Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-01-2018, 09:55
milkona milkona jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

Domyślnie Odp: Drukarka Epson

Cytat:
Napisał piotrkaczmar Zobacz post
Ile kosztują tonery do drukarki epson? Czy oddajecie tonery do skupu? Tam można dostać gotówkę za tonery.
zalezy pewnie jakiego producenta, jak szukasz tanich to sprawdź sobie actisy, na allegro na pewno znajdziesz
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2018, 12:08
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

A jak kwestia dostępności tuszy? No bo to chyba jest najważniejsze w przypadku każdej drukarki. Duży wybór oryginalnych tuszy i zastępników widziałam ostatnio na stronie http://www.igalo.eu/. Myślę, że warto się u nich rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2018, 13:14
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Jak dla mnie nie ma lepszych drukarek niż Brother zwłaszcza kiedy weźmie się pod uwagę ceny tuszu. Zresztą jak coś polecam serdecznie ten model https://www.al.to/p/138076-drukarka-...sb-gratis.html jest to laserówka kolorowa która nie dość, że szybko drukuje tak jeszcze w świetnej jakości. Tonery są niezwykle wydajne bez strat na jakości, nowe z kolei w bardzo niskich cenach, więc nie trzeba kombinować z zamiennikami. Przy tym jest naprawdę cicha i łatwa w obsłudze
Stary 07-02-2018, 18:31
milkona milkona jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

Też jestem za brotherami, najłatwiej do tych drukarek o zamienniki i nie sprawiają problemów z ich wykrywaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 15:05
julita755 julita755 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Uważam, że drukarki firmy EPSON są fenomenalne. Jeśli ktoś zastanawia się nad jej zakupem, teraz jest idealny czas na to, aby jego dokonać. EPSON zorganizował promocję, o której można przeczytać na http://www.epson.pl/zwrot - kupując drukarkę, wraz z kompletem tuszy, która jest nią objęta można liczyć na niemały zwrot...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2018, 21:08
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Cytat:
Napisał julita755 Zobacz post
Uważam, że drukarki firmy EPSON są fenomenalne. Jeśli ktoś zastanawia się nad jej zakupem, teraz jest idealny czas na to, aby jego dokonać. EPSON zorganizował promocję, o której można przeczytać na http://www.epson.pl/zwrot - kupując drukarkę, wraz z kompletem tuszy, która jest nią objęta można liczyć na niemały zwrot...
Z takiej promocji żal nie skorzystać. Z tego co udało mi się wyczytać na stronie internetowej, można liczyć do 400 złotych zwrotu. To naprawdę sporo!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2018, 08:54
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Ja z reguły zaopatruję się w tusze w różnych hurtowniach internetowych. Mają duży wybór, a także bardzo dobre ceny. Polecam zajrzeć na przykład na stronę https://artjet.pl/pl/c/EPSON/31. Myślę, że będziecie zadowoleni z zakupów u nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania