Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laktator Philips Avent .

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Laktator Philips Avent .

    hej

    ostatnio miałam okazję testować najnowszy ręczny laktator marki Philips Avent i polecam go wszystkim karmiącym piersią mamon ! wcześniej jakoś nigdy nie byłam przekonana do laktatorów ...albo trzeba było się mocno ręką namachać ,aby odciągnąć odpowiednią ilość ,albo tak strasznie zasysały ,że aż bolało !
    ale po wypróbowaniu tego laktatora zmieniłam zdanie ,naprawdę ! jest bardzo delikatny ,a przy tym i bardzo szybko pozwala ściągnąć odpowiednią ilość mleka ! nie trzeba nachylać się do przodu ,pompka nie ciągnie piersi z nie wiadomo jaką siłą ! jestem bardzo zadowolona !
  •    
       

    #2
    Odp: Laktator Philips Avent .

    a podczas ostatniej sesji przetestowałem zdrowsze odżywianie się, jedzenie ryb, picie zielonej herbaty, muszę powiedzieć, ze pomogło. od tamtej pory nie jestem w stanie wypić kawy, nawet z mlekiem!!.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Laktator Philips Avent .

      Miałam Aventa, ale lepszy okazał się LOVI Prolactis.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Laktator Philips Avent .

        Ja też byłam zadowolona z Aventa, ale co prawda Lovi nie próbowałam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Laktator Philips Avent .

          Ja 6 tyg ściągałąm pokarm tylko Avent Natural - ręcznym. Lekko, nie bolało, polecam.Mieliśmy jeszcze w domu butelkę z tej serii to już w ogóle była wygoda!
          nie po to umiem mówić, żeby siedzieć cicho.
          blogmlodegorodzica.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Laktator Philips Avent .

            Ja też polecam. Ściągałam mleko 6 m-cy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Laktator Philips Avent .

              U mnie niestety się nie sprawdził. Kupiłam go jeszcze jak byłam w ciąży aby mieć tak w razie czego. Po porodzie przez kilka dni nie miałam pokarmu, męczyłam piersi laktatorem i nic. Ja już zaczęło trochę lecieć to i tak laktatorem ściągałam bardzo małe ilości.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Laktator Philips Avent .

                Miałam i mam z goła inną opinię niż autorka wątku. No jakieś cudo to to nie było. Trochę się jednak namęczyłam przy ściąganiu pokarmu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Laktator Philips Avent .

                  Jeśli ktoś regularnie ściąga pokarm to zdecydowanie lepszym wyborem będzie laktator elektroniczny ale z drugiej strony jeśli ktoś używa sporadycznie to nie ma sensu wydawać kilkakrotnie więcej. Dla mam które planują kupno laktatora Avent to znowu są one dostępne z kosmetyczką i paczką prezentów: http://www.dlabobasow.pl/a/laktator-...etyczka-gratis
                  Zapraszam do sklepu z artykułami dla niemowląt

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Laktator Philips Avent .

                    Ja miałam pierwszy raz styczność z tym laktatorem w szpitalu i był zbawienny w porównaniu ze szklanym, który był jedynie dostępny w aptece szpitalnej..
                    Także zawdzięczam mu utrzymanie laktacji, przyniesienie ulgi moim obolałym piersią, które nie były początkowo systematycznie opróżniane gdyż córka przebywała w inkubatorze. Laktator jest lekki także zawsze mogłam wszędzie zabrać go ze sobą, łatwy w utrzymaniu czystości, nie odczuwa się bólu podczas ściągania - jak dla mnie rewelacja wśród dostępnych manualnych laktatorów na rynku

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Laktator Philips Avent .

                      Ja nie do końca na temat, ale własnie przygotowuję flaszeczkę dla córki na noc Ze swojej strony polecam Wam laktator BabyOno. Elektryczny. Zastanawiałam się czy kupić ten czy Madela i wybrałam ten bo był tańszy. Nie żałuję - jestem z niego zadowolona

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Laktator Philips Avent .

                        U mnie laktator ręczny Avent nie sprawdził się przy pierwszym synku, przy drugim również dałam mu szansę i znowu klapa. Może kwestia tego, że nie miałam silnej laktacji? Mam teraz elektryczny Swing Medela i polecam. Mleko muszę ściągać 5 - 6 razy na dobę , więc przetestowany jest doszczętnie laktator.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Laktator Philips Avent .

                          Ja też miałam ręczny laktator i też nie sprawdził się w moim przypadku. Mąż kupił elektryczny i o niebo lepiej, chociaż mi nie udało się zbyt długo karmić naturalnie, ale jednak pierwsze miesiące tak. W tej kwestii radze zainteresować w laktator elektryczny, bo to bardzo przydatna rzecz.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Laktator Philips Avent .

                            jakoś do ręcznych nie mam przekonania zraziłam się okropnie do nich. Miałam kilka i w sumie dla mnie wyrzut pieniążków. Teraz zajmują miejsce w szafce a ściąganie pokarmu nimi było cięzkie i z marnymi skutkami

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X