Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kosztuje położna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ile kosztuje położna?

    Cześć dziewczyny, ciekawa jestem, czy któraś z was rodziła z wynajętą położną? Ile to kosztuje i czy warto? Jak wygląda taka opieka prywatnej położnej?
  •    
       

    #2
    Odp: Ile kosztuje położna?

    Moim zdaniem nie warto brać położnej, bo przecież i tak położna w szpitalu będzie się tobą opiekować. Ale może ktoś ma inne doświadczenia? Może opłacona położna opiekuje się lepiej? Słyszałam że to koszt ok. 1500 zł.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ile kosztuje położna?

      Napisane przez weronikawu Pokaż wiadomość
      Moim zdaniem nie warto brać położnej, bo przecież i tak położna w szpitalu będzie się tobą opiekować. Ale może ktoś ma inne doświadczenia? Może opłacona położna opiekuje się lepiej? Słyszałam że to koszt ok. 1500 zł.
      o rety niezła suma :/// Jak kogoś stać to czemu nie ale drogo wydaje mi się

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ile kosztuje położna?

        O rety ale sumka, ja się nawet nad tym nie zastanawiałam przed porodem ale i tak trafiłam na super położną. Już prędzej myślałam nas jakimś prywatnym szpitalu żeby tam urodzić, ale to koszt ok 3 tyś. więc się jednak nie zdecydowałam.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ile kosztuje położna?

          we Wrocławiu połozna w jednym ze szpitali kosztuje 650zł wiec nie jest to aż taki duży koszt jeżeli chodzi o spokój ja jeszcze się nie zdecydowałam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ile kosztuje położna?

            gienkaak - tak myślałam że coś koło tego bo 1500 to już spora suma ale pewnie zależy od miasta i od samej położnej też

            Skomentuj

                   
            Working...
            X