Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    MissTy przynajmniej nie mieszkasz z teściową... Fajna babka ale najlepiej żeby nie odpoczywać tylko robić robić i robić
    A to Domki majówka chociaż jednodniowa ale fajnie się wyrwać
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      o i MISS się pojawiła dopiero będziemy się starać, narazie musimy odchować szczeniaka.
      FAMILI ja zanim bym znalazła pracę i jakie kolwiek profity bym z tego miała to by ze 2lata mi zeszły, do tego ciążą to cyprian by miał z 6lat. dlatego chce teraz odchowam i będzie oki. a teraz jakoś musimy dać radę z jednej pensji.
      COLOR Amelka taka sama jak Cyprian tyle tylko że moje dziecię nie lubi kolorowc ani malować, i jeszcze nie umie komputerem się posługiwać.
      KASIU ja mieszkam tu z 15 lat i też nie mam znajomych wszyscy po wyjezdzali .
      CYPRIANEK tylko wyrósł i wygląda jak mały mężczyzna dalej ma te słodkie loczki u nas w sobotę mają być dni rodziny i dmuchany zamek z piłkami zjeżdżalnia i tranpolina i chciałam młodego wziąć ale nie wiem czy mu to przeziebienie przejdzie, u nas zadko są atrakcje dla dzieci

      CIESZĘ SIĘ ŻE ZNOWU COŚ PISZECIE SAMEJ TAK MI ŹLE :-P





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        No nie jest tak źle poprostu czasami chce sięz jakąś koleżanką pogadać a że szybko odwróciłam sobie dotychczasowe życie ciężko się przyztczaić... Domka przy komputerze lubi usypiać puszczam jej ulubione piosenki i tak sobie słuchamy zupka zjedzona więc troche pości teściowa na mieście to jakiś serial może sobie obejrze;D


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          kasiek fajna ta twoja córcia

          kruszyna wiesz że zdrowo jest jak się pojawia najpierw w kolejności dziecko a potem szczeniak,psy też potrafią być zazdrosne.
          a tak mi sie przypomniało ogląda ktoraś "zaklinacz psów"?? wg. mnie koleś jest jak "super niania dla dzieci" z tym że do psów i zawsze mądrze prawi.
          kruszynka powodzenia w staraniach oby poszło szybko i gładko
          Last edited by Miss; 05-05-2011, 16:47.
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            FROSZKU wiem o tym,ale dla tego wzięliśmy goldenka i do tego sunię dobrze jest wyprowadzić spac na dwór żeby niemowlak był pierwszy w domu a potem pies. i nie martw się sonia będzie miała koło 2lat,em ma doświadczenie z psami a pozatym malenstwa samego nie zostawię bo ja się boję zwierząt ha ha i w życiu nie zasnęła bym w jednym pokoju ze zwierzakiem biegającym samopas.

            mam już swoje mebelki





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Golden i dziecko to wspaniały pomysł moi znajomi miełi właśnie najpierw takiego pieska a potem dziecko, pies bardzo spokojny i kocha dzieci. Pozdrawiam


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej kochane
                wreszcie mamy słoneczko
                Zaraz sie powolutku zbieram zaprowadzic Alanka do przedszkola.Wczoraj były w przedszkolu zajęcia otwarte na temat ochrony środowiska.Później Alanek używał w domu słowa:"recykilng"
                Wróce z przedszkola to jade do przyjaciółki na kawe,później do pracki i tak mi dzień zleci.
                Kasiek córeczka słodka ja myśle że szybko znajdziesz sobie jakieś koleżanki w nowym mieście,sama pamiętam jak 6 lat temu też zostawiłam koleżanki i przyjaciółke i zamieszkałam w obcym mieście,urodziłam syna i było cholernie ciężko bo nawet nie miałam z kim iśc na spacer.Za to teraz mam mnóstwo koleżanek i nawet nie mam czasu żeby sie ze wszystkimi regularnie spotykac
                Miss ja oglądałam ten program "zaklinacz psów"-byłam zaskoczona w jak łatwy sposób można psa czegoś nauczyc.Tylko że mojej bokserce nawet taki zaklinacz psów by nie pomógł,ona ma 1,5 roku a jest szurnięta.Nie można jej zostawic nawet na chwile w domu samej bez zapinania jej bo demoluje dom.Ostatnio wyszłam pilnie z domu na 20 minut i nie zapięłam jej i co...wracam do domu a tam w przedpokoju zerwana tapeta i kabel od interenetu rozszarpany na części-ręce mi opadają na tego psa...



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  cześć
                  zaraz sie ubieramy,bo jeszcze w piżamach chodzimy...potem na poczte zapłacić rachunki i powrot do domu bo obiad robię
                  a po 14h znowu wypad do sklepu po pseudo polski chleb
                  jutro mam w planach zrobić fasolkę po bretońsku.

                  u nas dziś piękna pogoda,wczoraj przed domem to mnie słońce przyjarało na ramionach.

                  marti w tym programie widzialam już "szurnięte" psy i koleś znajdywał na nie pomysł. by wychować psa to trza mu poświęcić b.dużo czasu,prawie jak z dzieckiem
                  dobra spadam
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej
                    widzę że forum odżywa znowu.

                    ja nie mam zbyt dużo czasu teraz dla siebie.
                    Ignaś mało śpi w dzien, chyba że na spacerze. w nocy pobudki co 2 godz. ale śpimy do 7

                    Marysia zrobiła się niegrzeczna. ciągle się kłóci ze mną.
                    mówi dosyć dużo. kolorów się uczy. literki zna A, O, i T.
                    komputer też jej dobrze idzie. jest kochana siostrą dla Ignasia.
                    bawi się z nim, pilnuje. a on ja uwielbia.
                    Marysia mówi do niego" mój kochany synku"




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Cześć!

                      Amesia z dziadkami na działce-huura! mam dzień wolny
                      Na 16 idę na urodziny do kuzynki ,a więc także się zrelaksuje w milym towarzystwie.

                      Marti idę we wtorek na 10 godzin szkolenia.Powiedz mi co to będzie?Czy mam się przygotować?
                      Sąsiadka z mego bloku pracująca w B.powiedziała że to czytanie książek i oprowadzenie po sklepie.
                      Ja się pracy nie boję ale panicznie stresuję się początkami czy mnie zaakceptują i czy dam radę.

                      Pogoda za oknem wyśmienita!!
                      Ja zabieram się za mycie podłogi , potem upiekę jabłecznik ,kapiel i śmigam.

                      Miłego weekendu dziewczyny!
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej
                        COLORKA jak ją ci zazdroszczę moja mama niedawno wyjechała więc jestem skazana na moich rozrabiakow , nieraz siostry mi psa wyprowadza ha ha
                        my byliśmy na dniach rodziny itd Cypu po pływał w piłeczkach i skakał na zamku dmuchanym i tpampolinie a po obiedzie idzie jeździć na koniku ja zaraz idę ogarnąć i przygotowuje się do remontu przedpokoju. Buziaki kochane





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam sie z Wami Widzę ze tu troszkę ruszyło
                          U mnie dalej po staremu a poza tym mamy w koncu nowe auto...no może nie takie nowe ale duże i wygodne.Przymierzam się tez do remontu kuchni,malowanie i cyklinowanie starej podłogi,niestety aby temu podołać muszę wziąć parę dni urlopu.
                          COLOR KASIEK dzieciaczki śliczne.Z moją niedawno byłyśmy na bilansie waży 22 kg i ma 105 cm wzrostu a wyglada teraz tak:
                          Attached Files
                          Last edited by anna31; 08-05-2011, 17:07.


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej dziewczyny chciałam się zapytać bo widzę, że niektóre z Was mają już po dwoje dzieci i jak to jest?? Bardzo ciężko?? Czasami się tak zastanawiam czy nie zrobić sobie drugiego żeby nie była za duża różnica wieku i Dominika miała się z kim bawić... Napiszcie swoje opinie z góry dzięki Pozdrawiam


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Kasiek ja nie wiem jak to jest ale ponoć przy dwójeczce jest się lepiej zorganizowanym a mi to się przyda ha ha my zaczynamy się starać o drugiego dzidziusia Cyprian w lipcu będzie miał 3 latka jak dobrze pójdzie to na 4 latka będzie miał rodzeństwo- 4 lata to dla mnie za duża różnica wieku , chciałam wcześniej ale tak wyszło mam nadzieję że dam radę, a od 2,5 tyg mamy szczeniaka goldena więc już się wprawiam na nowo

                              Dziewczynki śliczne dzieciaczki a o to i mój kawaler:
                              Attached Files





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                kruszyna23 wiesz Twój Cyprian na tych zdjęciach wcale nie wygląda na 3latka... Duży chłopak z niego!!! Nie wiem może bym i chciała bo mam 2 siostry jedna 2 lata młodsza druga 7 lat więc z tą starszą razem się bawiłyśmy i wychowywałyśmy a z tą młodszą nadal nie mam o czym rozmawiać albo ona się wstydzi bo jest w ostatniej klasie gimnazjum a ja stara krowa dla niej ale z drugiej strony przeraża mnie ponowne karmienie piersią pobudki w nocy i w ogóle wszystko co jest z takim maleństwem związane no i oczywiście kasa... Eh co zrobić jak się chce a się nie może...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X