Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    East Garden - kosmetyki naturalne sklep - rozstępy

    Z pewnością warto używać kremów przed ciążą, jednak po również należy kupić sprawdzone produkty, niekoniecznie kosmetykami specjalnie do tego przeznaczone. Istotne jest, aby natłuszczać ciało.
    Ostatnio słyszałam dobre opinie o East Garden. Posiadają produkty dla wszystkich - od nastolatek, poprzez mamy,a nawet mają kosmetyki dla dzieci. Ich oferta zawiera naturalne kosmetyki, a wśród jest krem przeciw rozstępom oraz balsamy i kremy do ciała. Posiadają wiele dobrych opinii
    Łatwo można ich znaleźć wpisując w wyszukiwarce po prostu "kosmetyki naturalne sklep" lub "kosmetyki east Garden".

    Poczytaj sobie o nich tutaj http://eastgarden.eu, szczerze polecam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kremy na rozstępy w ciąży

      Dostałam kilka różnych kremów, ale nie do końca chyba jest najważniejsze który się stosuje, ale to, by stosować je wytrwale i sumiennie.

      Skomentuj


        Odp: Kremy na rozstępy w ciąży

        U mnie pomogla zwykła oliwka dla maluszkow

        Skomentuj


          Odp: Pomórzcie Rozstępy

          Tak, najlepsza jest oliwka. Wiele kobiet bardzo ją sobie chwali .

          Skomentuj


            Odp: Pomórzcie Rozstępy

            U mnie nic nie pomogło i rozstępów po drugiej ciąży mam o wiele więcej niż po pierwszej ale nie załamuje się...używam kremów z Bielendy i ładnie robią się blade i coraz mniej widoczne więc moze nie długo jakoś się pogoją do tego stopnia, ze nie będą tak bardzo widoczne Oliwką w ciąży smarowałam pośladki i uda i tam co prawda nie mam rozstępów...ale czy należy przypisywać jej tą zasługę...może

            Skomentuj


              Odp: Pomórzcie Rozstępy

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              U mnie nic nie pomogło i rozstępów po drugiej ciąży mam o wiele więcej niż po pierwszej ale nie załamuje się...używam kremów z Bielendy i ładnie robią się blade i coraz mniej widoczne więc moze nie długo jakoś się pogoją do tego stopnia, ze nie będą tak bardzo widoczne Oliwką w ciąży smarowałam pośladki i uda i tam co prawda nie mam rozstępów...ale czy należy przypisywać jej tą zasługę...może
              Trochę na pewno tak, bo przy profilaktyce ważne jest nawilżanie skóry, zwłaszcza w ciąży kiedy podatna jest na ogromne rozciąganie. Choć moim zdaniem decydującą rolę i tak mają geny.

              Skomentuj


                Odp: Pomórzcie Rozstępy

                Kiedy w trakcie ciąży pojawiły mi się rozstępy i po porodzie nie mogłam się ich pozbyć, znalazłam internetową drogerię Dermatic. Na ich stronie jest wiele produktów które pomogły mi uporać sie z tym problemem. Sprawdźcie same!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pomórzcie Rozstępy

                  Rozstępy to problem dotyczący nawet 90% kobiet

                  Sama jak byłam w ciąży smarowałam się kilkoma różnymi kremami. Ale moja mama mówiła mi, że nieważne czy będę się smarować czy nie, rozstępów nie będę miała Bo ani ona, ani babcia nie miały I na szczęście miała racę. Myślę, że kwestia rozstępów to problem głównie genetyczny i trudno będzie go uniknąć.

                  Skomentuj


                    Odp: Pomórzcie Rozstępy

                    Sama jestem w ciąży w 4 miesiącu i rozstępy dopadły także mnie mimo, że jestem trenerką fitness. Uważam, że jest to po prostu nieuniknione. Akurat przeglądam bloga o ciąży i tam też jest artykuł na ten temat, podlinkuje Wam https://babykick.pl/ . Używam rożnych kremów, robię sobie masaże. Nie ma co rozpaczać, takie życie

                    Skomentuj


                      u mnie numer jeden to olejek ochronny eeny meeny na rostępy ;D super pomaga nawilżać skórę, uelastycznia, wzmacnia jej kondycję i działa regenerująco. ja nawet krem łagodzący na rozstępy stosowałam, bo ma skwalan i prebiotyki, co też fajnie działa na regenerację skóry kosmetyki bardzo wydajne. polecam też popracować z bańką chińską i szczotkowaniem

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X