Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Aniu pięknie wyglądasz a ta twoja pannica już taka duża! ile wzrostu ma ? mój ma 102 cm a ostatnio pani w sklepie pytała się czy ma już 5 lat ha ha





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      ale fajnie że sie odezwałyście bo już myślałam wczoraj że będe tu pisac monologi hi hi

      Aniu ale fajnie wyglądasz,tak patrze na zdjęcie i brzuszka nie widze za bardzo a wiesz już czy będzie chłopczyk czy dziewczynka?Marlenka już taka duża, to zdjęcie co sypie liścmi świetne

      Kruszynko to rzeczywiście Cyprian wysoki. A podaj mi linka do tego tuszu co napisałaś, mój mi sie już kończy i może sprawie sobie taki na gwiazdke.

      Ja tradycyjnie dzień zaczęłam od kawki.Zaraz pójde zaprowadzic Alanka do przedszkola, a popołudniu jak zwykle do pracy.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Witam
        ale u nas wieje a taka piękna jesień była. . . robi się chłodno a my 2dzień nie palimy bo komin robią

        MARTI ten tusz to spectra lash z avon narazie nie mam jak wstawić linka.





        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Witam.
          KRUSZYNA Cyprian jak na 3 latka rzeczywiście wysoki moja to prawdziwy gigancik ma 115 cm i wazy już 26 kg:
          MARTI brzuszek mam już dosyć spory i jest mi już ciężko będzie prawdopodobnie synek fajnie bo tak chciałam.
          A u nas dzisiaj znowu słoneczko zaraz pranie wstawiam.


          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Kruszynko dziękuje za nazwe tuszu, cena w miare przystępna bo około 20 zł więc myśle że go zakupie
            Anna to fajnie że będzie synek, synowie są wspaniali, w sumie nie wiem jak to jest miec dziewczynke ale jakbym miała miec jeszcze jedno dziecko chciałabym synka mówi sie przecież synuś mamusi i córeczka tatusia.

            Tak słucham pogode i zapowiadają ochłodzenie od przyszłego tygodnia a pod koniec listopada ma padac śnieg. Bardzo bym chciała żeby na święta był śnieg bo już nie pamiętam kiedy ostatnio były śnieżne. Chciałabym żeby na święta napadało mnóstwo śniegu-wtedy poczuje sie jak w święta kiedy to byłam dzieckiem.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Cześć dziewczyny
              Anna u mnie przepowiadali synka do 7 miesiąca (!), nakupowaliśmy ubranek i okazało się, że będzie dziewczynka Nigdy nie ma 100% pewności.
              Mój córcia też niczego sobie, ma dwa lata, a wzrostu prawie 94 cm. Gigant dosłownie
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Witam dawno mnie tu nie było ,Ania 31 super wyglądasz ciąża Ci słuzy .Miss WIELKIE GRATULACJE . Witam nowa mame . Ostatnio mam jakos mało czasu na wszystko Tymoteusz poszedł do pierwszej klasy wiec obowiazkow mi przybyło Color widzę ze praca Ci się podoba no no i awans super

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Melchior fajnie że sie odezwałaś,a jak Tymek radzi sobie w szkole?jak mu sie podoba?



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Witam
                    Melhior to Tymek już poważny uczeń chętnie chodzi?
                    u nas w marcu będę takie wstępne zapisy do grupy 4-5 latków ale bez wyżywienia i 5godzinne mi tam pasuje bo młody nie je chleba a takie posiłki będę musiała sama robić
                    ja właśnie postanowiłam się wziąść za siebie i przeglądam sheapy z kilku ostatnich lat w ramach poszukiwawczych ha ha bo mi się w tłuszczyk obrosło ale coś marnie to widzę bo rowerek nie przeżył jeszcze ani jednego treningu

                    Zapraszam na kawę





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Cześc Kruszynko
                      Cypul nie je chleba?czemu?co ty piszesz że obrosłaś w tłuszczyk? na zdjęciach wyglądasz tak szczupło.Kawke też pije bo dopiero co wstałam.Możemy sie razem napic



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                        Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
                        Cześć dziewczyny
                        Anna u mnie przepowiadali synka do 7 miesiąca (!), nakupowaliśmy ubranek i okazało się, że będzie dziewczynka Nigdy nie ma 100% pewności.
                        Mój córcia też niczego sobie, ma dwa lata, a wzrostu prawie 94 cm. Gigant dosłownie
                        Lekarz Ci mówił z usg że będzie synek czy rodzina tylko przepowiadała?ja też miałam byc synkiem,tylko że kiedyś nie było usg,wszyscy stwierdzili i wmawiali mamie że będzie syn więc nakupili niebieskich ciuszków i zabawek dla chlopca i musiałam byc ubierana w chłopięce jako noworodek



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Ja miałam być Marcelkiem w brzuszek mi trochę poszło i w boczki a ogólnie to jestem szczupła dół 34 a góra s , więc u mnie to widać szkoda że w biust nie idzie
                          młody nie lubi chleba ale to chyba przezemnie bo nie dawałam mu jak był malutki , ale tragedi nie ma bo je tosty z serem żółtym a raz na pół roku zje chleb z pasztetem . może to i dobrze bo ja nieraz cały dzień jem chleb nieraz za miast obiadu.





                          Skomentuj


                            Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Lekarz Ci mówił z usg że będzie synek czy rodzina tylko przepowiadała?ja też miałam byc synkiem,tylko że kiedyś nie było usg,wszyscy stwierdzili i wmawiali mamie że będzie syn więc nakupili niebieskich ciuszków i zabawek dla chlopca i musiałam byc ubierana w chłopięce jako noworodek

                            Lekarz tak twierdził Ściany były już nawet oblepione tapetą z filmu ,,Auta", a tutaj niespodzianka
                            Moja prawie dorosła córka


                            Moja wyrośnięta kruszynka

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Tymkowi w szkole bardzo sie podoba na początku wrzesnia buzia mu się nie zamykała na lekcji wiec pani pare razy go upominała ( Tymek chodził juz do szkoły do zerówki wiec miał i kolegów i koleżanki ) teraz już wie ze na lekcji się nie rozmawia tylko słucha i uważa narazie jest spoko zobaczymy jak pozniej .Chodzi do klasy integracyjnej na 19 dzieci są dwie panie

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                To dobrze, że mu się podoba A chodził wcześniej do przedszkola?
                                Moja prawie dorosła córka


                                Moja wyrośnięta kruszynka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X