Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rodzinny samochód?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jaki rodzinny samochód?

    Niezależnie od tego jaki samochód wybierzesz to polecam kontakt z jakimś zaufanym mechanikiem w celu sprawdzenia pojazdu Zaoszczędzisz sporo nerwów w przyszłości i przykrych niespodzianek.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jaki rodzinny samochód?

      My juz kolejny rok planujemy zmiane samochodu. Niestety nasz wysluzony Fiat co raz czeciej sie psuje i przestaje byc powoli oplacalny w utrzymaniu. Zamiast wydawac pieniadze na ciagle naprawy mam w planach zakup czegos nowego. Szukamy czegos cos bedzie w stanie pomiescic nasza 5cio osobowa rodzine oraz bedzie w miare tanie jesli chodzi o eksploatacje. Polka cenowa jaka nas interesuje to 40-50tys zloty. Przegladalismy ostatnio z mezem kilka ofert wiekszych producentow i w oko wpadla nam oferta Dacii Jak waszym zdaniem sprawuja sie ich samochody? Mowa tutaj o przedziale cenowym podanym wczesniej. Z gory dzieki za sugestie.
      Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:02. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jaki rodzinny samochód?

        Koniecznie duże kombi lub van w automacie. To bzdura że trzeba ich unikać...ja tyle lat jeżdzę i raz tylko padł sterownik i naprawili go w xx - trzeba było im go wysłać i odesłali naprawiony.
        Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:02. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jaki rodzinny samochód?

          A co sądzicie o nawigacjach samochodowych? Teraz chyba są one już standardem. Ja sam zastanawiam się nad zmianą nawigacji na tomtom Polska, bo słyszałem o niej wiele dobrych opinii. xx
          Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:03. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jaki rodzinny samochód?

            Tylko nie wybierajcie samochodów produkcji francuskiej. Nie popełniajcie tego błędu co ja bo większość swojego czasu spędzicie w warsztatach. Chyba, że wybierzecie się do xxx gdzie bez problemu naprawią każdą, nawet najtrudniejsza usterkę w tego typu samochodzie.
            Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:03. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jaki rodzinny samochód?

              Ja jestem fanem aut niemieckich i takiego teraz poszukuje, mam kilka swoich typów. Ale mam inne pytanie do was, kupujecie nowe auta czy raczej używane?
              Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:04. Powód: reklama

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                W poszukiwaniu sprawdzonego producenta części samochodowych trafiłem na xxx. Zastanawiam się właśnie na skorzystanie z oferty ich sklepu. Uważacie, że warto się nimi zainteresować?
                Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:05. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jaki rodzinny samochód?

                  Na pewno taki, który jest bezpieczny Tego rodzina potrzebuje na pewno. Bezpieczeństwo w aucie można zwiększyć np. poprzez montaż odpowiednich szyb.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jaki rodzinny samochód?

                    Jak bezpieczne to SUVy. My jeździmy tiguankiem, fajny, zwinny i wertepy przeskakuje bez trzęsienia.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jaki rodzinny samochód?

                      Rodzinne samochody to spory wydatek, szczególnie jeżeli chce się naprawdę dobry, bezpieczny i pojemny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jaki rodzinny samochód?

                        Na kalkulatorze cuk możemy sprawnie porównać sobie ceny OC i AC.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jaki rodzinny samochód?

                          Nie ma co się przejmować rysami na masce, lub złym wyglądem tapicerki. Musicie skupić się przede wszystkim na tym, by samochód być sprawny technicznie i by działały wszystkie główne jednostki.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jaki rodzinny samochód?

                            Ważne, aby pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu komunikacyjnym, nie ma co się porywać z motyką na słońce i brać samochód, którego OC będzie dla nas za drogie. Ja osobiście najczęściej korzystam z ubezpieczenia w PZU, bo po prostu w 99% dają mi najniższą ofertę, więc po co miałabym przepłacać za inne firmy. Tu mam dużo ubezpieczeń i nie mam na co narzekać, a już na pewno nie na koszty.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jaki rodzinny samochód?

                              Rodzinne auto musi być wygodne, bezpieczne i duże, najlepiej jak to będzie jakiś van z instalacją lpg bo jeździ się wtedy o wiele taniej. Można zresztą w każdej chwili umówić się na montaż zestawu optima w jednym z warsztatów

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                                Na bezpieczeństwie rodziny nie ma co oszczędzać. Mamy trójke dzieci i dość często podróżujemy więc na peugeota 5008 się zdecydowaliśmy. Ma ekonomiczny benzynowy silnik a siedzenia bardzo wygodne. Kiedys liczyliśmy z mężem koszt podróży nad morze pociągiem to za bilety plus taksówka na miejscu bo kwatera była oddalona od dworca zapłacilibyśmy niewiele mniej a warunki podróży totalnie bez porównania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X