Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak nieść dziecko do chrztu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

    Mi także wydaje się,ze tradycyjna forma białego ubranka do chrztu plus kocyk to dobre rozwiązanie i zachowane wg obyczaju wiec warto.
    Last edited by BabyBest_pl; 11-04-2014, 14:35.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

      Myślę że w becie można nieść jeśli jest na prawdę sroga zima :P Szczerze mówiąc bety były modne kilkanaście lat temu ale nie przejmuj się moja mama też się dziwiła że dziecko jest tylko w ubranku

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        Myślę że w becie można nieść jeśli jest na prawdę sroga zima :P Szczerze mówiąc bety były modne kilkanaście lat temu ale nie przejmuj się moja mama też się dziwiła że dziecko jest tylko w ubranku
        hehe skad ja to znam "ale bez becika???" u nas oburzyła sie faktem iz Zosia jest w samym ubranku prababcia Męża - ale kobieta ma troszku lat i wybaczyłam jej te kąsliwe uwagi, chrzcilismy Zosie w październiku i do kosciola weszła w foteliku byla przykryta kremowym kocykiem, potem lezala sobie u mnie na raczkach i byla tylko w ubranko - ale w kosciele bylo ciepło mimo jesieni

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

          Do kościoła lepiej wziąć becik, bo w tym okresie jest bardzo chłodno i dziecko może zmarznąć.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

            Kocham normalnie jak teściowe i mamy wtrącają te swoje 3 grosze. Majka bla chrzczona w październiku, ubrana była w polarowy biały stroik i miałam szczęście że nikt mi nie mówił że dobrze robię czy źle. Grunt to mieć swoje własne zdanie i umieć go obronić, też przecież jesteśmy matkami i wiemy co dla naszych dzieci jest dobre.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

              Moja córeczka Chrzczona w marcu była ubrana w cieplutkie ubranko i tak trzymałam w kościele a z becikiem to dopiero było by nie wygodniej Przynajmniej tak mi się zdaje a tak trzymałam w takiej pozycji jak chciałam i przy przekręcaniu dziecka też nie miałam problemu Było po prostu luźniej

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                dzieciatko do chrztu moim zdaniem powinno być ubrane na biało jeśli jest zimno w kościele becik nie zaszkodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                  Ja osobiście uważam, że dziecko, które ma 3 miesiące nie musi być w becie na chrzcie, szczególnie, że tak jak mówisz nie wyleży na rękach, bo akurat jest wiercipiętą Ja swojego synka chrzciłam jak miał 3,5 miesiąca i nie wyobrażam sobie, jakby miał leżeć w becie, szczególnie że jest bardzo ruchliwym chłopcem i dużym jak na swój wiek, bo nosił wtedy ubranka na rozm 74 cm no i mierzył też mniej więcej tyle, cm w tą lub w tą (tak, jest to możliwe, bo synek się długi urodził). Teściowa czy mama nie będzie wiedziała lepiej niżmy same. Trzeba kierować się intuicją, a nie nieraz głupimi radami... Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                    Nasz siedziała w foteliku, spała sobie, akurat na obrzęd chrztu się obudziła to maż podszedł - ułozył ją tak jak ksiądź powiedział Nie ma co się stresować - trzyma się ładnie dziecko - główka na jednej ręce i druga ręka pod pleckami

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                      Moja teściowa też uparła się na becik do chrztu. Tak nam natłukła to do głowy że kupiłam becik, a ze kupowałam go w wielkim pośpiechu wogóle mu się nie przyjrzałam. Wziełam pierwszy jaki był i okazało się że był tak długi że ciężko było dziecko w nim trzymać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                        U mnie tylko synek był niesiony do chrztu w beciku. W sumie to według mnie lepiej na rękach bez becika.




                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                          My chrzciliśmy w sierpniu. Nie było mowy o jakichkolwiek betach czy kocach, śpiworach. Zimą też bym nie włożyła w takie coś dziecka. Moja córka była w lekkiej tiulowej sukieneczce na ramiączkach, bosych stópkach i białej opasce na główce. Był upał okropny i nie wyobrażam sobie ubierania jej w coś jeszcze

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                            Nie wiedziałam, że forma niesienia dziecka jest aż tak istotna. Dla mnie ważniejsze były ubranka do chrztu. Nie zapomnijcie robić zdjęć w tym ważnym dniu, bo to piękna pamiątka!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                              Sama wiesz jak bedzie najlepiej. Zrób to co uważasz za słuszne!
                              Mężczyzna to czyn, kobieta to istnienie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                                Synek miał prawie 4 miesiace jak był chrzczony, wiec z becika zrezygnowaliśmy. Dodatkowo było za gorąco na takie cuda. Ale każdy robi jak uważa. Jak jest zima to becik nawet fajnie wyglada.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X