Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

    Ja go oglądałam. Osobiście całkiem nieźle się oglądało, ale nie wszystko mi się podobało i odpowiadało moim zasadom. A jak wyszła sprawa jej syna to już w ogóle nieco rzutuje. Doradza ktoś, kto ze swoimi dziećmi nie do końca sobie poradził.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

      Nigdy, nikt nie jest w stanie zająć się czyimś dzieckiem tak jak my sobie to wyobrażamy i niestety nie ma czego oczekiwać od niani, ze uda jej się ułozyć cały nasz świat. Również niektóre jej zasady powodowały u mnie ból głowy ale cóż moze innym to odpowiada.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Nigdy, nikt nie jest w stanie zająć się czyimś dzieckiem tak jak my sobie to wyobrażamy i niestety nie ma czego oczekiwać od niani, ze uda jej się ułozyć cały nasz świat. Również niektóre jej zasady powodowały u mnie ból głowy ale cóż moze innym to odpowiada.
        Cały nie, ale jednak od niani, oczekuje się trochę więcej. Bo to jest jednak osoba z wykształceniem odpowiednim itd. Przynajmniej ja bym miałam wyższe oczekiwania, a innej bez wykształcenia i doświadczenia bym nie zatrudniła.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

          wybierajac nianie z osób nie znanych nie wiesz tak na prawdę jaka ona jest choćby miala wyzsze wykształcenie. najlepiej jest mieć osobe z polecenia a o takie cięzko.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
            wybierajac nianie z osób nie znanych nie wiesz tak na prawdę jaka ona jest choćby miala wyzsze wykształcenie. najlepiej jest mieć osobe z polecenia a o takie cięzko.
            Nie chodzi o wyższe, a raczej o kierunkowe wykształcenie, są specjalne agencje które się tym zajmują. Myślę, że wcale nie jest tak ciężko o osobę z polecenia, ale ja i tak uważam, że żłobek jest lepszy od niani.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

              U mnie w małym miasteczku nie ma takiej agencji, szukałam długo niani i uwierz mi nie znalazłam, musiałam prosić o pomoc w opiece nad córką babcie, która całe szczęście mogła się nią zająć.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                U mnie w małym miasteczku nie ma takiej agencji, szukałam długo niani i uwierz mi nie znalazłam, musiałam prosić o pomoc w opiece nad córką babcie, która całe szczęście mogła się nią zająć.
                Wierzę, że może być z tym problem w mniejszych miejscowościach. najważniejsze, że miałaś pomoc babci, nasze babcie jeszcze pracują, więc nie mogą być u nas ciągle.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Superniania niszczyła dzieci zamiast pomagać

                  Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                  Wierzę, że może być z tym problem w mniejszych miejscowościach. najważniejsze, że miałaś pomoc babci, nasze babcie jeszcze pracują, więc nie mogą być u nas ciągle.
                  Babcia jest dla mnie dużą pomocą tylko tym razem z dwójka dzieci już mi nie zostanie bo córka do przedszkola a nie ma prawa jazdy więc będzie problem.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X