Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    no i lipa wielka u majajula...

    sms sprzed chwili...

    "no i dupa. Olga ma wrodzone zapalenie pluc. Właśnie wbili jej wenflon wyłam razem z nią. no i czeka nas 10 dni w szpitalu..."



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      hej Kobietki

      to nieciekawie u nmajijuli, trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze i na pewno będzie, aguszasza pisz jak będziesz cos wiedziec

      aguszasza dowiesz się w takim razie na porodówce jak będziesz rodzic, i raczej urodzisz przede mną bo mój brzusio jeszcze wysoko

      agaaepyen super,że u Was wszystko dobrze i że Błażejek dobrze przybiera

      karlin super,że i u Was dobra waga i cyc do tego na pewno nie zaszkodzi

      a ja byłam u diabetologa i pytam o ten poród na patologi czy to konieczne, to mi kobieta powiedziała,że tam mają bardzo dobrze rozwiniętą neonatologię i jakby coś się działo to od razu się zajmą dzieckiem, a powikłań może by mnóstwo, ale nie musi, tego nikt nie przewidzi. A właśnie w tym szpitalu co jest patologia panuje ta świńska grypa, zakazali odwiedzin w szpitalu. Boże jaki ja mam mętlik w głowie............ nie wiem co robic, żeby potem nie było,że niedaj boże coś się dzieciątku stanie jak będą komplikacje,a w tym szpitalu co miałam rodzic nie będą mieli odpowiedniego sprzętu, z drugiej strony na patologi mogą zarazic mnie i malutką tą grypą...... no i jak to diabetolog mi powiedział, że komfort psychiczny tez jest ważny, a zdrowie dziecka najważniejsze.........To chyba najtrudniejsza decyzja w moim życiu................................
      Gosia

      Zosieńko rośnij zdrowo

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        ojeju przykro mi bardzo,że malutka tak musi cierpieć a majajula razem z nią
        Gosia

        Zosieńko rośnij zdrowo

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          gosiaczek no to masz rzeczywiscie nie lada orzech do zgryzienia... i na prawde nie wiem co Ci podpowiedziec... poczawszy od tego ze nie bedzie mogl byc z Toba maz to sama kilka dni w spzitalu... kurcze a daleko jest z tego co bys chciala do tego z neonatologia? a moze jeszcze sie uspokoi bo to w sumie tylko takie wywolywanie paniki... a tak na prawde to i personel moze przenosic i sami mozecie do domu przyniesc echhh... bardzo Ci swspolczuje takich decyzji...


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            no niby nie jest daleko,ok 3,5 km
            a Ty aguszasza rodzisz na patologii ciąży czy w normalnym szpitalu???
            Gosia

            Zosieńko rośnij zdrowo

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              u nas sa tylko dwa szpitale z czego w jednym jest tylko ginekologia patologia i poloznictwo na jednym pietrze... a neonatologia pietro nizej... wiec mam wszystko w kupie...


              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                dzien doberek!!!

                no kobietki...

                ja tu monologu nie mam ochoty prowadzic pokazcie sie!!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  czesc dziewczyny

                  az serce sciska jak czytam ze malutka olga tak musi cierpiec pozdrow ode mnie majejule i powiedz ze 3mamy kciuki zeby malutka szybko wyzdrowiala...

                  a my po wizycie tej pielegniarki no i synek cos slabo przybral bo tylko 50g od urodzenia czyli po 16 dniach tylko 50g we wtorek jeszcze raz zwaza i za 2 tygodnie 28stycznia mam nadzieje ze przybierze sporo bo inaczej to chyba bede miusiala przejsc na butle a cycuszki juz powoli sie przyzwyczaily do karmienia a teraz zal bedzie mi z tego zrezygnowac kolejne tyg pokaza co i jak moze mam slabe mleko moze to genetyczne moja mama miala az siny pokarm i musiala karmic butla...aha a na te prezenia i bole brzuszka mam kupic infacol bo ponoc a w sumie na pewno sa to kolki jejku to moj synek na butli nie mial takich problemow
                  ok dziewczyny to uciekam bo kilka rzeczy przede mna do zrobienia...
                  3majcie sie cieplutko i do uslyszenia pozniej




                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Przy Marzenie też miałam infakol ale w aptece powiedzieli, że to dla dzieci od 1 miesiąca znaczy po skończeniu 1 miesiąca życia.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      Hej
                      Serce aż boli jak się czyta wieści od majajula ..bidulki!!!
                      A skąd to się bierze przecież ciąża przepływała ok?

                      Ja wczoraj tez się naryczałam bo te chuj-ki co prześwietlenia robią to przy okazji sobie jakieś jaja widocznie też robią ..bo mężuś juz z trzy razy jeździł po odbiór wyniku ze zdjęcie płuc i zawsze coś wymyślili że wyników nie ma ale upewniali go żeby się nie martwić ze jest ok. A wczoraj się okazało że jednak nie jest ok
                      Badanie odcinek : klatka piersiowa
                      "Przywnękowo po str. prawej dyskretne zagęszczenie odpowiadające zmianą zapalnym.Poza tym płuca i serce w normie"
                      Tak jestem w********iona na nich że szok bo gdyby nie lekceważyli wyników to synek już by był po kuracji lekowej a tak dopiero wczoraj zaczął przyjmować leki.Mężuś poleciał od razu do naszej lekarki(Adama ) ta się wkurzyła na tych od zdjęć!.. ale uspokajała męża żeby się nie denerwował że tu antybiotykiem wyleczymy i będzie już dobrze.Mnie to łep nawalał wczoraj ale to zapewne z nerwów i od płakania.W środę mamy kontrole i od razu zdjęcie się zrobi by zobaczyć poprawę.

                      Wczoraj Adasia zostawiłam z chrzestnym bo musiałam lecieć zanieść do pracy zwolnienie i przy okazji wpadłam do sklepu kupiłam już kosmetyki dla malca i dla siebie(dużo nie nakupowałam bo nie wiem Jeszce które będą mi najbardziej odpowiadać) kupiłam 3-pak chusteczek chugis puder do pupci,oliwkę mydełko.Musze jeszcze kupić krem na odparzenia (ale go kupuje w aptece- bo on też dobry jest na pękające sutki) ale zapomniałam nazwytzn mam na końcu języka.Pampki muszę jeszcze kupić ale nie mogę się zdecydować na firmę tzn na start po później z Rossmanna będę kupować chyba że od razu tak zrobię.Z allegro już przyszły mi pieluchy tetrowe(15 szt-mam nadzieję że do buźki tyle starczy??) przyszły również już mi butelki avent(mała i duża)+ 2 smoczki też avent.Łaziłam wczoraj po rynku ale u nas ceny koszul masakryczne w porównaniu do allegro bo na rynku 40 zł a na allegro ok 22zł więc zakupiłam i teraz czekam.
                      Ale nagryzmoliłam mam nadzieje że choć trochę zrozumiale
                      Last edited by boXena83; 15-01-2011, 13:14.
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        Duzo zdrówka dla malutkiej Olgi majajula trzymaj sie . Pozdrawiam .

                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          hej
                          biedna majajula. jesteśmy z Tobą. trzymaj się.

                          a ja dzisiaj dopiero mam chwilkę odpoczynku. mały od rana na ręce chciał, a jak nie on to Marysia. nie spał prawie nic, chyba że przy cycu. dam mu tego smoka bo się wykończę. też już myśli mnie nachodzą że się nie najada. ale myślę że on tylko chce possać i się przytulić. oj sama już nie wiem. nie chce rezygnować z cyca




                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            witam sie ponownie ja mojemu daje juz smoka bo czasami pomaga a czasami zwyczajnie on nie chce wiec wypluwa, moj maluch jest jak na razie grzeczny i bardzo ladnie sypia tylko cos nie przybral za duzo przez te swoje 16 dni iec teraz zbadamy za 2 tyg zeby miec porownanie i wtedy zadecyduje co robie dalej bo przeciez dziecko musi przybierac zeby prawidlowo sie rowijac a ze jak juz bedzie na sztucznym to trudno za wszelka cene nie ma co dawac cyca bo jak nie tyje to nie ma sensu starszy byl na butli i wszystlko jest ok szczesliwy duzy dzieciaczek....uciekam bo maly chyba sie obudzil....




                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Oj ściska ściska wysłalam jej zyczenia i podrowienia od Was moze sie cos odezwie to napisze Wam tu...

                              ninkapa- no malutko bardzo przybrał Malutki, mam nadzieje ze do nastepnej wizyty sie poprawi i nie bedzie musial byc na butli... a u nas tez na topie jest teraz infacol bo wszyscy go uzywaja moi znajomi albo espumisan...

                              boxena - duzo zdrówka! mam nadzieje ze szybko Adaś wypluje z siebie to swinstwo i wszystko bedzie ok! u nas nartg nic nie wychodzilo... no i tez bym sie wsciekla na Twoim miejscu bo jaja sobie niezle robili... bedzie dobrze nie rycz juz bo malenstwo bedzie smutne a plakanie nic nie pomoze... choc wiem ze to prawie niemozliwe coby nie ryczec... a ja zakupy mam zrobione wszystkie wszystko uprasowane torba spakowana i moge juz jechac zreszta boli mnie brzuch jak na okres hmmmmmmmmmm

                              moniaB - a Wy jeszcze nie mieliscie patronazówki zeby sprawdzic jak waga? kurcze macie sie z tymi kolkami...

                              dobra kobietki ide cos moze na kolacje wtrynie...

                              majajula odpisala - dzieki serdeczne my jakos tak sobie smutno nam. ja tesknie juz za dziewczynkami. Majka zaczyna plakac za mamą. No ale najwazniejsze ze mamy duzo lepsze wyniki wczoraj crp było 31 dzis 18 norma to 10 wiec jutro powinno byc juz dobrze. no ale wiadomo antybiotyki trzeba wybrac do konca. A ja dostaje *************ca ze swoja wspollokatorka baba z kosmosu ma 40 lat pierwsze dziecko a zachowuje sie jakby miala 16"
                              Last edited by aguszasza; 15-01-2011, 19:09.


                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                i jesteśmy w domku!
                                mam synka Xaviera
                                13.01. o godz. 21.09
                                4.080kg! i 53cm
                                ale porodu gorszego chyba miec nie mogłam... mialam epidural do kregoslupa, a po pol godz przestal dzialac, i najgorsze mialam na zywca... i nacinanie i wogole... szok....
                                ale dzidzius kochany i bardzo grzeczny!!



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X