monte jest mulące. a teraz zmienili kompletnie zdanie 10626602_1027381373995800_6568174150063770334_n.jpg

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Desery Monte- testujemy....

                    Desery Monte z dodatkami firmy Zott, to pyszne połączenie puszystego mlecznego kremu z czekoladą, orzechami laskowymi i ciekawymi dodatkami, które są dostępne w aż ośmiu różnych wariantach. Idealne jako drugie śniadanie lub przekąska w ciągu dnia, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Desery Monte z dodatkami gorąco polecam każdemu, kto nie miał jeszcze przyjemności ich spróbować, ponieważ są naprawdę dobre. edyta215

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Desery Monte- testujemy....

                      I ja się załapałam na pyszny projekt. Co prawda udało mi się tylko zdobyć aż 6 smaków, ale to spokojnie wystarczyło aby moi znajomi i rodzina mogła się w ich rozsmakować. Monte to rewelacyjny deser. Największe wrażenie na mnie zrobił ten z wiśniami. Głównie dlatego, ze sam deser jest bardzo słodki zaś dodatek kwaśnych wiśni sprawia, że jego smak staje się nagle niezwykle harmonijny i wyważony. Dzieciom zaś smakował z czekoladowymi kuleczkami. Widziałam, że testowały go różnie. Jedząc samego, dodając kuleczki, mieszając warstwy, nie mieszając. Jak widać próbowały wszystkiego. Moim gościom zaś najbardziej smakowały cappuccino balls może dlatego, iż świetnie komponowały się z kawą.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Desery Monte- testujemy....

                        na 3 rzut poszedł monte cherry pokochałam ten smak te wiśnie dają taki super posmak mniam myślę że nic już mnie nie zaskoczy choć wszystkiego się mogę spodziewać mój #momentzmonte

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Desery Monte- testujemy....

                          Polecam desery Monte z dodatkami Miałam okazję je testować z TRND Każdemu kto spróbował przypadły do gustu jest aż 8 wariantów z czego udało mi się spróbować tylko 4 , mam nadzieję że kiedyś dorwę resztę smaków

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Desery Monte- testujemy....

                            Desery Monte z dodatkami są przepyszne. Smakują zarówno dzieciom jak i dorosłym. Naprawdę trudno im się oprzeć. Mój ulubione smaki to Waffle Sticks i Cherry. Dzieci chętnie zabierają Monte z dodatkami do szkoły na drugie śniadanie. To co mnie cieszy to to, że deser nie jest zbyt przesłodzony. Dostarcza dużo energii i zaspokaja głód na długo. Monte z dodatkami można delektować się przez cały dzień . Opinie znajomych są również pozytywne, zwłaszcza przypadł im do gustu smak Cappucino Balls. Serdecznie polecam wszystkim Monte z dodatkami jako zdrowy deser. Dla mnie to strzał w dziesiątkę!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Desery Monte- testujemy....

                              My również testujemy monte z dodatkami. Te mleczne czekoladowo-orzechowe deserki są przepyszne, pożywne i bardzo smaczne. Występuje w ośmiu wariantach smakowych: Monte Cherry, Monte Cookies, Monte Crunchy, Monte Choco Balls, Monte Cappucino Balls, Monte Cacao Cookies, Monte Choco Flakes oraz Monte Waffle Sticks. Dla każdego coś pysznego, myślę, że zarówno, każde dziecko, jak i każdy dorosły znajdą swój ulubiony wariant smakowy :-) Ja najbardziej lubię wersję Monte Cherry (po prostu wszystko co wiśniowe jest moje), mój synek z kolei Monte Choco Balls preferuje. Polecam wszystkim :-)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X