Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-09-2008, 21:53
Basia101
Guest

Zobacz mój nowy profil
Basia101.polki.pl

Domyślnie zmiana wyglądu

dziś pomyślałam, że coś mi się należy od życia i zaszalałam u fryzjera. Zmieniłam fryzurę i kolor włosów. Wyglądam uroczo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-11-2008, 22:31
hornet600's Avatar
hornet600 hornet600 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
hornet600.polki.pl

Wink

No i fajnie ! Ja 1,5 miesiąca po porodzie tez tak zrobiłam, tylko ż fryzjerka wykosiła mi grzywkę jak trawnik i włosy zrobiła mi czarne z brązowych, ie czułam się z tym dobrze. Na szczęście grzywka odrosła a kolor? no cóż można się przyzwyczaić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-11-2008, 17:08
misio100 misio100 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
misio100.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał hornet600 Zobacz post
No i fajnie ! Ja 1,5 miesiąca po porodzie tez tak zrobiłam, tylko ż fryzjerka wykosiła mi grzywkę jak trawnik i włosy zrobiła mi czarne z brązowych, ie czułam się z tym dobrze. Na szczęście grzywka odrosła a kolor? no cóż można się przyzwyczaić
no ja też teraz byłam u fryzjera - chciałam podciąć końcówki...trafiłam na starszą panią i mi wycięła grzyweczkę jak dziewczynce bo myślała, że nosze grzywkę ..... teraz musze ja podpinać spinkami ..
czujecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 22:56
pinklady's Avatar
pinklady pinklady jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pinklady.polki.pl

Miasto: Za horyzontem....
Smile

Do mnie jak się paniusia dorwała to mam grzywkę do połowy czoła a nie do brwi! masakra!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2013, 22:25
agniecha1793 agniecha1793 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agniecha1793.polki.pl

Zdjęcia: 18
Domyślnie Odp: zmiana wyglądu

Ja tez planuje taka diamentralna zmiane tylko czy blond bedzie do mnie pasowal.. hmm..
nie ma to jak cos nowego dla ciala i duszy!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2013, 12:12
nika221's Avatar
nika221 nika221 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nika221.polki.pl

Zdjęcia: 102

Ja tez po porodzie zaszalalam i przefarbowalam wlosy z czarnych na rude wygladalam niezle ale po paru miesiacach wrocilam do czarnych bo jakos najlepiej sie czuje w tym kolorze ale pewnie jeszcze nie raz bede eksperymentowac z wlosami bo lubie zmiany

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2013, 14:25
agniecha1793 agniecha1793 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agniecha1793.polki.pl

Zdjęcia: 18

moje kolezanki rowniez mialy bum na rudy jakas moda na rudy byla ostatnio co nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-11-2015, 22:19
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

O i bardzo fajnie. Ja też o tym myślałam, no może nie o zmianie koloru, ale fryzury. Włosy ciągle nosze długie i jakaś odmiana by się przydała. Umówię się w tym tygodniu do fryzjera i zetnę tak do ramion.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-2016, 19:47
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64

W sumie... fajny pomysł. Nie pamiętam kiedy byłam u fryzjera, chyba przed narodzinami córki, czyli około 10 miesięcy temu... Dzięki za impuls, który ten post mi dał, by zadziałać!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-09-2017, 16:11
kurosawa44's Avatar
kurosawa44 kurosawa44 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kurosawa44.polki.pl

Według mnie w takich sprawach lepiej jest popytać znajomych. Z obserwacji wiem, że to się zawsze dość dobrze sprawdza
Ostatecznie przypominamy samotne bryły metalu krążące po osobnych orbitach. Z oddali wyglądamy jak piękne spadające gwiazdy, które jednak w rzeczywistości są więzieniami, gdzie każda z nas tkwi zamknięta samotnie, zmierzając donikąd.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania