Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy oszczędzacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Czy oszczędzacie?

    Oszczędzałam na lokacie i na polisach, jednak doszłam do wniosku, że lepsze jest indywidualne ubezpieczenie + systematyczne odkładanie na dodatkowym koncie (zrobiłam zlecenie stałe i "samo schodzi"). Kolejnym krokiem do oszczędzania jest pobór energii elektrycznej, nienadużywanie wody, nie kupowanie zbędnych rzeczy i nie marnuje żywności.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Czy oszczędzacie?

      Ja staram się oszczędzać ale nie jest łatwo. Najgorzej jest z nieprzewidzianymi wydatkami, naprawy w domu, choroba, naprawa samochodu, itp.
      Mam oddzielne konto na które odkładam co miesiąc pewną niewielką sumę i bardzo się cieszę jak co miesiąc przybywa oszczędności Próbuję pilnować męża żeby oszczędzał prąd czy wodę, ale nie jest łatwo...

      Skomentuj


        #78
        Odp: Czy oszczędzacie?

        Ja też oszczędzam głównie poprzez lokaty, tak jak pisze blawatkowa15 wtedy pieniądze tak nie kuszą :P poza tym teraz jak jest maluch trochę trudniej odłożyć, bo zwiększyły się wydatki mimo to zawsze staramy się jakieś oszczędności wygospodarować, choćby małe.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Czy oszczędzacie?

          Napisane przez karo147 Pokaż wiadomość
          Ja staram się oszczędzać ale nie jest łatwo. Najgorzej jest z nieprzewidzianymi wydatkami, naprawy w domu, choroba, naprawa samochodu, itp.
          Mam oddzielne konto na które odkładam co miesiąc pewną niewielką sumę i bardzo się cieszę jak co miesiąc przybywa oszczędności Próbuję pilnować męża żeby oszczędzał prąd czy wodę, ale nie jest łatwo...
          Właśnie nieprzewidziane wydatki.
          ja odkładam od jakiegoś czasu na konto oszczędnościowe, ale niestety zdarza mi się podbierać, ale jednak zawsze coś zostaje, dobre i pare złotych.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Czy oszczędzacie?

            A to oszczędnościowe konto też jest bezpłatne?
            I jak często można wypłacać z niego pieniądze, nie płacąc prowizji?
            Ciekawe, czy żadnego haczyka tam nie ma, bo w dzisiejszych czasach to norma, że bank coś ukrywa.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Czy oszczędzacie?

              My oszczędzamy tak mimo chodem, bo po prostu zostają pieniądze na koncie. Nie wydajemy wszystkiego na bieżąco.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Czy oszczędzacie?

                Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
                A to oszczędnościowe konto też jest bezpłatne?
                I jak często można wypłacać z niego pieniądze, nie płacąc prowizji?
                Ciekawe, czy żadnego haczyka tam nie ma, bo w dzisiejszych czasach to norma, że bank coś ukrywa.
                My mamy takie konto oszczędnościowe założone przy normalnym koncie i jest bezpłatne. Pieniądze bez prowizji z tego co pamiętam możemy wypłacić chyba co pół roku ale nie wiem dokładnie bo jeszcze nie wypłacaliśmy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Czy oszczędzacie?

                  ja w swoim banku miałam od razu przy zakładaniu konta osobistego założony rachunek oszczędnościowy, dodatkowo mogę stworzyć sobie na rachunku osobistym takie jakby dodatkowe subkonto oszczędnościowe na konkretny cel, np. wakacje. super rozwiązanie, bo bardzo się przydaje przy oszczędzaniu na konkretne cele - u nas na wyjazd wakacyjny, na konto przyszłościowe dla synka,... sporo się teraz tego uzbierało, więc taka funkcja jest mega przydatna

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Czy oszczędzacie?

                    Wraz z żoną odkładamy co miesiąc pewną kwotę, której wysokość raz ustaliliśmy i teraz wpłaty są automatyczne - z konta ror do %.
                    poradnik pożyczkowy

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Czy oszczędzacie?

                      My staramy się oszczędzać, chociaż łatwe to nie jest. Ale mamy założone konto oszczędnościowe, z którego nie wybieramy pieniędzy.
                      Cierpiał. Naprawdę wierzył, że go nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Czy oszczędzacie?

                        dokładnie, warto mieć konto oszczednościowe, o którym się zapomina. Nie można tam zaglądać i wyciągać kasy. Niech leży i puchnie Na jakiś konkretny cel. Amen

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Czy oszczędzacie?

                          Napisane przez ata-waw_001 Pokaż wiadomość
                          dokładnie, warto mieć konto oszczednościowe, o którym się zapomina. Nie można tam zaglądać i wyciągać kasy. Niech leży i puchnie Na jakiś konkretny cel. Amen
                          Tylko zapomnij o takim kocie, ja nie umiem

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Czy oszczędzacie?

                            Jeśli chodzi o oszczędzanie to ostatnimi czasy jedyne co oszczędzam (staram się) to czas. Bardzo często jem np. zupu z PROFI jeśli chodzi o smak i zdrowie to ich zupy owocowe są naprawdę genialne i je polecam każdemu kto chce oszędzić czas i zjeść smacznie.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Czy oszczędzacie?

                              w tym kraju chyba sama widzic
                              usuwanie wirusów wordpress

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Czy oszczędzacie?

                                My staramy się oszczędzać. Może nie każdego miesiąca tyle samo, ale zawsze cos na koncie oszczędnosciowym zostaje.
                                Bezpieczeństwo daje w nagrodę niemoc.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X