Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

oryginalne czy tradycyjne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: oryginalne czy tradycyjne?

    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
    Tak jak pisałam wcześniej, uważam, że to ładne imiona. U Was do tego jeszcze doszły koligacje rodzinne, więc super.
    Tyle tylko, że ja bym nie chciała, by mój synek był jednym z dziesięciu Franków na podwórku czy w klasie.
    Akurat dobrze się składa bo mój Franio jak na razie będzie jedyny w grupie, zresztą nie słyszałam też żeby jakiś inny Stanisław z tego rocznika


    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: oryginalne czy tradycyjne?

      Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
      Akurat dobrze się składa bo mój Franio jak na razie będzie jedyny w grupie, zresztą nie słyszałam też żeby jakiś inny Stanisław z tego rocznika
      Dużo pewnie zależy też od miejsca zamieszkania. Tu, w Warszawie, co drugi to albo Jasiek, albo Stasiek, albo Franek Ale już z kolei Jakubów, których dużo w innych miastach, tutaj spotykam bardzo rzadko

      Skomentuj


        #48
        Odp: oryginalne czy tradycyjne?

        Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
        Dużo pewnie zależy też od miejsca zamieszkania. Tu, w Warszawie, co drugi to albo Jasiek, albo Stasiek, albo Franek Ale już z kolei Jakubów, których dużo w innych miastach, tutaj spotykam bardzo rzadko
        Z kolei w moim miasteczku jest dużo Filipów, Jakubów i Julek. My z Mężem nie chcieliśmy przedobrzać i szukać nie wiadomo jak wymyślnych imion... To w prostocie tkwi całe piękno


        Skomentuj


          #49
          Odp: oryginalne czy tradycyjne?

          Z tym doborem imion to naprawdę trzeba uważać

          Skomentuj


            #50
            Odp: oryginalne czy tradycyjne?

            U koleżanki w klatce, jednej klatce! w bloku jest 3 Jaśków Nie dałabym takiego samego imienia dziecku, jakbym wiedziała, że sąsiedzi już dali.

            Skomentuj


              #51
              Odp: oryginalne czy tradycyjne?

              Alicja bardzo ladne imie

              Skomentuj

                     
              Working...
              X