Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak usypiacie dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak usypiacie dzieci?

    No właśnie, jak zasypiają wasze maluchy w ciągu dnia i wieczorami - przy piersi, noszone i kołysane na rękach, a może same w swoich łóżeczkach? Macie swoje sposoby na uśpienie zmęczonego niemowlaka?

    Większość naszych znajomych maluszków zasypia... przy piersi I ciężko ich od tego odzwyczaić.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jak usypiacie dzieci?

    Moja ma 7 mieisęcy i w dzień jak ją karmie na leżąco w jej porach snu to zaśnie przy cycku, ale musze jej w pewnym momencie wyrwać, bo nie je tylko go trzyma, a w nocy to różnie jest, bo czasem się naje i spać nie chce i wtedy trzeba stsować inne metody, głaskanie, czasem nawet suszarka, a teraz ma misia śpiewaka i on jej pomaga w zaśnieciu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak usypiacie dzieci?

      A ja jestem z mojej Oli bardzo dumna(ma 4 miesiące), bo od ok 1,5 tygodnia nauczyła się zasypiać sama. W dzień potrafi zasnąć bawiąc się na macie lub w bujaczku, a wieczorem po karmieniu, gdy tylko odbije, wkładam ją do łóżeczka, puszczam melodyjkę z bujaczka, i sama zasypia Może nie jak aniołek, bo wierci się okropnie, ale usypia po 2 cyklach melodyjek Wczoraj nawet po 1 cyklu zasnęłą

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak usypiacie dzieci?

        Pozazdrościć Moja własnie ma napady i płacze, jest tak rozwydrzona że nie będzie spała póki jej znów nie pobawie. A już miałam nadzieje po tej nocy że jest lepiej, ale jednak tylko nadzieja :/ buuuu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak usypiacie dzieci?

          Zosia jak była niemowlakiem początkowo zasypiała przy piersi - potem z konieczności przejścia na mleczko moje podane butlą - usypianie przy butli się skończyło, scenariusz wyglądał tak iż Zosia kąpiel, jedzonko, odbijanie i leżenie w łóżeczku do momentu zasypiania (nie nosilismy jej, nie bujaliśmy) i tak jest do tej pory iz Niunia zasypia w łóżku przy ktoryms z rodziców przy książce i potem jest odtransportowana do łóżeczka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak usypiacie dzieci?

            moją dziś też znów wziełam do Nas, sprawdzam ją cały czas. Wczoraj w łóżeczku miała spać to całą noc marudziła aż w końcu mąż jej suszarkę załączył i do 7 spała ehhh... Dziś znów z nami i zobaczymy...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak usypiacie dzieci?

              Synek na noc wolniej lub szybciej zasypia w łóżeczku ale w dzień tylko w wózku i nie potrafię tego zmienić a zrobiło się to już bardzo problematyczne bo w gondoli raczkował a w spacerówce jest bunt jak go kładę na plecach i zapinam pasami :/ Któraś mama uczyła dziecko zasypiać w łóżeczku w dzień?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak usypiacie dzieci?

                mója córcia - ma teraz 4 miesiace, ale zasypia tak od dawna - zasypia sama, wieczorem kłade ja do łózeczka, dostaje smoka, przykrywam kołderką, głaszcze po głowce, włączam misia z melodyjka i wychodze, zagladam do niej co kilka minut, ale z daleka, bo jak mnie widzi to nie ma zamiaru spac. Generalnie po jakichs 10-15 min śpi. A w ciagu dnia: mamy taką samohustająca sie hustawke i jak jest zmeczona, wkladam ja tam, wlaczam melodyjke, otulam kocykiem, bo ona musi sie do niegoprzytulic i tez sama zasypia.

                Ciekawa jestem jak długo potrwa taka sielanka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak usypiacie dzieci?

                  moje dzieci na początku usypiały na rękach przytulone (drugi nadal), potem kładłam się na kanapie razem zasypialiśmy i jak dziecko spało przekładałam do łóżeczka, na koniec już kładłam do łóżeczka i siedziałam obok aż zasnęło. Teraz wychodze z pokoju starszego gasząc światło a on próbuje sam zasnąć.
                  szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak usypiacie dzieci?

                    Wieczorem synek od pierwszych dni zasypia w łóżeczku. Czasem sam czasem domaga się głaskania ale jest ok natomiast mam problem bo w dzień potrafi usnąć tylko i wyłącznie w wózku i nie wiem jak to zmienić?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak usypiacie dzieci?

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      Wieczorem synek od pierwszych dni zasypia w łóżeczku. Czasem sam czasem domaga się głaskania ale jest ok natomiast mam problem bo w dzień potrafi usnąć tylko i wyłącznie w wózku i nie wiem jak to zmienić?
                      na forum gdzies był wątek jak oduczyć tego dziecka - poszukam wątku i może najdziesz jakies wskazówki - u nas w dzień króluje nasze łóżko w czasie snu a w nocy poczatkowo łóżko potem łóżęczko

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak usypiacie dzieci?

                        Moja Lena póki co usypia w łóżeczku, mam nadzieje, że tak zostanie
                        emaluszki.pl - ciąża, poród

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak usypiacie dzieci?

                          Mały czasem zasypia przy cycu, ale jak mu się to nie uda to kładę go do łóżeczka i po chwili mały słodko śpi.
                          Wynagradza mi wszystko niedobre co miałam przy usypianiu Zuzi gdzie musiałam ją nosić , kołysać, huśtać a ona przez kilka godzin potrafiła nie zasnąć

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak usypiacie dzieci?

                            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                            Mały czasem zasypia przy cycu, ale jak mu się to nie uda to kładę go do łóżeczka i po chwili mały słodko śpi.
                            Wynagradza mi wszystko niedobre co miałam przy usypianiu Zuzi gdzie musiałam ją nosić , kołysać, huśtać a ona przez kilka godzin potrafiła nie zasnąć
                            Fabian to chyba zupelnie inne dziecko niz Zuzia ci?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak usypiacie dzieci?

                              O tak zupełne przeciwieństwo, jest taki grzeczny że ja czasem nie wiem że dziecko mam, a mąż mówi że on to wogóle tego nie odczuwa.
                              Zuzia bardzo dużo płakala jak była mała, męczyły ją kolki, do tego nie umiała ssac piersi i mleko piła z butelki, no i była sama w domu to wszyscy ją nosili, huśtali i kołysali a ona szybko się do tego nauczyła.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X