Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-03-2013, 09:20
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434
Domyślnie Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

Teraz dzieci już dużo wcześniej zdają sobie sprawę co tak naprawdę można robić na komputerze. Myślę, że może na początek kupić jakiś tablet?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2014, 16:56
kajametrowsk's Avatar
kajametrowsk kajametrowsk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajametrowsk.polki.pl

Odpuszczam w chwili obecnej możliwość zakupu komputera dla dziecka. Czeka mnie obecnie spory wydatek związany z zakupem smartfona (myślicie, że 12 lat to odpowiedni wiek na tego typu telefon?)
Zastanawiałam się na czymś niedrogim na początek - co powiecie o tych dwóch modelach http://comperio.co/pl/telefony/sony-...lumia-520.html
Nie przekraczają 600 zł
Ale który Nokia czy Xperia J... Ktoś ma jakieś doświadczenie bo jestem zielona ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-07-2016, 18:33
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Teraz takie prezenty kupuje się już bardzo wcześnie. Moim zdaniem warto zadbać w takim wypadku o oczy. My kupiliśmy porządny monitor na zadowolenie.pl , który dopasowuje światło do pory dnia. To naprawdę bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2016, 12:01
poleczka87's Avatar
poleczka87 poleczka87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
poleczka87.polki.pl

Ja myślę, że w podstawówce spokojnie dziecko może korzystać z komputera rodziców, nie potrzebuje swojego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-07-2016, 00:15
roxi133 roxi133 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
roxi133.polki.pl

Zdjęcia: 4

A po co od razu osobny komputer? Chyba,że planujesz aby Twoje dziecko miało swobodny dostęp kiedy tylko chce i na ile chce to kup kiedy uważasz. Jednak komputer będący w pokoju rodziców to dodatkowa kontrola tego co dziecko przegląda oraz kontrola czasu ile dziecko spędza przed komputerem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-2016, 12:35
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Myślę, że w podstawówce dzieci nie potrzebują jeszcze własnego komputera, ani do zabawy, ani do nauki. Z powodzeniem mogą korzystać z komputera rodziców.
Jeśli już, można kupić maluchowi tablet. Sama chcę właśnie coś wybrać: http://techfresh.pl/jaki-tablet-do-2...zych-tabletow/ . Natomiast jeśli chodzi o komputer, tak jak mówiłam, najwcześniej w gimnazjum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-2016, 16:44
tata_pawel's Avatar
tata_pawel tata_pawel jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tata_pawel.polki.pl

Cytat:
Napisał ewelka21 Zobacz post
Teraz dzieci już dużo wcześniej zdają sobie sprawę co tak naprawdę można robić na komputerze. Myślę, że może na początek kupić jakiś tablet?
Jak najbardziej. 10 calowy tablet z systemem Windows to taki mały laptop, do którego zawsze możesz dokupić klawiaturę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2016, 10:30
drogrez drogrez jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
drogrez.polki.pl

Teraz to już dzieci w przedszkolu chcą komputer. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie zakup konsoli. Dziecko będzie miało dostęp jedynie do gier, a nie do zaśmieconego Internetu.
Nieprzeczytane 12-08-2016, 15:14
peelskyn peelskyn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
peelskyn.polki.pl

Cytat:
Napisał drogrez Zobacz post
Teraz to już dzieci w przedszkolu chcą komputer. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie zakup konsoli. Dziecko będzie miało dostęp jedynie do gier, a nie do zaśmieconego Internetu.
Do gier rzeczywiście będzie konsola ale od Internetu dziecka nie uchroni. Niestety takie czasy nastały, że jest on ogólnodostępny.
Nieprzeczytane 26-08-2016, 09:21
jeybe jeybe jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
jeybe.polki.pl

Gry to tylko poboczny dodatek i na pewno nie jestem zwolenniczką tego aby kupować komputer czy konsole we wczesnym wieku,z tym zawsze zdążymy. Komputer oraz internet dla dziecka bardziej sprawdzą się jeżeli chodzi o naukę i w tym mają być pomocne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania