Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Nadusiu!

    Idzie misio, idzie słonik,
    idzie lalka no i konik,
    wszyscy razem z balonami,
    z najlepszymi życzeniami!!!


    Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!!

    jagodzianka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej dziewczyny!

      Czemu żadna nic nie pisze??

      Nareszcie weekend,bardzo na niego czekałam.Potrzebuję odpoczynku.
      Ostatnie dwa dni mąż był na urlopie,bo niania poprosila o wolne.Bardzo im tego zazdrosciłam,że mogli być razem całe dwa dni

      Jutro wyjezdzamy do moich rodziców.
      A wy jakie macie plany na weekend?

      Jaka_ja i Jagodzianka Jak tam kochane po 2gich urodzinkach?Piszcie jak było?

      Co do tematu smoczka to został on kompletnie zażegnany.Nie wspomina go wcale.Śpi ładnie w dzień i w nocy.Tak więc jestem bardzo dumna i zadowolona ze swojej córci.
      Teraz tylko pozostało pożegnać pampersy...

      jaka_ja A jak Nadia bez smoczka?


      Pozdrowionka:*
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hey

        Ja 2 dni bez netu byłam...
        Urodzinki się udały. Z samego rana dostał od nas rowerek. Bardzo się cieszył
        W kościele chłopcy byli grzeczni, Konrad ani na chwilę nie otworzył oka.
        A imprezka zleciała niewiadomo kiedy. Pewnie ani się obejrze a będziemy się szykować do kolejnego roczku

        marzeni super, brawa dla Martynki!!! Fajnie, że już nie używa smoka!
        A plany na weekend fajne Jutro urodziny chrześnicy męża, niedziela basen z Wiktorem.


        Dziewczyny czy Wasze dzieci miały pleśniawki???
        Karol nie miał a Konrad od kilku dni ma. Smaruję mu tym aphtinem i nie pomaga...
        A dziś na opakowaniu przeczytałam żeby nie używać dłużej niż 5 dni...chyba czeka nas wizyta u lekarza...
        A Karol pięknie siuisa na nocnik Dziś ani razu sie nie posikał.
        Strasznie sie ciesze!!!
        Tylko kupki nie chce robic...robi rzadziej niż zwykle a jak już zrobi to do gaci...
        jagodzianka

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          jagodzianka Wielkie gratulacje dla Karolka,że pięknie siusia do nocniczka!
          Ja Ci nie pomogę bo moja mała nie miała pleśniawek.

          Jaka_ja Fajne zdjecia wrzuciłaś na Nk,super torcik miala Nadusia.Sama robiłaś czy zamawiałaś?
          Napisz co tam u Was?

          Dzisiaj zobaczyłam,że mamy kolejnego ząbka piątkę.Jeszcze tylko dwa zostały
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Cześć kochane!

            Nie miałam czasu, by wcześniej naskrobać...

            Dziękuję za życzenia urodzinowe dla Nadusi.
            Co do urodzin...było troszkę mniej osób niż się spodziewałam, moje obie siostry nie mogły być...jedna miała zjazd, druga występy ze swoją grupą taneczną...Trochę mi było żal.
            Urodzinki udane.Nadusia dostała lalkę, która wypowiada 90 zdań, bobaska, który raczkuje, kładzie główkę na poduszkę itd., sporo ciuszków, pieniążki.

            MarzeniaCo do tortu...zamówiłam. Piękny i smaczny, tylko te niebieskie płatki Fifi Niezapominajki strasznie barwiły usta i języki

            Smoczka Nadusia nie wspomina, ale mam wrażenie, że ostatnio jest bardzo nerwowa, ciągle te paluszki do buzi bierze....śpi o wiele gorzej...sama już nie wiem, czy to wszystko wiązać z brakiem smoczka, czy też to coś innego...

            W poprzednią niedzielę miałam imprezę firmową, wybawiłam się super, wróciłam o 3:30 do domu, 2,5 h snu i musiałam wstać do pracy....masakra...

            Wczoraj byliśmy zobaczyć nowe mieszkanie siosstry mojego męża, przecudowne...obszerne -125 m 2...pięknie urządzone. Marzenie.

            monia gratulacje dla Karolka, z powodu siusiania na nocniczek

            Miłego niedzielnego wieczoru!


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              cześć
              U nas znowu nie ciekawie. Gabi jest w szpitalu od piątku, ma zmiany na płucu-zapalenie płuc. Ja sama dopiero dziś ide ją odwiedzić bo w piątek lekarz u mnie zdiagnozował zapalenie oskrzeli więc też musiałam się wykurować,wyleżek-ale ciężko na duszy jak się nie widz dzieciątka które jest w szpitalu. Jak tylko wyjdziemy to napisze coś wiecej.
              Aha Nadusiu i Karolku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!




              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej dziewczynki!

                BGKM Strasznie smutno mi się zrobiło jak przeczytałam,że Gabi znowu chora.Biedna malutka
                Mam nadzieję,że już jest lepiej.Napisz kochana co u Was?

                Ja też nie miałam czasu napisać,bo moja mała też się przeziębiła
                Podejrzewam że chyba ją musiało przewiać przez święta,jak chodziliśmy troszkę po cmentarzach.
                Dostała okropnego kataru i troszkę gorączkowała.Już jest lepiej więc mam nadzieję,że przez weekend się całkiem wykuruje.
                W niedzielę mamy gosci,taka mała parapetóweczka.
                Jutro cały dzień spędzę na sprzątaniu i przygotowywaniu jedzonkaMam nadzieję,że mąż mi trochę pomoże
                No a w czwartek imprezka urodzinowa Martynki,już się nie mogę doczekać.

                Jaka_ja Szkoda,że goscie u Nadii nie dopisali.U nas też się wykruszył chrzestny Martynki i mój brat,nie będą mogli być.Przyjadą w innym terminie.
                Fajne prezenty dostała Nadia,ja wiem,że chrzestna Martynki kupi jej kuchnię.Ona uwielbia gotować,więc pewnie bedzie zachwycona.
                Co do imprezki firmowej to u nas w pracy też będzie andrzejkowa,ale nie wiem czy pojdę...Troszkę chce mi się poszaleć,ale jeszcze do końca nie zdecydowałam czy iść.



                Kochane odezwijcie się,bo znowu nasze forum zamarło.
                Słoneczko,Jagodzianka co u Was???
                Ewisienka Ciebie to już dawno nie było???
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Cześć dziewczynki, nie wiem nawet o czego zacząć bo trochę u nas się tych spraw nazbierało ale jakoś po kolei postaram się wyjasnić moja długa nieobecność na forum.

                  Może zacznę od życzeń, tak więc [COLOR="DarkRed"]DLA WSZYSTKICH FORUMOWYCH DZIECIACZKÓW SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ZYCZENIA URODZINOWE. PRZEDE WSZYSTKIM ZDRÓWKA BO ONO JEST NAJWAŻNIEJSZE , UŚMIECHU NA WASZYCH PIĘKNYCH TWARZYCZKACH I DUŻO DUŻO RADOŚCI NA[ CODZIEŃ./COLOR]

                  Kochane przyznaję się bez bicia nie czytałam wszystich postów ale widze ze teraz coraz więcej dziewczyn się udziela. Fajnie bo przynajmniej będzie co poczytać.
                  Kochane długo się nie odzywałam bo nie miałam żywcem czasu, Weronika odkąd poszła do żłobka zaczęła nam chorować. Praktycznie nie było takiego tygodnia żeby ciągiem chodziła do żłobka. Zawsze coś się przyplątywawało do nas a to zapalenie oskrzeli, a to katar i i w następstwie kaszel, a na domiar złego teraz znowu jakiś wirus się przyplątał i od piątku moja żabka praktycznie co zjadła to zwymiotowała. Poprostu masakra jakaś. Teraz własnego dziecka nie poznaje, poprostu tak mi wychudła ta moja dziecinka nic nie je praktycznie już 2 dzień (bo co to jest na nią 3 łyżki kleiku, pół bułeczki ) no ale byłam z nią u lekarza i na szczęście mała się nie odwodniła bo podawałam jej dużo picia. Dzisiaj byłam z nią u lekarki do której jeżdżę prywatnie i dostała kroplówkę do picia i coś na biegunkę. Wczoraj bym z nią w przychodni dyżurującej ale niestety nasza wspaniała służba zdrowia nas nie przyjęła bo to nie ten REJON nawet po uprzednim zaznaczeniu prze ze mnie ze zapłacę za wizytę powiedzieli że nas nie przyjmą MASAKRA JAKAŚ. Kazali nam jechać z małą do szpitala a tam na bank chcieliby mi ja zostawić i na bank nie skończyło by się na wirusie tylko na 100% jakieś choróbsko inne by nam się przyplatało. Także nie ma to jak zdrowe dziecko. Mam taką nadzieję, że teraz Werka się wychoruje a potem już będzie tylko lepiej.

                  Co do urodzinek to my robiliśmy właśnie w tą sobotę - na szczęście Weronika jakoś to dobrze zniosła. Wynajeliśmy salę w bawialni dla dzieci bo na pewno w domku tylku dzieciaków bym nie pomieściłas, a tak przynajmniej dzieci się wyszalały za wszystkie czasy. Weronika mimo osłabienia też wariowała. Cieszyła się ze było aż tyle dzieciaków no i oczywiście prezenty wszystkie przypadły jej do gustu.


                  Kochane odezawe się potem bo teraz mała wstała i mnie woła. Buziaki i do napisania
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    jestem i ja ale widze tutaj pustki ja sie nie odzywala bo nie mialam o czym pisac dzien w dzien u nas praktycznie to samo z mezem mamy juz dosc mieszkania z moimi rodzicami

                    ja rowniez skladam spoznione zyczonka wszystkim dzieciaczka i za wczasu dla martynki czekam na relacje reszty pochwalcie sie co dzieciaki dostaly moze wpadne na pomysl prezentu bo chwilowo wszyscy mi je podkradaja

                    ewisienka fajnie ze w koncu zajrzalas wspolczuje malej wiec co to znaczy bo miesiac temu bylismy w szpitalu potem oliwia miala jelitowke a teraz angine ja choruje z nia na przemian a teraz cos mojego m wzielo a i dodaj jakies foto next time

                    BGKM i jak tam twoja bidulka mam nadzieje ze juz dobrze

                    Anetyslaw co tam slychac?

                    marzeni daj znac jak tam po imprezie i pochwal sie tez tortem my bedziemy miec w kucyki ponny

                    monia jaka ja a wy gdzie sie podziewacie?

                    a ja poszaleje i dodam kilka fotek
                    1. jesienny spacer
                    2. nie patrzec na niezrobione lozko hehe
                    3. mala kuchara babcia az stwierdzila ze musi uszyc fartuszek na jej rozmiar heh
                    4. nie ma to jak chowac sie z ciotka w szafie
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      i jeszcze kilka wy tez cos dodajcie ja uwiebiam ogladac fotki

                      1. dwa paszczurzaki
                      2. ksiezniczka oliwia i jej wieza
                      3. foto z dzisiaj tylko troche nie wyrazne
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej dziewczynki ja dzisiaj mam wolne przedłużyłam sobie weekend ale niestety żeby ktoś miał wolne, ktoś drugi musi pracować i padło niestety na mojego M poszedł dzisiaj na druga zmianę tzn na 11 i dopiero o 19 wychodzi. Szkoda bo miałam dzisiaj kilka rzeczy zaplanowanych ale niestety tak to jest gdy się ma własna działalność. Ale przynajmniej się wyspaliśmy dzisiaj bo mała spała do 10 .
                        Słoneczko nie dziwie Ci się że masz już dość takie mieszkania ja też mam czasami dość choć mamy osobne wejścia to i tak mieszkamy w jednym domu i wszystko czasami słychać. Nie ma to jak mieszkać osobno od jednych jak i drugich rodziców. Kochana a wy nie możecie się postarać o ten kredyt rodzina na swoim?
                        Co do prezentów to Weronika dostała:
                        jednorożca z magiczną różdżką, 2 lalki z akcesoriami i łóżeczkiem, kuchnię do zabawy, komplet naczyń (serwis i garnki do gotowania), 2x puzzle, ubranka, maskotki, 2 tablice magnetyczne małą i dużą, komplet kredek i flamastrów itp

                        Uciekam bo muszę pozałatwiać kilka spraw. Do napisania
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Dziewczynkom, które skończyły pod moją nieobecność tutaj 2 latka...Martynce i Weronisi.... życzę usmiechu, radości, ciągłego odkrywania świata który niech będzie dla Was jedną wielką przygodą i wspaniałą zabawą!

                          ewisienka u nas taka sama sytuacja, ja sobie przedłużyłam weekend, z czego bardzo się cieszę, a mój mąż pracuje.
                          Bawimy się z Nadusią, malujemy, gotujemy, oglądamy baje, tylko na spaceerek nie wychodzimy, bo strasznie u nas wieje i co chwilę pada.

                          Dużo zdrówka dla Weronisi. Niestety tak to już jest...żłobek, przedszole, skupiska dzieci i bakterii niestety i jedno się od drugiego zaraża.

                          Słoneczko kiedy Oliwka kończy 2 latka?
                          Słodka z niej dziewczynka i chyba robi się coraz bardziej do Ciebie podobna.
                          Współczuję z tym mieszkaniem, napewno nie jest łatwo. Może właśnie ''rodzina na swoim"...zastanawialiście się?

                          marzenia czekam na zdjęcia urodzinowe Martynki.Jak się urodzinki udały?...a parapetówka?
                          Ojjj zazdroszczę Wam tego mieszkanka nowego.Nam się marzy większe, ale jak narazie małe perspektywy...

                          Kochane mam pytanko:kiedy Wasze dzieciaki ruszają do przedszkoli i jakie są ceny przedszkoli w Waszych miastach?
                          Poślecie do państwowych czy prywatnych?
                          Chciałam zrobić takie małe rozeznanie...

                          Pozdrawiam.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Kilka najnowszych zdjęć:
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              i jeszcze kilka....
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                jaka ja oliwia 2 latka konczy 21 listopada

                                co do "rodzina na swoim" hmm po co nam to jak i tak nei wiadomo czy bedziemy mieli za co spalacic pozniej?? zreszta tego juz chyba nie ma byc z tego co moj m mowil a zreszta nawet jak bysmy mieli wlasne m to chyba bysmy sie nie utrzymali bo nie wiadomo jaki by by czynsz itp

                                ewisienka fajne prezenty jestem ciekawa co oliwia dostanie

                                jaka ja sliczne fotki a skad macie ta bluzeczke z pierwszych zdjec?? to wasze mieszkanko w tle?? fajnie urzadzone

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X