Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cierpienie dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Cierpienie dzieci

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Gdzieś o tym słyszałam i w głowie mi się nie mieści jak można zapomnieć o dziecku, ładne wakacje zgotowali tej dziewczynce, nawet nie chce sobie wyobrażać jak ta bidulka musiała się bać
    straszne co to dziecko mogło przeżyć taki strach Na szczęście dobrze sie zakończyło ale dziecku takie przeżycie zostanie w pamięci niestety Bo tego nie zapomni a rodzice na pewno też musieli przeżyć swoją wpadkę !

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Cierpienie dzieci

      no tak ale widzisz nawet na wakacjach ludzie zabiegani, wszędzie się spieszą, nie myslą o tym co robią, całe szczęście że historia z happy endem

      Skomentuj


        Odp: Cierpienie dzieci

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        no tak ale widzisz nawet na wakacjach ludzie zabiegani, wszędzie się spieszą, nie myslą o tym co robią, całe szczęście że historia z happy endem
        Właśnie to też to Jechać z trójką dzieci to też nie lada wyzwanie ,trzeba się tylko dobrze zorganizować ale życie płata czasem okrutne żarty ,które później człowiek długo długo pamięta

        Skomentuj


          Odp: Cierpienie dzieci

          Przerażające ((

          Skomentuj


            Odp: Cierpienie dzieci

            W ubiegłym tygodniu znowu był przypadek skatowanego pół rocznego dziecka w głowie się nie mieści jak tak można...czasami już nie mogę patrzeć i czytać wiadomości bo łzy lecą mi ciurkiem, jestem bardzo wrażliwym człowiekiem czasami aż za bardzo a jeszcze widząc jak się dzieje krzywda dziecku to już całkiem...tacy ludzie powinni być chyba zamykani na całe życie w więzieniu i pracować za darmo! Ale odpowiedniej kary za takie coś to nie ma...

            Skomentuj


              Odp: Cierpienie dzieci

              A wczoraj mówili o 3 miesięcznym maluchu, który miał połamane żebra i nóżki. Nawet nie umiem sobie wyobrazić, jakim zwyrodnialcem i katem trzeba być.

              Skomentuj


                Odp: Cierpienie dzieci

                Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                A wczoraj mówili o 3 miesięcznym maluchu, który miał połamane żebra i nóżki. Nawet nie umiem sobie wyobrazić, jakim zwyrodnialcem i katem trzeba być.
                Też chciałam właśnie o tym napisać , serce pęka. Nie wyobrażam sobie tego przecież takie dziecko jest niewinne, bezbronne co on mia w głowie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Cierpienie dzieci

                  A zresztą nie ma co daleko sięgać. To nas aż tak nie dotyczy póki słyszy się w tv. Ale jak byłam z dzieckiem w szpitalu, to na sali leżała też właśnie pobita dziewczynka i ta matka w ogóle nikt do niej nie przychodził. Pielęgniarki i inne matki się nią zajmowały, a miała 2 latka...

                  Skomentuj


                    Odp: Cierpienie dzieci

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    A zresztą nie ma co daleko sięgać. To nas aż tak nie dotyczy póki słyszy się w tv. Ale jak byłam z dzieckiem w szpitalu, to na sali leżała też właśnie pobita dziewczynka i ta matka w ogóle nikt do niej nie przychodził. Pielęgniarki i inne matki się nią zajmowały, a miała 2 latka...
                    No może i nie ma sensu daleko sięgać ale jak się słyszy, że dziecku dziej sie krzywda to nie mogę tego zrozumieć. Dlaczego niewinne. małe istotki muszą tak cierpieć.

                    Skomentuj


                      Odp: Cierpienie dzieci

                      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                      No może i nie ma sensu daleko sięgać ale jak się słyszy, że dziecku dziej sie krzywda to nie mogę tego zrozumieć. Dlaczego niewinne. małe istotki muszą tak cierpieć.
                      Chodziło mi o to, że nie trzeba daleko szukać takich przypadków, bo to dzieje się tak naprawdę często wokół nas, tak jak tutaj w tym szpitalu, który opisywałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Cierpienie dzieci

                        Aha już rozumiem i masz rację wszędzie dzieje się krzywda dzieciom - przykre i niesprawiedliwe bo takie maluszki same się nie obronią a tyle muszą przecierpieć. Takich zwyrodnialców nie powinni nazywać rodzicami.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X