Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej. Wróciłam z pracy, a w altanie mokra ściana. poszedł zawór od wydy oczywiście przed 18:00 nikt nie odbiera tel, więc jutro muszę się urwać z pracy, żeby kogoś tutaj zwerbować. Uhhhhhhh!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Witam ja dzis byłam na jasełkach i dniu babci i dziadka w przedszkolu u Asi moja mała była aniołkiem i az łza w oku mi sie kreciła jak na ten wystep patrzylam .Babcie oczywiscie były szczesliwe i przejete wystepem wnusi

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        A za mną pierwsze spotkanie z opiekunką. Dzieci zachwycone- od jutra będzie dorywczo przychodzić, jak nie bedę miała z kim zostawić chłopców.

        melchior- takie momenty chyba na zawsze zapadają w serce

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          a tu co znowu takie pustki?

          U nas już po chorobach-najpierw młody, później ja i M, ale tylko u M skończyło się na antybiotyku i ma parę skierowań do lekarzy
          W końcu przynajmniej coś zacznie robić ze sobą i dbać o zdrowie bo mnie nie słucha, na szczęście Cyprianek namawia tatusia na wizyty u lekarzy

          Jutro zaczynam chodzić na jogę, mam nadzieję że nie ucieknę z pod drzwi ha ha ha





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Kasiu to super ze znalazłaś fajna opiekunkę i co najwazniejsze ze dzieci są nią zachwycone u nas od dwoch dni jest fajna pogoda wiec spacerujemy duzo na swieżym powietrzu ,aż chce się juz wiosnę witaj kruszyna ty tez mało tu zagladasz i piszesz ha ha , bedziesz chodzic na joge super taka odskocznia od wszystkiego to super sprawa

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Melchiorku ostatnio nie miałam czasu bo wszyscy chorowaliśmy i jak nie jednym dzieciakiem trzeba było się zająć to "drugim" a nikt nic nie pisał za wiele to tylko podczytywałam, a nie długo przyjdzie wiosna i znowu pustki będą...
              U nas już kilka dni jest b słonecznie ale mroźno i zazwyczaj do południa przed drzemką wychodzimy na godzinkę na dwór, podładować bateryjki
              Czekamy teraz na elektryków bo mają pomiary robić i myślę że już w następnym tygodniu będę miała demolkę w domu- instalacje elektryczną będą nam wymieniać w całym domu





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej kobitki
                Gdzie wy się podziewacie

                Ja jestem wykończona myciem podług po 5-6 razy dziennie. okazało się, że jest 2 razy więcej roboty przy elektryce i dwa razy większa demolka może do środy skończą, ale co z tego jak remont dopiero za miesiąc. Ale mamy wszelkie możliwe zabezpieczenia wmontowane i w końcu mamy światło w kuchni i czynny piekarnik





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Widzę ze tu nadal kicha kobiety pisac pisac ...

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witaj Melchior...
                    Ile dziś pączków zjadlaś? Ja jednego i na tym poprzestanę.Chcę zrzucić 5 kg do lata-niby waże 58 ale widać na więcej
                    Jak Twoje szkraby się mają ,mam nadzieję że zdrowe??

                    A reszta dziewczyn zapewne się odezwie , tylko kiedy
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hehej...

                      Izu a dajesz Amelke do przedszkola? co tam u Ciebie? ja jakos mam w glowie tylko te moje robaki na okraglo a jak usiade bo mam chwile przerwy to czuje ze robi mi sie mina karpia i wyłączam myslenie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        no w końcu
                        Witam ,witam!
                        Ja zjadłam dzisiaj 3 pączki i tez ciąglę myśle o zrzuceniu paru kilo ale sił brak, Colorka ja ważę teraz 57kg i strasznie mi w brzuch poszło a przy mojej drobnej posturze widać starsznie ja niestety wracam niedługo do pracy i już tęsknię za moim synulem- żegnaj leniwe życie witaj druga zmiano





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ja zjadlam 2 duze i chyba 4 malutkie ale dzisiaj nie mysle o tym ile mnie za duzo jest. nawet cole pije, ale od jutra znowu posucha... tyle ze mi nic a nic waga nie spada, musze poczekac az hormony po karmieniu sie ustabilizuja, bo do puki karmie to ani rusz,ew w góre... i nie pytajcie ile waze

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            heja
                            oj ja tu też dawno nie zaglądałam a zawsze działo się tu nieżle

                            Ja swoją Majkę też chcę wysłać do przedszkola tak na 4h coby w domu świra nie dostała. zobaczymy czy się dostanie. ale jak patrzyłam kryteria to ma szanse. bo najpierw przyjmują 6 latki potem 5 latki a potem dzieci z rodzin wielodzietnych a my z racji 3 już się do nich łapiemy, potem dopiero gdy 2 rodziców pracuje (przedszkole zakłada że takich rodziców stać na prywatne)
                            no ale zobaczymy w kwietniu bo do końca marca składa się dokumenty

                            Kruszyna a co Was dopadło???


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja sie zastanawiam nad przedszkolem, zlozyc zloze podanie, ale musze sie dowiedziec o koszty, bo ostatnio nam sie zrobilo okropnie krucho
                              chcialabym go dac tak do obiadu (bo w sumie w domu i tak gotuje, a obiady to u nas ok 170zl)
                              ale mamy jeszcze pod domem podstawowke w ktorej sa okienka przedszkolne dzieci sa od 8-11 4razy w tygodniu i jest za darmo. zlozylam tam podanie jeszcze we wrzesniu zeby sie na pewno dostał.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                                hehej...

                                Izu a dajesz Amelke do przedszkola? co tam u Ciebie? ja jakos mam w glowie tylko te moje robaki na okraglo a jak usiade bo mam chwile przerwy to czuje ze robi mi sie mina karpia i wyłączam myslenie
                                Hej,
                                tak daję ale póki co szukam pracy więc nie wiem czy ma szanse z racji tego ze nie pracuję a przecież ojca niema.A musze miec prace aby placic za przedszkole.
                                A co u mnie? od miesiąca jestem w związku (można powiedzieć w końcu) ale nie zapeszam

                                Majek jak się miewają Twe pannice?Masz ich aż trzy więc Twój mąż rodzynkiem-ale chyba niema nic przeciwko?hehe

                                Kruszyna no wlasnie mi też idzie w ten brzuch -choć niewiem co gorsze czy pupa czy brzuch.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X