Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mleko krowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Antalis myslę, że nie ma sensu.
    Tu dziewczynie napiszesz wady mleka krowiego
    to Cię wykpi.
    Niech robi co chce.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dokladnie - tylko potem jak dziecko bedzie mialo problemy z ukladem wydalniczym, nietolerancje itp to bedzie moglo miec tylko pretensje do matki. Oby nie.

      Milego weekendu

      Skomentuj


        #18
        Nie mam zamiaru sie z wami kłocic.
        Ja i cale moje rodzenstwo jest wychowane na takim mleku i jestesmy zdrowi!!
        Lekarz tez nie ma nic przeciwko wiec w czym problem??Ja nikogo niezmuszam do mleka krowiego , zostal zalozony watek wiec sie wypowiedzialam
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #19
          moje dziecko dostało mleko krowie jak miało 2 i pół roku
          oczywiście wcześniej jadła jakieś serki danonki itp., ale takie do picia to dopiero jak od cyca sie odzwyczaiła.
          teraz młodszej daję swoje mleko a krowie na pewno nie szybciej niż po 2 urodzinkach
          jak któraś wspomniała mleko krowei to mleko dla cielaka a moje dziecko nie cielaczek


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #20
            Witam ja spóbowałam dać mojej córeczce mleko UHT już po skończeniu roczku, przegotowane z kawą inką, smakowało jej aż się uszy trzęsły, najpierw 50 ml, później po dłuższej obserwacji, 100 ml raz dziennie, zamiast np. herbaty. Na razie nie ma problemów zdrowotnych.

            Skomentuj


              #21
              Z tym mlekiem to: jezeli dziecko nie ma uczulen na bialka mleka k. to mozna od 6 miesiaca wprowadzac produkty na bazie lub z dodatkiem mk. ale nie ma to byc mleko podstawowe ktorym sie zywi dziecko. jogurty przeciez dla dzieci nie sa robione na bazie mieszanki tylko na mk .
              ogolnie jest taki apel zeby uczulic mniejzamoznych rodzicow ze bardzowazne jest podawanie mleka modyfikowanego(lub z cycka) do 2 roku zycia ze wzgledu na cenne mikro i makro elementy skierowane na rozwoj ukladu nerwowego a nie tak jak mk u cielaczka na przyrost masy.

              Skomentuj


                #22
                A co ma do tego zamoznosc ? Jak widac po forum - NIC.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  myślę że bardziej jej chodziło o mniej poinformowanych ludzi, a nie o zamozność
                  choć pewności nie mam


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #24
                    o zamoznosc tez, bo biedne rodziny wola kupic litr mleka za 1,50 niz mieszanke za nie wiem ile bo nie uzywam i oczywiscie nie chce tu nikogo obrazac.

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                      Witajcie
                      A ja sie z Wami nie zgodze
                      Przestudniowałam z moja Amelka wszystkie mleka w proszku dla dzieci i nic , niechciala pic.Tracila na wadze.
                      Natrafilam na lekarke starej daty i powiedziala aby dawac mleko krowie.
                      I od tej pory Amelka pije takie gotowane z kasza manna i nic jej niejest (ma juz 7,5 m-ca a pije od 5)
                      Jak bym miala sie sluchac lekarzy i wszystkich profesorow to bym chyba zwarjowala.
                      My mamy powinnysmy wiedziec najlepiej
                      Amelka wie co dla niej dobre
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        a ja napiszę tak... Moja Mała ma taką skazę że nie może nic...nawet wołowina ją uczula. Wszystko co ma związek z krowami i cielętami. Mnie tez karmili krowim mlekiem i wiecie co do dzisiaj ma skazę, która objawia się biegunką po spożyciu mleka. Ja też uważam ze mleko krowie nie jest dla małych dzieci...

                        Skomentuj


                          #27
                          ojej, pierwszy raz słyszę by tak małe dziecko piło mleko krowie!!!!!
                          ale jak lekarz pozwolił i nic jej nie dolega to ok, nie ma co polemizować.
                          Ja jednak uważam że nie powinno się go dawać dzieciom do roku, potem spróbować.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #28
                            moj synek ma 13 miesiecy i kazdy jego mleczny posilek sklada sie z: mleka modyfikowanego 2/3 porcji i 1/3 porcji to mleko krowie; jakos nie moglam sie zdecydowac na calkowite przejscie na mleko krowie, kiedy spogladalam na etykietke mleka modyfikowanego a na niej witaminy od A do Z to mnie przekonalo
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                              wyczerpująca odpowiedz pierwsze zdanie super!!!
                              Krowie mleko nie dla maluszków do 2 roku życia
                              pozdrawiam
                              dokładnie tak, mój wykładowca, dr pediatrii powiedział, że mleko krowie jest dla cieląt, a nie dla niemowląt i zawsze jak ktoś życzliwy radzi, żebym już dała małej normalne mleko to powtarzam to zdanie i dyskusje skończone

                              Skomentuj


                                #30
                                jeszcze jedna rzecz: teraz podajecie dzieciom mleko krowie i jesteście zadowolone, ale nie sądzicie, że konsekwencje mogą pojawić się w dorosłości??? i nie daj Boże dojdzie do poważnej choroby nerek? to czy Wasze dziecko będzie zdrowe za 20, 30 40 lat zależy od tego jak przebiega okres wzrostu, jakie jest żywienie...
                                tak dla przykładu, na miażdżycę pracuje się DO 30 roku życia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X