Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co podać na weselu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Co podać na weselu?

    ja miałam pieczony udziec, który wjechał na sale z petardami. Ślicznie wyglądał, a smak pycha. Taki udziec kucharka musi zamarynowac kilka dni wcześniej ale warto

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Co podać na weselu?

      U nas na weselu były placki ziemniaczane z gulaszem. Mało kto się spodziewał takiego dania, a zrobiły furorę. Każdy się zajadał

      Skomentuj


        #18
        Odp: Co podać na weselu?

        Placki ziemniaczane z gulaszem to placki po węgiersku? Ja jestem przekonana, ze na weselu sprawdzają się dania tradycyjnie. Rosół, ziemniaki z sałatkami i mięsem, kluski śląskie, flaczki. Ja właśnie takie dania polecam.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Co podać na weselu?

          Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
          Placki ziemniaczane z gulaszem to placki po węgiersku? Ja jestem przekonana, ze na weselu sprawdzają się dania tradycyjnie. Rosół, ziemniaki z sałatkami i mięsem, kluski śląskie, flaczki. Ja właśnie takie dania polecam.
          Tak, chyba to w sumie to samo. Tradycyjne, jak najbardziej, ale nas właściciel sali namawiał tak na te placki i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę, bo były naprawdę przepyszne. Nigdzie tak dobrych nie jadłam, no poza moimi :P

          Skomentuj


            #20
            Odp: Co podać na weselu?

            Na swoim weselu koniecznie chce widzieć udka faszerowane mięsem mielonym,pieczarkami i serem. Są pyszne,tylko trochę pracochłonne,bo jednak trzeba oddzielic kości od skóry ale doświadczona kucharka sobie z tym poradzi. Świetnie się sprzeda do zagryzania w trakcie imprezy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Co podać na weselu?

              Niestety są gusta i guściki i każdego nie da się zadowolić. Będą tacy, którym będzie wszystko smakowało, inni stwierdzą inaczej. Nic na to nie poradzisz. Ja bym się skłaniała ku tradycyjnym potrawom.
              Jeśli chcesz miło zaskoczyć gosci wybierz personalizowane krówki weselne

              Skomentuj

                     
              Working...
              X