Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

System inteligentnego domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: System inteligentnego domu

    Inteligentny dom to dla nie taki, w którym zostały zastosowane najlepszej jakości materiały dzięki którym można korzystać z wygodnego i funkcjonalnego domu. Zwłaszcza użyte materiały powinny być sprawdzone i fachowe bo to na nich będzie się wszystko opierać. Dlatego warto inwestować w profesjonalne śruby sześciokątne oraz inne tego typu narzędzia, które zapewnią powstanie bezpiecznego i solidnego domu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: System inteligentnego domu

      My zainwestowaliśmy w czujnik dymu, czadu oraz gazu. Dodatkowo mamy monitoring oparty na systemie alarmowym i podglądzie obrazu z kamerek zewnętrznych. Chcieliśmy, by ktoś to nam profesjonalnie zamontował i zajął się monitoringiem przez całą dobę. W necie znależliśmy taką firmę z tymi opcjami http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/. Nie musimy się o nic martwić, bo wszystkim zajmuje się firma ochroniarska.

      Skomentuj


        #63
        Odp: System inteligentnego domu

        Bardzo mnie cieszy, że takich domów mamy coraz więcej, a tym samym mniej pyłów w powietrzu. Dodatkowo pellet drzewny cena za tonę sukcesywnie spada, więc miejmy nadzieje, że wspólnie poprawimy jakość życia.

        Skomentuj


          #64
          Odp: System inteligentnego domu

          Właśnie czytam ciekawy artykuł o zabezpieczeniu domu -> http://www.prima-uslugi.pl/zabezpieczmy-swoj-dom.htm

          Skomentuj


            #65
            Odp: System inteligentnego domu

            Moim zdaniem planując inteligentny dom należy zadbać także o system wentylacji nawiewno-wywiewnej z rekuperacją. Zastosowanie Gruntowego Wymiennika Ciepła polepsza jakość powietrza w budynku, zaś latem, kiedy rekuperator nie działa, pełni rolę ekologicznej, darmowej klimatyzacji. Jeśli chcecie dowiedzieć się wiecej na ten temat, polecam lekturę strony http://geoheat.eu/geoheat/gruntowy-w...ik-ciepla-gwc/.

            Skomentuj


              #66
              Odp: System inteligentnego domu

              Warto zadbać przede wszystkim o tak istotne elementy jak pompy zanurzeniowe. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że instalacja wytrzyma przez lata. Najlepiej sprawdźcie pompę http://doborpompy.pl/pompa-zanurzeniowa/ Takie elementy są bardzo istotne.

              Skomentuj


                #67
                Odp: System inteligentnego domu

                Ja też zdecydowałam się na to rozwiązanie. Uważam, że rekuperacja Warszawa to bardzo ekonomiczny sposób wentylacji. Dzięki temu oszczędzam na ogrzewaniu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: System inteligentnego domu

                  mój dom jest inteligentnie wybudowany, bo użyto do niego najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Jeśli chodzi o ocieplenie to wybraliśmy system Carbon z włóknem węglowym od Caparola. Dzięki niemu rachunki za ocieplenie mamy naprawdę niskie

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: System inteligentnego domu

                    Kompletna automatyka domowa zawiera takie komponenty jak alarm czy monitoring. Mowa oczywiście o profesjonalnych systemach, a nie takich pierwszych lepszych

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: System inteligentnego domu

                      U nas właśnie szykuje się remont i zastanawiamy się nad klimatyzacją. Któraś z Was ma w domu i może powiedzieć jak to wygląda od podszewki? Mąż mówi, że to gadżet dla wygody, a mi się wydaje, że to przydatna funkcja. Jeśli macie już to gdzie zamawiałyście sprzęt? Znalazłam wizytówkę firmy która zajmuje się systemami wentylacyjnymi i kanalizacyjnymi, któraś z Was korzystała już z tej oferty: xxx może coś powiedzieć na ten temat?
                      Last edited by disne; 14-10-2020, 20:20. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: System inteligentnego domu

                        Co do wentylacji, to najnowocześniejsza jest mechaniczna z reasekuracją - taka wentylacja wymusza przepływ powietrza, zapewniając stałą jego wymianę, w dodatku ograniczając straty energii cieplnej. Poczytajcie o rekuperatorach WANAS, w takich wentylacjach sprawdzają się znakomicie.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: System inteligentnego domu

                          Na pewno taki system jest przydatny, choć i drogi. Trzeba byłoby najpewniej zweryfikować swoje możliwości i potrzeby.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: System inteligentnego domu

                            Warto zainwestować w taki system, dla własnego bezpieczeństwa.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: System inteligentnego domu

                              Smart dom to super sprawa! Ja właśnie jestem w trakcie montowania takich sprzętów i chciałabym, żeby za jakiś czas było wszystko zautomatyzowane Ostatnio kupiłam sobie takie oświetlenie właśnie xxx i nie mogę przestać się nim zachwycać Mogę teraz kontrolować oświetlenie z pomocą internetu. Mogę przyciemniać, włączać i wyłączać światło lub ustawić harmonogram, jak oświetlanie pokoi gdy zajdzie słońce, a wyłączanie o świcie lub gdy wyjdę z domu! Do tego w zestawie jest centralka do której mogę podłączyć aż 50 żarówek i stresować wieloma naraz albo każdą z osobna. Genialne No i mąż w końcu nie zapomina gasić światła w łazience
                              Last edited by gagatka; 30-09-2020, 11:21. Powód: link
                              Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: System inteligentnego domu

                                Wiadomo, takie czasy, że bez alarmu w domu to nie ma co mieszkać. U nas instalację alarmową i elektryczną wykonała firma xxx z Włocławka. Mają normalny cennik i ogolnie sprawdzili się jak najlepiej.
                                Last edited by gagatka; 30-09-2020, 11:20. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X