Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

    Sprzedam:
    Ubranka dziecięce rozmiary 58-62-64 (ceny do uzgodnienia)
    Kombinezon wiosenny na polarze. Błękitny z haftem. cena 30 zł - rozmiar 68.

    Zdjęcia dostępne na stronie

    http://picasaweb.google.pl/111437017125732879131

    kontakt: gg 4447921, email: madziuleczka017@vp.pl

    Skomentuj


      Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

      Witam, ja jestem w trzecim tyg. ciąży
      Mój bobas jest "Wielkanocny", data poczęcia to ok. 5 - 8 kwietnia. Według powszechnych metod ustalania tygodnia ciąży - liczonego od pierwszego dnia cyklu - moja ciąża to już połowa piątego tyg. Trochę nie podoba mi się ten system:/ Tak czy inaczej, bobasa spodziewam się na Boże Narodzenie

      Mam za sobą 2 pozytywne testy, a w poniedziałek wybieram się do gina. Przy pomocy metody angielskiej (NPR) chcieliśmy z mężem zaplanować płeć dziecka. Bardzo chcielibyśmy mieć dziewczynkę. Teraz, jak analizuję moje pomiary i obserwacje, to dochodzę do wniosku, że jednak bardziej prawdopodobne jest, iż będzie to chłopiec.

      To nasze pierwsze dziecko, moja pierwsza ciąża, do której doszło przy pierwszej próbie. Boję się czy wszystko ok, i czy donoszę, na razie wiemy o bejbiczku tylko ja i M.
      Od początku biorę folik, od drugiego tyg. vit.B i multiwitaminę, jem dużo owoców, warzyw, nabiału, mięsa, (dotąd nie odżywiałam się zbyt systematycznie).

      Dziś naczytałam się na temat ćwiczeń oddechowych, ćwiczeń na prawidłowa postawę i ćwiczeń na mięśnie Keegla. Zaczynam od jutra

      Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

      Skomentuj


        Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

        cześć wszystkim a ja mam termin na 17 września

        Skomentuj


          Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

          A ja mam termin na 26 sierpnia tą ciążę przeżywam spokojniej. Przy Oliwii to biegałam na usg jak głupia i tak urodziła się tydzień wcześniej a teraz jakoś inaczej to przeżywam każde kopnięcie jest dla mnie ważne (przedtem też było) ale teraz nie śpieszno mi do porodu






          Skomentuj

                 
          Working...
          X