Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

    Witam
    Mój 8 miesięczny synek do tej pory w dzień sypiał w wózku jednak w gondoli boję się już zostawiać go samego natomiast w spacerówce nie mam jak przypiąć go kiedy śpi na brzuchu. Bardzo bym chciała nauczyć go zasypiać we własnym łóżeczko i o ile wieczorem nie ma z tym problemów tak w dzień jest wielki bunt kiedy tylko się w nim znajdzie. Jak mogę to zmienić?
  •    
       

    #2
    Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

    Cieżko bedzie oduczyć go od bujanego wózeczka... Musisz po prostu nie kłaśc go w wózku bądź przekładac do łóżeczka.

    Skomentuj


      #3
      Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

      Zacznij go odkładać po uśnięciu do łóżeczka, może z czasem się przyzwyczai że w dnień też w nim śpi i będzie Ci tam zasypiać. Moja córka nie zasypiała mi sama w łóżeczku, albo na rękach ale na dużym łóżku i wtedy ją przenosiłam do jej łóżeczka.

      Skomentuj


        #4
        Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        Zacznij go odkładać po uśnięciu do łóżeczka, może z czasem się przyzwyczai że w dnień też w nim śpi i będzie Ci tam zasypiać. Moja córka nie zasypiała mi sama w łóżeczku, albo na rękach ale na dużym łóżku i wtedy ją przenosiłam do jej łóżeczka.
        Niestety nie ma szans żebym choćby podniosła małego tak żeby się nie obudził :/ poza tym jestem zdania że lepiej jak dziecko budzi się w tym samym miejscu w którym zasypia ale dzięki za radę :*

        Skomentuj


          #5
          Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          Niestety nie ma szans żebym choćby podniosła małego tak żeby się nie obudził :/ poza tym jestem zdania że lepiej jak dziecko budzi się w tym samym miejscu w którym zasypia ale dzięki za radę :*
          U nas był problem z Zuzią i pozostał do dziś bo gdy mała zaśnie w naszym łóżku to ją przekładam do swojego łóżeczka, ale ona po przebudzeniu się przychodzi do nas i nie można jej tego oduczyć

          Skomentuj


            #6
            Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

            Nasz synek nauczył się spać w łóżeczku w ciągu dnia mając niecałe dwa lata. Wcześniej go bujaliśmy, najpierw w gondoli potem w spacerówce. Tak więc nauczeni doświadczeniem córki nie bujamy. Od początku w dzień po prostu zasypia sama leżąc w łóżeczku.

            Skomentuj


              #7
              Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

              ja córeczkę usypiam w wózku ale przenoszę do łóżeczka po niefortunnym jej upadku raz z niego. Od tamtej pory ani na chwilkę nie zostaje w wózku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

                Mnie koleżanki nastraszyły, że bardzo trudno im było oduczyć dziecko od usypiania i bujania w wózku dlatego starałam się od razu kłaść synka do łóżeczka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

                  U nas synek sypiał w gondoli, ale tylko na spacerze. W domu w łóżeczku i nie mieliśmy żadnego problemu. Najlepiej nie przyzwyczajać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dzrzemki w łóżeczku jak tego dokonać?

                    No właśnie, najlepiej nie przyzwyczajać, potem ciężko nauczyć malca. Potrzeba dużo cierpliwości i czasu. Często mamy rodząc maluchy w okresie letnim, aby dziecko spało nauczyły je spania we wózku, problem przychodził, gdy nastawała zima.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X