Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Słoneczko mieszkanie niestety nie nasze...mieszkanie-marzenie mojego męża siostry, niedawno się wprowadzili, 120 m2, przepiękne...To zdjęcia z naszej wizyty u nich.
    Co do bluzeczki, Nadia dostała ją od mojej siostry, 3 bluzeczki w różnych kolorach z podobnymi aplikacjami, kupione w Tesco


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      leee do tesco mam kawal drogi a strasznie mi sie spodobaly

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Cześć dziewczyny!!!

        My jesteśmy również na przedłużonym weekendzie
        Dziękujemy za życzenia
        Urodzinki jak najbardziej udane,pogościliśmy się,pośmialiśmy i wogóle było bardzo przyjemnie.Martynka zachwycona prezentami.Dostała kuchnię,Misia Kubusia Puchatka co śpiewa piosenki i opowiada bajki,fajną grę edukacyjną i kilka drobiazgow oraz pieniążki
        Wrzucę kilka zdjęć.

        Jaka_ja Co do przedszkola to chcemy posłać Martynkę we wrześniu 2011,o ile się dostanie.Jest to państwowe przedszkole i mamy niecałe 5 minut z domu.Koszt ok.300zł na miesiąc.
        A Ty kiedy planujesz Nadusię oddać do przedszkola?

        Ewisienka życzę zdrowka Weroniczce,najgorzej jest kurcze jak dziecko idzie do złobka czy przedszkola to zaraz przynosi różne choróbska,i tego się boje jak Martynka pojdzie do przedszkola,zaraz coś przyniesie.No ale nie uchroni się dziecka.
        A tak wogóle to Wszystkiego Najlepszego dla Weroniczki bo ja chyba nie składałam jej życzeń.

        Fotki:
        1.Dmuchamy balony
        2.Martynka i tort zrobiony przez nianię
        3.MY
        4.Rozpakowywanie prezentów
        5.Gotowanie z chrzestną
        Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          I kilka jeszcze
          1.My i Niania
          2.My
          3.Z dziadkami
          4.Urodzinowo
          Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            widze kuchnia to tegoroczny przeboj

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              wychodzi na to ze tak
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                no i martynka ma gdzie trzymac te wszystkie zabawki my jestesmy zawaleni dziadek mial malej odstapic pokoj jak bedzie wieksza ale chyba on mysli ze my tu do konca swiata bedziemy mieszkac bo tylko mowi ze jej troche miejsca zrobi ehhh a jeszcze babcia ze strony meza wymyslila sobieze kupia oliwi taka pufke http://allegro.pl/fotel-sako-2xl-sko...313729378.html tylko chyba mniejsza ze az sie wkurzylam bo gdzie ja niby sobie mialabym to postawic chyba na glowie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Marzenia fajne zdjęcia, widać, że imprezka udana
                  Tylko zazdrościć, że macie dla Martynki taki duży pokoik, u nas się już nic nie mieści...dlatego już proszę wszystkich, żeby kupowali prezenty małe gabarytowo...bo na dwóch pokojach z dzieckiem to naprawdę nie jest łatwo.

                  Co do przedszkoli, nie liczę na państwowe, bo realia są takie, przynajmniej w Gdańsku, że już półroczne dzieciaki są zapisane...druga sprawa, że chcę, żeby przedszkole było możliwie po drodze z pracy,a najlepiej blisko domku,żeby nie stać w nie wiadomo jakich korkach, tym bardziej, że dziecko trzeba do 17:30 odebrać.
                  Mamy więc niedaleko 2 przedszkola, trzecie się buduje.Ceny jak dla mnie kosmiczne. Wpisowe 250 zł w jednym, w drugim 500 zł. Czesne w jednym 540 zł, w drugim 590 zł, do tego 10 zł opłata za dzienne wyżywienie.
                  Jestem załamana tymi cenami. Wychodzi na to, że przedszkole nas wyjdzie ok 800 zł!!!!
                  Też chcę Nadię dać do przedszkola od września.

                  Dobranoc kochane


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hey dziewczyny!

                    Ja rónież składam spóźnione życzenia urodzinowe dla dziewczynek!!!Przede wszystkim zdrówka,
                    uśmiechu na twarzy i spełanienia marzeń!!!


                    Super fotki, dziewczynki śliczne!!!
                    My też planujemy posłać Karola do przedszkola w przyszłym roku.
                    Z tego co się orientuję u nas nie ma tak kosmicznych kolejek jak się słyszy.
                    Ale nie zaszkodzi przejść się spytać.
                    Póki co Karol nam nie choruje za to dziś wrócił z podwórka z krwawiącym nosem.
                    On to co chwile się gdzieś uderzy...dzikus z niego mały


                    BGKM jak Gabi??? Jak się czujecie???
                    jagodzianka

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Dziewczyny myślałyście już na Mikołajem???
                      My wczoraj zamówiliśmy mikołajowy strój
                      Planuje zoorganizować coś dla dzieciaczków.
                      Zaprosimy mojego brata, Wiktor ma już 7 miesięcy i naszych znajomych z 1,5 rocznym synem.
                      Karol uwielbia się z nim bawić Nawiasem mówiąc ci znajomi czekają na drugie dziecko
                      Tylko trzeba jeszcze ciągnąć losy ko się przebierze

                      Z prezentem nie mam tym razem problemów u nas ostatnio tylko na tapecie Bob Budowniczy
                      Także coś mu na pewno wybiorę


                      dobranoc:*
                      jagodzianka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        ja juz nie mam sily oliwia znowu ma goraczke i nie wiem od czego wczoraj poszlismy do miasta bo musielismy a nie mielismy z kim jej zostawic czy to przez to? czy tymrazem zarazila sie od meza?? po tym glupim szpitalu wszystko jej sie pomieszala juz 4 razy chora wczesniej chorowala nie wiem raz na pol roku

                        monia u was bob budowniczy a u nas kucyki ponny heh i pewnie cos takiego dostanie ma tez dostac sanki od mojej mamy
                        my niestety nie znamy nikogo z dziecmi jedynie od mojej kolezanki trzy klatki dalej brat ma trojke rok po roku najstarsza jest troche starsza od oliwi ale rzadko sie widujemy potem jeszcze pod poz mieszka moja kolezanka ktora w wakacje ur ale tez widujemy sie raz na 2-3 miesiace a od stycznia bedzie jeszcze rzadziej bo ona wraca do pracy i zaczela tez szkole

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej!

                          Właśnie jadłam obiadek ugotowany przez Martynkę,bawi się ładnie kuchnią
                          Jest też i bardzo psotna.
                          Kurczę wszystko mi ściąga,któregoś dnia zrzuciła taką figurkę glinianą i pobiła,a dziś zegarek z komody i pobił sięCzy Wasze maluchy też tak psocą?


                          Jaka_ja Co do przedszkola to faktycznie bardzo drogo,nas wyniesie ok.300zł.Oczywiście o ile sie dostanie bo z tym jest problem.Trezba mieć znajomości niestety...my nie bardzo je mamy,nie znamy nikogo kto by nam mógł poprzeć Martynkę.Więc zobaczymy czy się dostanie,karty podobno na zapisy beda w lutym.

                          Słoneczko Jak Oliwka się czuje?

                          Czy podajecie swoim dzieciom tran bo ja w tym roku zaczęłam dawać.

                          Jagodzianka Na Mikołaja kupię Martynce konika (podobnie jak słoneczko) Martynka jak widzi gdzieś koniki czy to w gazetce czy gdzieś jak jedziemy to aż piszczy z radości ,więc myślę ze jej się spodoba.
                          Co do stroju Mikołaja,to super pomysł.My kupiliśmy już w tamtym roku,co prawda Martynka troszkę patrzyła na niego z boku ale prezenty wzięła
                          Ma piękne zdjęcia i pamiątkę.W tym roku jest już starsza to może i powie dla Mikołaja jakiś wierszyk
                          My planujemy wręczanie prezentów przez Mikołaja na wigilię.
                          W tym roku robimy ją u nas.Będzie 11 osób razem z Martynką.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            marzeni u na nas goraczki ciag dalszy naszczescie memy inny srodek przeciwgoraczkowy bo poprzedni nie dzialal no i daje jej tez lek przeciw drgawskowy teraz olin spi sama poszla do lozeczka i sie polozyla i widze ze gorczka rosnie za chwile jej cos pewnie podam a jakiego teko konika kupujesz? co do tranu nie podaje ale potych chorobach chyba zaczne moze jej pomoze?

                            mam pytanie kiedy trzeba isc z takim maluchem do dentysty?? bo mi to zupelnie wylecialo z glowy tymbardziej ze ja dentysty nie nawidze

                            dzisiaj w biedronce kupilam malej puzzle bo uwielbia cala szczesliwa byla i ukladala ksiezniczki tak pozatym to zastanawiam sie nad doroslym lozkiem wasze dzieci juz w takich spia?? ale to dopiero w przyszlym roku bo m zmienia prace i trzeba najpierw obadac sprawe jak tam bedzie bo i nam potrzebne nowe lozko

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Witajcie!

                              sloneczko biedna Oliwka znowu chora.
                              Oby szybko wróciła do formy!!!

                              Karol śpi od wakacji w dorosłym łóżku. Musiał mieć przyspieszony kurs gdyż łóżeczko potrzebowaliśmy dla Konrada
                              A jeśli chodzi o dentyste to mam wyrzuty bo ciągle to odkładałam i do tej pory nie byliśmy. Koniecznie muszę to nadrobić!

                              marzeni Ojjj Karol psoci że hej
                              Też już nieraz zdarzyło mu się coś zniszczyć. W ogóle ciągle trzeba go mieć na oku wszędzie się wspina. Ostatnio sam wdrapał sie na parapet!!!
                              I mamy już wzorki na jednej ścianie
                              Ja mu podaje już chyba od roku Multi sanostol.
                              Ale fajna taka duża Wigilia! My w tym roku chcemy pierwszy raz naszą czwórką spędzić Wigile u nas w domu bo zawsze jeździliśmy do moich rodziców.

                              :*
                              jagodzianka

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Słoneczko Ojjj dużo zdrówka dla Oliwki,kurcze znowu ją dopadło choróbsko
                                Co do łóżeczka to jeszcze śpi w swoim,narazie nie planuję kupna tapczanika.
                                Jeszcze poczekamy z tym zakupem
                                Co do dentysty to również przyznaję się bez bicia,że nie byłam jeszcze z Martynką.
                                A konika to widziałam w gazetce Carrefoura,taki z długą grzywą i akcesoriami do czesania

                                Jagodzianka A moja Martynka ostatnio zrobiła się taka psotna,wcześniej taka nie była.A teraz non stop tylko by coś broiła,przy tym szybko biega i nie raz nie wyrabia na zakrętach...
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X