Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prezenty dla facetów

    Hej jak u was wygląda sytuacja z prezentami dla rodziny? ja prezenty dla dzieciaków już mam zamówione, aczkolwiek pomysłu na prezent dla męża i braci jakoś nie mam ;/ dziewczyny podpowiedzcie jaki fajny gadżet można kupić facetowi pod choinkę (w przystępnej cenie ) czekam na wasze pomysły
    [url=http://www.mamacafe.pl/]
  •    
       

    #2
    Odp: prezenty dla facetów

    Może bilet na jakiś mecz albo do kina na kryminał? Fajny T-shirt albo kubek z zabawnym nadrukiem. Możesz też oddać zwykły podkoszulek do specjalnego punktu i tam naklejają na niego np. wasze wspólne zdjęcie. Płyta zespołu heavy metal, gniotek dla kibica, podkładkę pod myszkę. Jeśli cenisz sobie domowy budżet to ewentualnie wolny wieczór, żeby mógł urządzić imprezę w ,,chłopskim" gronie
    Moja prawie dorosła córka


    Moja wyrośnięta kruszynka

    Skomentuj


      #3
      Odp: prezenty dla facetów

      mojemu nie przeszkadzaja prezenty funkcjonalne typu sweter, polar,t-schert krótki/dlugi rekaw nawet na gacie i skarpety sie nie obrusza, a jeszcze jak wygodne to wspomina je latami i zaluje ze wyrzucil pudelko bo nie wie jakiej firmy...

      plyta CD z muzyka, gra na kompa ,
      jakas gra "planszowa"-np zestaw do pokera,ruletka itp, film DVD , pokrowiec do komorki, jakies preparaty do pielegnacji samochodu,alkomat, dla wędkujących jakis gadżet wedkarski - jakis fajny splawik czy zanenta- ale tu trzeba sie znac /poradzic , dobry trunek % lub np kawa z najwyzszej polki jak smakosz, stacja pogody, antena do odbioru naziemnej cyfrowki , fajna myszka do kompa,

      ja uwazam ze prezenty nie musza byc wymyslne wazne zeby byly przydatne/lubiane przez obdarowywanego i np sam se nie kupi 250g kawy za 30zl a prezent fajny jak lubi kawy itp.
      chcialabym mojego ojca i meza obdarowac zestawem glosno mowiacyem do samochodu,ale takim ktory sie wstraja w radi czy jakos tak - no ale to juz nie mala kwota i niestety tego nie dostaną. dobra ksiazka,
      Last edited by pieczulka; 13-11-2011, 02:55.

      Skomentuj


        #4
        Odp: prezenty dla facetów

        Pewnie, prezenty praktyczne też są fajne. Ja w zeszłym roku kupiłam na urodziny mężowi fajny zestaw środków czyszczących do samochodu. Oryginalnie zapakowany, niby nic wielkiego, ale pewnie i tak by szkoda było kasy. A tak- był przeszczęśliwy
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          #5
          Odp: prezenty dla facetów

          Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
          Pewnie, prezenty praktyczne też są fajne. Ja w zeszłym roku kupiłam na urodziny mężowi fajny zestaw środków czyszczących do samochodu. Oryginalnie zapakowany, niby nic wielkiego, ale pewnie i tak by szkoda było kasy. A tak- był przeszczęśliwy
          A ile zapłaciłaś za ten zestaw??
          [url=http://www.mamacafe.pl/]

          Skomentuj


            #6
            Odp: prezenty dla facetów

            [QUOTE=pieczulka;267215]mojemu nie przeszkadzaja prezenty funkcjonalne typu sweter, polar,t-schert krótki/dlugi rekaw nawet na gacie i skarpety sie nie obrusza, a jeszcze jak wygodne to wspomina je latami i zaluje ze wyrzucil pudelko bo nie wie jakiej firmy...

            U mnie co roku były prezenty funkcjonalne typu koszulka, krawat, kosmetyki itp. W tym roku chciałam zaskoczyć pomysłem
            Moi bracia dostaną coś takiego

            xxx
            xxx

            mama jakiś zestaw typu czapka + szalik a tata może krawat i koszulę. Tutaj nie wchodzi w grę oryginalność ponieważ oboje lubią praktyczne prezenty. Tylko jeszcze dla męża nic nie mam.. ale chyba portfel dostanie albo coś do auta
            Last edited by disne; 26-08-2020, 19:19. Powód: link
            [url=http://www.mamacafe.pl/]

            Skomentuj


              #7
              Odp: prezenty dla facetów

              Myślałam o kamerze samochodowej albo GPS. ale trochę drogo...
              [url=http://www.mamacafe.pl/]

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: prezenty dla facetów

                Napisane przez dorota192010 Pokaż wiadomość
                A ile zapłaciłaś za ten zestaw??
                Jakieś 50-60 zł, dokładnie nie pamiętam, bo kupowałam przez Internet.
                Moja prawie dorosła córka


                Moja wyrośnięta kruszynka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: prezenty dla facetów

                  Wydaje mi się, że jeśli chcemy zrobić trochę bardziej znaczący prezent, to dobrym wyborem jest zegarek - faceci rzadko sami decydują się na tego typu zakupy, a elegancki zegarek to wg mnie niezbędny element męskiej garderoby, wystarczy jeden, ale dobrej jakości. Jak szukacie czegoś w tym stylu, to polecam zajrzeć na xxx, tam teraz trwa wyprzedaż tego typu akcesoriów.
                  Last edited by disne; 26-08-2020, 19:19. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: prezenty dla facetów

                    No wlasnie moj sobie ubzdural ze mam mu kupic zegarek ale mi sie podoba taki sweter cieply i nawet nie drogi bo kosztuje nie cale 50 zl a za zegarek juz tez taki lpszy pewnie bym wiele wiecej zaplacila
                    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: prezenty dla facetów

                      Ja mojemu męzowi kupię czytnik ebook ciągle gada że by sobie kupił ale zawsze szkoda mu kasy
                      Ja już odłożyłam ale kupię w ostatniej chwili bo muszę jeszcze podejrzeć dokładnie jaki najczęściej ogląda

                      braciom sama nie wiem w tym jeden brat to ksiądz więc już w ogóle nie mam pojęcia. A tato z mamą dostaną kalendarz z wnuczkami i może korzystając z waszych podpowiedzi kupię im jakąś super kawę bo są smakoszami


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: prezenty dla facetów

                        zapraszam do sklepu xlondonayx
                        Last edited by disne; 26-08-2020, 19:18. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: prezenty dla facetów

                          Napisane przez VeraIcon Pokaż wiadomość
                          Wydaje mi się, że jeśli chcemy zrobić trochę bardziej znaczący prezent, to dobrym wyborem jest zegarek - faceci rzadko sami decydują się na tego typu zakupy, a elegancki zegarek to wg mnie niezbędny element męskiej garderoby, wystarczy jeden, ale dobrej jakości. Jak szukacie czegoś w tym stylu, to polecam zajrzeć na xxx, tam teraz trwa wyprzedaż tego typu akcesoriów.
                          kupiłabym ale dostał na gwiazdkę rok temu ;D
                          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:18. Powód: link
                          [url=http://www.mamacafe.pl/]

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: prezenty dla facetów

                            Przyłączę się do wątku. Zajrzałam z ciekawości, bo zawsze mam problemy z prezentami dla męża. Jestem dosyć sentymentalna więc i prezenty głównie do takich należą. Był już kufel grawerowany, zestaw do wina w grawerowanym pudełku (szczególnie polecam na prezent), spinki do mankietów i bilet na mecz. W tym roku chyba kupię album o samolotach, ale wciąż szukam jakiegoś pięknego wydania. Mój mąż jest fanet samolotów, choć trzęsie się ze strachu przed każdym lotem (taka ironia) Ewentualnie kupię słuchawki bezprzewodowe, bo to gadżeciarz jakich mało
                            Tacie najczęściej wręczam fotoksiążki, obrazy na płótnie czy albumy z wnuczką, bo dla dziadka nie ma chyba piękniejszego prezentu.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: prezenty dla facetów

                              cześć dziewczyny
                              ja jak co roku kupię swojemu pewnie jakieś narzedzia i kosmetyki
                              w tym roku zażyczył sobie wiertarkę, ) dla żon które szukają prezentu narzędziowego podaje link
                              xxx
                              Last edited by disne; 26-08-2020, 19:18. Powód: link
                              macierzyństwo

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X