Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzone miejsce na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

    ja to mam tak ze sie czxasmi w pracy w domu wylaczam siedze siedze i nagle juz marze... to moje uzaleznienie wiec bylabym zebrakiem ktory marzy o chlebie ... i znow kara :P

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
      ja to mam tak ze sie czxasmi w pracy w domu wylaczam siedze siedze i nagle juz marze... to moje uzaleznienie wiec bylabym zebrakiem ktory marzy o chlebie ... i znow kara :P
      To chyba większość z nas ma takie momenty. Tylko żeby aż za bardzo się w tym nie zatracić,bo rzeczywistość może potem nieźle rozczarować.



      Skomentuj


        #33
        Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

        to ja znowu przed zaśnięciem ma tak iż przeważnie nie mogę zasnąć - choć oczy kleją się a powieki są ciężkie i opadają same to z zasypianiem miewam problemy i wówczas myślę i marzę sobie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          to ja znowu przed zaśnięciem ma tak iż przeważnie nie mogę zasnąć - choć oczy kleją się a powieki są ciężkie i opadają same to z zasypianiem miewam problemy i wówczas myślę i marzę sobie
          ja to raz raz zasypiam, praca dom dzieci i tak dzien w dzien... klade sie objrzec cos w tv i od razu kima hhahah a ja kczasmi z mezem piwko wypijemy na noc to ja od razu kima czasami chcialabym dluzej posiedziec w sb czy pt ale i tak oczy sie zamykaja haha

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            ja to raz raz zasypiam, praca dom dzieci i tak dzien w dzien... klade sie objrzec cos w tv i od razu kima hhahah a ja kczasmi z mezem piwko wypijemy na noc to ja od razu kima czasami chcialabym dluzej posiedziec w sb czy pt ale i tak oczy sie zamykaja haha
            my nie mamy tv więc mnie nie usypia - bo rzeczywiście jak mieliśmy to oglądając coś od razu spałam, mi się strasznie chce spać jak Młoda usypia i oczy mi same lecą, nie raz nie dwa zdarzyło mi się z nią kimnąć bo usypia na naszym łóżku potem ląduje w łóżeczku - potem czymś się zajmuje i wybijam z spania

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

              przy dzieciach tak jest Ja pamietam jak moje mialy kilak miesiecy to jak mialy dzemke to ja razem z nimi 3 razy dziennie haha Ale to chyba zmeczenei dawalo o sobie znac troche, potem mial mproblemy ze snem a odkad pracuje znow zasypiam z latwoscią. W sumei codizennie wstaje 6:30 i sie nei wysypiam dlatego tez szybko oczy mi uciekaaja z wieczora

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                Moje marzenia są bardzo realne bo marzy mi się wycieczka całkiem niedaleko bo do Paryża mam nadzieję że mój mąż o tym pamięta i mnie tam kiedyś zabierze. Mimo wieku chciałabym zahaczyć też o Disneyland

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                  Ten Disneyland to chyba całkiem realny bo przecież dzieci są najlepszym pretekstem, żeby tam pojechać.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                    mikaa997 marz marz bo marzenia się spełniają i wiek nie ma znaczenia

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                      Najlepsze są góry , tam gdzie można pospacerować, pomyśleć o wielu sprawach, tam gdzie nie ma tłumów, cisza , spokój, tam gdzie można zetknąć sią z przyrodą. Kiedyś byłam w Alpach i chętnie wyjechałabym jeszcze raz, by bardziej świadomie zapoznać się z tamtymi szlakami, kolejkami.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                        Karaiby <3
                        Tropikalne miejsca, seledynowa, turkusowa woda, biały piasek, palmy...eh... raczej nigdy się nie spełni

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                          Dubaj - odkąd obejrzałam pewien program tak mi się spodobało że tak sobie o tym marze

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Dubaj - odkąd obejrzałam pewien program tak mi się spodobało że tak sobie o tym marze
                            Moja koleżanka do Dubaju sobie lata 2x do roku, tacy ludzie to maja życie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                              W celach wypoczynkowych - Bali. W celach krajoznawczych - Argentyna. Może kiedyś...

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                                Ale Wy dziewczyny jesteście wymagające dla mnie wymarzone miejsca to są góry,ale jeszcze ważnijesze jest odpowiednie towarzystwo. Wtedy wszystko jest pięniejsze i fajniejsze.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X