Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: styczen2011

    Hejka Babeczki

    witam nowe dziewczyny

    U mnie humrek dopisuje i zdrowie zero mdlosci.....

    Mmay juz wybrane imonka dla Fasolki...

    bedzie IZabelka lub Przemus.....
    JESTEM MAMĄ

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: styczen2011

      Jestem juz po wizycie. Tak jak sie spodziewałam pecherzyka jeszcze nie było widac ale lekarz stwierdził że wszystko wskazuje na wczesną ciąże. Mam zrobic badanie krwi i zgłosic sie za tydzien. Aaa... i przepisał mi duphoston i witamine B6.


      Skomentuj


        #33
        Odp: styczen2011

        Kobietki piękne słoneczko u nas wstałam zadowolona nic mi nie jest to znaczy że dzień zapowiada sie dobrze.wiecie jak jest słońce to od razu lepiej się czuję.
        Ninkapa no przygodę miałaś niesamowitą z tym ciśnieniem to nie ma żartów jak oni mogli cię tak potraktować? miłego weekendu życzę i samego słoneczka papa

        Skomentuj


          #34
          Odp: styczen2011

          dzien dobry:*



          Ja dzis znow spac nie moglam do 3 w nocy sie meczylam....



          i wstalam o 7 rano....



          TZ. jeszcze lulua a ja bede jesc sniadanko i pozniej kosciolek spacerek i do rodzicow jedziemy.....\





          milej Niedzieli
          JESTEM MAMĄ

          Skomentuj


            #35
            Odp: styczen2011

            Ja w pierwszej ciazy tez cierpiałam na problem ze snem. Pod koniec ciąży to potrafiłam nawet nie spac całą noc i w końcu wstałam o 4 rano i zrobiłam mężusiowi gołąbki na śniadanie


            Skomentuj


              #36
              Odp: styczen2011

              Hej mamusie,

              ja także mam termin na styczeń 2011 - ok. trzeciego. Mam już synka, przenosiłam go, wiec ciekawe, jak bedzie tym razem Troche martwi mnie wynik cukru, bo wyszlo mi na czczo 111 i w nastepny piatek bede badac krzywa cukrowa po obciazeniu 75g glukozy. Wiec prosze o kciuki!
              Nie mam mdlosci, ale alergie na wiekszosc jedzonka
              Trzymajcie sie dzielnie kobietki
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                #37
                Odp: styczen2011

                hej kobietki -agaaepyen witaj ,ja też pilnuje cukru ostatnio miałam 96 a przed ostatnio 103 i kazał mi ograniczyć słodkie do maximum i się udało. Cukier tylko w owocach naturalny a do picia woda niegazowana lub soki dla dzieci bez cukru./Kubuś, Bobo -frut itp./Jak będę trzymać dietę to nie będzie problemu z krzywą cukrową ,co do snu to koszmar a co będzie póżniej to nie wiem?jak już teraz nie umiem się wyspać??????miłego popołudnia papa

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: styczen2011

                  Witam dziewczyny...
                  Dołączam jeśli mogę...??
                  termin mam co prawda na grudzień - dokładnie to na sylwestra - lae tam na forum pustki i nudy więc mam nadzieję że mnie przygarniecie..
                  To nasze pierwsze dziecko i już nie mogę się doczekać kiedy pojawi się na świecie...
                  Mdłości - może ze 2 dni na początku miałam...ale doszłam do wniosku że bardziej z głodu niż z jedzenia...głodna miałam mdłości i jadłam mało...jadłam mało byłam głodna...głodna miałam mdłości...zamknięte koło...teraz jem regularnie czy jestem głodna czy nie i nie mam żadnych - nawet najmniejszych problemów...
                  Poza tym nic ciekawego się jeszcze u mnie nie dzieje...ale...brzuszek zaczął mi już rosnąć...spodnie robią się ciasne...i z jednej strony super...bo to taki namacalny dowód na maluszka...a z drugiej...za miesiąć brat męża się żeni i jak ja bede wyglądać...?? przeciez w nic się nie zmieszcze....będe musiała w piątek coś kupić przed samym weselem...
                  A powiedzcie dziewczyny czy ogarnęła was już mania zakupów?? ja dużo dostane od siostry...ma termin na sierpień więc do grudnia napewno dużo dostane ciuszków i wogóle...łózeczko i wózeczek obiecali kupić teściowie i brat męża z przyszłą żoną...i bardzo mnie cieszy ich pomoc...to wszystko mase kosztuje...ale też mam takie wrażenie że mnie omija coś bardzo fajnego...więc zadawalam się narazie oglądaniem różnych ciuszków i gadżetów do dzidziusia na allegro...
                  Nic...ide do łóżka...ciesze się że Was znalazłam...Pozdrawiam wszystkie i życze miłej nocy...




                  "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                  Paulo Coelho(Alchemik)

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: styczen2011

                    Nowy tydzień supertylko słońca brak.edymis znalazłaś nas fajnie ,czym nas więcej tym weselej Mania zakupów ,jak jestem na mieście to zawsze jakiś mały drobiazg przyniosę dla maluszka i takim sposobem wyprawkę sobie skompletuje .Jutro dzień dziecka to na pewno nie obędzie się bez małego prezenciku-mam na myśli jakąś grzechotkę czy gryzaczek kupić.
                    kobietki co u was piszcie czekam na wieści

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: styczen2011

                      Hejo
                      bajtel, dzieki za rady trzymam dietke - mam nadzieje, ze sie uda. Jedna znajoma pigulka poradzila mi jeszcze, zeby po 18.00 juz nie jesc, postaram sie wiec i tego trzymac.
                      Witaj edymis4601 ) Ciekawe, ktora z nas urodzi pierwsza dzidzie w nowym roku? )
                      bajtel, ale Ci zazdroszcze - u mnie ponuro strasznie, slonka ani widu ani slychu i prawie caly dzien pada!
                      Pozdrowionka kobietki
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: styczen2011

                        bajtel - wyczytalam wlasnie, ze bedziesz miala badania genetyczne. Ja mam umowiona wizyte na 28. czerwca, lapie sie juz na bezplatne, bo mam latek ponad 35, tylko musze dojechac 100 km. Ale trzeba byc dobrej mysli! A kiedy dokladnie masz Twoje badanie?

                        Pozdrowionka
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: styczen2011

                          Hej Dziewuszki! dolaczam i ja, termin mam na polowe stycznia a juz teraz moj brzuszek wyglada na conajmniej 3 miesiac a dopiero 7 tydzien mi idzie. Poradzcie cos na ten balonik, nie wiem czy to niestrawnosc czy tak zatrzymala mi sie woda? Do lekarza dopiero wybiore sie w 11 tygodniu bo mieszkam chwilowo za granica i chce mozliwie ograniczyc tak dalekie podroze. Obecnie ciesze sie niesamowicie z naszej fasolki, Maz byl zaskoczony ale szczesliwy bo staralismy sie o to malenstwo, calkiem krotko bo 2 miesiace . Dobra ale sie rozpisalam, rowniez sie ciesze ze bede miala z kim popisac, fajnie ze jestescie

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: styczen2011

                            Czesc dziewczynkiSuper że nas przybywa.Witam nowe brzuchatkiJa prawie się wykurowałam tylko katar mi został.Macie jakiś sposób na zgagę bo mnie chyba zamęczy
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: styczen2011

                              Ale nas dużo jak fajowo!!!

                              ejonczyk na zgage mi pomogła woda z cytryną

                              marce fajnie że jesteś

                              agaaepyen-to my obie takie dojrzałe mamuśki ,dziś będziemy próbować robić przezierność karkową i mierzyć kość nosową to będą pierwsze pomiary bo w 11 tyg już można spróbować -wszystko zależy od ułożenia maluszka a wyniki z krwi dopiero za 2 tygodnie będę miła bo długo się u nas czeka

                              edimis,aliaga,molalala-gdzie jesteście,co u was i reszta dziewczynek?????????

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: styczen2011

                                Melduje sieWitam nowe kolezanki Wczoraj odebrałam wynik bety= 2548,0.Wychodzi z niej ze to 5-6 tydzien. W poniedziałek ide na kolejna wizytę mam tak cichą nadzieje ze oprócz pęcherzyka będzie widoczne bijące serduszko. a u was kiedy pojawił sie taki widok?? Jak na razie czuje sie suuuper!!! Dzisiaj idę z moja córeczką Agatką na impreze z okazji dnia dziecka do jej koleżanki.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X