Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich butelek używacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jakich butelek używacie?

    Przy wyborze butelek każda mama może się kierować innymi rzeczami Dla mnie osobiście butelka musi być przede wszystkim antykolkowa, reszta już jest mniej ważna. Więc tak, ja patrzę, aby butelka była antykolkowa, miała smoczek zbliżony do kształtu brodawki sutkowej, żeby posiadała atesty, że owa butelka jest bezpieczna oraz żeby butelka była plastikowa, a nie szklana... Więc od początku używam butelek z Aventa, a dokładnie Natural 125 ml i 260 ml teraz mam bardzo podobną do Aventa, a dokładnie z Tommee Tippee Closer to Nature 340 ml i sprawdza się tak samo, jak butelki z Aventa, czyli super Pozdrawiam

    Skomentuj


      #47
      Odp: Jakich butelek używacie?

      My używaliśmy antykolkowiej i takiej na początki 260 ml, później jak juz okres gdzie kolki mogą się pojaiwć minął kupiliśmy szklane butelki z canpol 330 ml chyba miały i z nich podawalismy synkowi mleczko. Ogólnie waznijszy w butelce jest smoczke, by dobrać do wieku dziecka. Bo zawsze kupujac butelke jest 2 a dla niemowlaczka musi być numerek 1

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jakich butelek używacie?

        Ja używałam Tomme Tippe i mam co do nich mieszane uczucia, a to przez ich kształt. Trzeba troszkę nimi powykręać żeby całe picie zlciało, uważam że źle są wyprofilowane.

        Skomentuj

               
        Working...
        X