Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijana matka urodziła pijane dziecko!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

    Teraz na fb krążył filmik co matka z synem wyprawia Nie chciałam go oglądać bo później takie coś mi siedzi w głowie cały dzień ale kobieta z flaszką w ręku piersi obnażone nawet nie wiem czy majtki miała na sobie I taki filmi w sieci Normalnie szok Co teraz się dzieje

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

      lady bzyk , skoro piszesz że smród, bez łazienki, ona bez zębów, kopulują jeden koło drugiego to jednak patologia, bo to jednak obraz zaburzeń. A ten filmik co pisze Lara też mi gdzieś myknął. Czytałam też historię mężczyzny, który właśnie wydostał się z takiej rodziny, gdzie jako dziecko oglądał obrazy nagich pijanych kobiet...

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

        Nie wiem o czym mówicie...Mi takich rzeczy nie wywala na walla. Może i dobrze

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

          A najgorsze , że takie maluszki rodzą sie z chorobą alkoholową- dzięki mamusi , ktora na te kilka miesięcy nie mogła sobie odpuścić alkoholu. Dlatego ja jeśli będe widziałam kiedykolwiek pijaną kobietę w ciązy to będe dzwonić na policję.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

            Kiedyś będąc za granicą jeszcze poszliśmy do kogoś ,tam oczywiście impreza a patrze taka dziewczyna z dużym brzuchem i piwko popija ,papierosek też w ręce Mówię do innej koleżanki Ona wie co robi ? A ta mi odpowiada tylko nie mów tego głośno bo ci jeszcze przyłoży ... Potem słyszałam że jak urodziłą dziecko non stop chore Nawet jakbym jej coś powiedziała i tak by to nic nie pomogło
            Smutne i przerażające co to się teraz dzieje

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Kiedyś będąc za granicą jeszcze poszliśmy do kogoś ,tam oczywiście impreza a patrze taka dziewczyna z dużym brzuchem i piwko popija ,papierosek też w ręce Mówię do innej koleżanki Ona wie co robi ? A ta mi odpowiada tylko nie mów tego głośno bo ci jeszcze przyłoży ... Potem słyszałam że jak urodziłą dziecko non stop chore Nawet jakbym jej coś powiedziała i tak by to nic nie pomogło
              Smutne i przerażające co to się teraz dzieje
              Lara, racja, że nawet gdybyś jej zwróciła uwagę to by nic nie dało, gdyż domniemywam, iż taka osoba jej pokroju nie robiła tego pierwszy, jedyny raz na tej akurat imprezie, tylko papierosy są jej codziennym nałogiem a alkohol pewnie gości na każdej imprezie, jedyne co byś mogła zrobić to tak jak pisze Beatrice - zgłosić to anonimowo na policję, ale nie dziwię Ci się, gdyż będąc nie w swoim kraju człowiek po prostu się woli nie wtrącać, co innego u siebie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                Jak byłam nastolatką to co jakiś czas na dyskotekach widywałam dziewczyny z zaawansowanymi brzuszkami- z browarem i fają, raz jednej zwróciłam uwagę , żeby nie krzywidziła swojego dziecka to mi tez omal nie przyłożyła. No patologia i tyle. Wiecie- dyskoteka- wszędzie dym, hałas, basy, ludzie się popychają.. Ach

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                  To jest właśnie najgorsze że im nie przemówi A jak widać taką z brzuchem na dyskotece to ciekawe co sobie o takiej mogą pomyśleć :/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                    Ciężarna i imprezowanie na dyskotekach...
                    Owszem, tęsknie za imprezami, nie raz o tym myślę, ale nigdy w życiu bym nie poszła z brzuchem na taką "młockarnię". Ja piernicze, co za ludzie!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                      Podejrzewam , że ta dziewczyna w podobnych warunkach dorobiła się tego brzuszka. Opowiadała swojej koleżance że nie zna ojca i inne podobne historię, i od razu było widać że dziewczyna lubi ten sport.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                        Ostatnie zdanie mnie strasznie rozśmieszyło...

                        No bo właśnie teraz w sumie miałam pisać, że gdzie jest ojciec dziecka, że tak pozwala ryzykować swojej dziewczynie, czy jest tak samo nieodpowiedzialny jak ona? No ale teraz w sumie wszystko jasne..

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!


                          Ale te dziewczyny tak naprawdę to za bardzo na macierzyństwo nie są przygotowane

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość

                            Ale te dziewczyny tak naprawdę to za bardzo na macierzyństwo nie są przygotowane
                            Lara, nikt nie jest moim zdaniem przygotowany na macierzyństwo...
                            Ja niby mam planowane dziecko w sobie, ale myślisz, że ja jestem przygotowana? Nie, boję się strasznie, że nie podołam, że mąż się nie odnajdzie w nowej sytuacji, że to i tamto...to moje pierwsze dziecko i nie wiem co mnie czeka tak na prawdę. Tak samo one, te kobiety, co sobie "wpadły" - one mają takie same dylematy jak ja, podejrzewam.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                              ale od razu skojarzyło mi się tak że takie dziewczyny Dziecko zostawią po opieką babci a i tak wrócą do swojego towarzystwa

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                                Czu ktoś wie jak skończyła sie ta opisana sprawa? Kobieta została skazana? Co stało się z dzieckiem ? Przeżyło? Bo jednak 4,5 promila na takiego maluszka to aż w głowie się nie mieści. A dlatego dochodzi do takich sytuacji bo ludzie nie chcą się mieszać, nie wierzę że otoczenie nie wiedziało , że jest w ciąży i tak się prowadzi, a drugi powód- nawet jak się zgłosi taką kobietę to co jej mogą zrobić? Nic.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X