Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

    Dla mnie najpiekniejszym miejscem w którym mogłam jak do tej pory spędzić wakacje to Polinezja Francuska Dostaliśmy taki wyjazd w prezencie ślubnym. Cioś pieknego, raj na ziemi, owszem nie jest to tani wyjazd ale lepiej odmówić sobie dwa razy wyjazdu i na trzeci jechać w takie właśnie miejsce. Polinezja Francuska to nie tylko wszystkim znana Bora Bora ale także mniej popularne wyspy, na których znajdują się wspaniałe hotele lub małe, gościnne pensjonaty. Niektóre wyspy charakteryzują się przepięknymi lagunami i śnieżnobiałym piaskiem, inne stanowią prawdziwą kolebkę kulturową. Polecam uskładać i choć raz w życiu tam pojechać
    Last edited by gagatka; 18-09-2020, 11:53. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

      A Może Kanary? Teneryfa lub Lanzarote? Moi znajomi właśnie wrócili z takich wojaży i są przeszczęśliwi Najpierw tym autobusem na lotnisko, a potem jakieś 5 godzin i prosto na wyspy Coś wspaniałego
      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 11:54. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

        My na przyszły rok dla naszej córki planujemy naprawdę wielką przygodę. Wynajmujemy z rodziną męża taki samochód i ruszamy na wycieczkę po Polsce Bez terminów, rezerwacji, na totalnym luzie. Myślę, że dla dziecka samo spanie w takim kamperze to będzie super frajda.
        Last edited by gagatka; 18-09-2020, 11:54. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

          Ja w Hiszpanii, na studenckich wyjazdach, poznałam mojego męża i ojca moich dzieci. Nigdy nie zapomnę tych wakacji. Kilkukrotnie nawet byliśmy w tym samym miejscu gdzie się poznaliśmy. I podczas jednej z wycieczek mi się tam oświadczył ! Dlatego uwielbiam Hiszpanię! Mam mnóstwo cudownych wspomnień !

          Skomentuj


            #35
            Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

            Wycieczki to fajna opcja. Jeśli jednak o nasza rodzinkę chodzi to wolimy sobie sami coś zaplanowac Można mieć wszytko pod kontrola i nie trzeba się stresować ze na przykład biuro podrózy zbankrutuje.....

            Polecam szczególnie Grecję


            państwo jest bardzo dobrze dostosowane dla turystów. Piekna jest Kreta, na której spędzilismy najlepsze wakacje życia . Są tam cudowne krajobrazy !
            Last edited by gagatka; 18-09-2020, 11:54. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

              Ja właśnie wróciłam z Korfu i to były jeden z najlepszych wakacji!!! Piękne tereny nie na
              stawiałam się na tak cudowne widoki bardzo dużo pięknych zjawiskowych miejsc zwiedziliśmy dookoła góry a w środku zjawiskowe plaże klify urokliwe miejscowości coś pięknego !

              Skomentuj


                #37
                Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                Moim zdaniem Warszawa niczemu się nie równa https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Warszawa/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                  jak dla mnie świetna sprawa to i dla dzieciaków to jest istny raj zabawy, szczególnie z południa Polski jest bliziutko więc na weekendowy wypad opcja sam raz, atrakcje są i dla młodszych i dla starszych dzieci, a w tym dmuchanym, wodnym placu zabaw to ja sama bym się chętnie pobawiła na szczęście dla rodziców i saunarium i strefa relaksu więc cała rodzina fajnie może wypocząć w trakcie takiego pobytu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                    Jeśli szukacie hotelu zobacz sobie ofertę na xxx Znajdziesz tam hotele w najróżniejszych miejscach w świetnych cenach. Ja zawsze szukam na takich stronach bo jest o wiele łatwiej. My planujemy krótki wypad nad morze za dwa tygodnie do Venus.
                    Last edited by gagatka; 18-09-2020, 11:56. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                      A czemu tak bardzo się ograniczać? Przecież równie dobrze taką przygodę można przeżyć tu, na miejscu. Wystarczy zorientować się, gdzie chcecie pojechać i wyruszyć w drogę! My często robimy tak, że jedziemy gdzieś pociągiem lub samolotem, a na miejscu wypożyczamy samochód. Tak samo zrobiliśmy ostatnio będąc w Poznaniu i w podstawili nam samochód pod sam dworzec. Sami spróbujcie
                      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 11:56. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                        Wiele osob poleca wybrać się w góry albo nad morze jednak sama radzę zainteresować się wynajęciem sobie czegos na Mazurach Pięknie jest na przyklad w Mrągowie:
                        https://mragoworesort.pl/pl/atrakcje...la-dzieci.html

                        Znajduje się tam świetny hotel, w którym maja bardzo wiele atrakcji dla maluchów.
                        brodzik
                        małpi gaj
                        dmuchany statek piracki
                        oraz kącik zabaw, w kórym jest wiele darmowych gier

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                          Jak Mazury to tylko na żagle! Dla dzieciaków to coś nowego, a dla rodziców przyjemny reset
                          W tamtym roku zabrałem młodego na tydzień na łódkę, do dzisiaj wspomina
                          W tym roku też planujemy rejs z żoną, tym razem trochę dalej. Pewnie wybierzemy Chorwację jakoś jesienią, żeby już nie było tłumów i upałów za dużych. A i łatwiej samochodem dojechać z wszystkimi klamotami. Przeglądałem na razie oferty na globsailorze i www.clickandboat.com/pl/
                          Pierwsza strona znana, druga nowa chyba w Polsce, ale wydają się mieć ciekawe oferty. mieliście jakieś doświadczenia z nimi?

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                            Wyciągnąłem żonę i dzieciaki do Kazimierza w ostatni weekend, było ciężko ale się udało
                            Paintball, rejs statkiem i najlepsze na koniec, przejażdżka terenowa po wąwozach i lasach. Było ciekawie, polecam. Kierowca nie szalał jak dzieciaki się bały, ale jak już się oswoiły przycisnął porządnie i dawka adrenaliny zapewniona :P
                            Szkoda że ciężko ich znaleźć, szukałem na fb i mają profil, ale bez kontaktu. https://kazimierzdolny24.pl/ tu kiedyś czytałem o nich w jakimś artykule jak się promowali i pewnie gdzieś da się to wygrzebać. Ciężko o terminy, ale warto. Poza tym sama okolica też warta zwiedzenia.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                              Wszędzie - wystarczy wyjść z domu.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                                Ja bardzo ciekawą wakacyjną przygodę przeżyłem na pielgrzymce
                                . Powiem szczerze, że bardzo mi się podobało
                                Last edited by gagatka; 18-09-2020, 11:53. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X