Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

3 Urodziny :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    3 Urodziny :)

    Drogie mamy, potrzebuję pomocy
    W sierpniu mój synek kończy 3 lata, tak więc trzeba już powolutku myśleć co i jak.
    Jak wyglądały trzecie urodziny Waszych pociech?
    Macie pomysł na wyjątkowy prezent, którego młody nie rzuci zaraz w kąt, a może przydać mu się w przyszłości? W dodatku taki prezent, na który nie wydam fortuny

    Z góry dziękuję za pomysły
  •    
       

    #2
    Odp: 3 Urodziny

    My 3 urodzinki obchodzilysmy rok temu w sierpniu, kupilismy dzieciom trampoline, swietny pomysl skacza za kazdym razem.
    Sa mega zadowolone.
    A imprezka odbyla sie na tarasie przy grillu

    Skomentuj


      #3
      Odp: 3 Urodziny

      Trampolina to bardzo dobry pomysł na prezent,tylko będzie on dosyć sezonowy,ponieważ trudno o skakanie na niej podczas zimy Poza tym proponuję zerknąć na stronę amko.com.pl chętnie pomożemy w kwestii prezentów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: 3 Urodziny

        sezonowy ale przeciez dzieci w zime wychodza n krotko a jak juz sa n podworku to lepia balwanka albo korzystaja ze mozna pozjezdzac sankami wiec jednak uwazam ze trampolina mimo ze sezonowy prezent to jednak idealny

        Skomentuj


          #5
          Odp: 3 Urodziny

          A może cały dzien w jakims aqua parku? Mój siostrzeniec był w 7 niebie, a przy okazji dla nas to dzień relaksu.
          Jest dwunasta

          Skomentuj


            #6
            Odp: 3 Urodziny

            Trampolina to fajny pomysł, jednak mieszkając w bloku ciężki do zrealizowania. Co do aquaparku... To też jest myśl
            Chciałabym, żeby ten prezent jednak był dla niego przydatny na dłużej niż jeden dzień

            Skomentuj


              #7
              Odp: 3 Urodziny

              A mi się właśnie podoba pomysł spędzenia dnia w jakiś wyjątkowy sposób.

              Definicja wnętrz http://www.sklep.soga.pl/producent/p...iczne-cersanit sprawdź koniecznie!
              Last edited by Kurdior; 14-11-2013, 18:38.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 3 Urodziny

                Trampolina to podobnie jak hulajnoga,ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu,przynajmniej będzie on spędzony aktywnie i to się liczy. A w kwestii urodzin polecam aquapark,dzieciaki to uwielbiają.



                www.Hulajnogi.com.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 3 Urodziny

                  Julka też uwielbia trampolinę

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 3 Urodziny

                    a moze laptop edukacyjny??

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 3 Urodziny

                      Od laptopów dzieci w wieku 3 lat trzymałabym z daleka, nawet edukacyjnych.
                      Wolałabym aby dziecko było inne/lepsze/bardziej rozwinięte niż ogół obecnego społeczeństwa a laptopem dziecka nie rozwiniemy.
                      Nie rozbudzimy wyobraźni, zmysłów, czucia, węchu etc. Emocji radości, wspomnień wyjątkowego dnia urodzin.
                      To musi być coś w co zaangażuje się cała rodzina, a na koniec dnia urodzin dziecko z radości rzuci się na szyję rodzicom i pocałuje w policzek i długo będzie pamiętać swoje szczęście.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 3 Urodziny

                        Ja tam zdecydowanie też jestem za tym, aby takiemu maleństwu absolutnie nie kupować laptopa, nie chcesz go przecież uzależniać od ekraników oraz gier już tak wcześnie prawda?

                        A może byś pomyślała o czymś do pokoju? Ja mojej córeczce na 4 urodziny kupiłam pościel (różową, a jakże by inaczej ) a do tego nieco słodyczy i mała była super szczęśliwa, że mogła spać jak mała księżniczka.

                        Możesz oczywiście rozważyć coś innego, jakieś nieco prostsze zabawki, szczególnie takie ktormi można się bawić bez przeszkód na dworze. Tak jak Ewwik napisała - może mała trampolina?
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 14:01.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 3 Urodziny

                          Tak wogóle poza wszelkimi urodzinami, ale w ramach rozwoju dziecka, to podpowiem, że jeżeli mieszkacie w bloku to przed zimą zainwestujcie w karmnik dla ptaków i dokarmiajcie ptaki zimą.
                          Koleżanka w ubiegłym roku tak właśnie zorganizowała córeczce około 3 letniej. Karmnik w kuchni na parapecie, dziecko razem z mamą w kuchni, mama szykowała posiłki i krzątała się a mała siedziała w oknie i czekała na ptaszki zagadując mamę w tym czasie.
                          Atrakcja na sezon zimowy jakich mało :-)

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 3 Urodziny

                            A może takie coś w rodzaju pamiętnika?
                            Moja strona gdzie można znaleźć literki dekoracyjne

                            Skomentuj


                              #15
                              Ostatni bardzo modnym prezentem urodzinowym dla dziecka jest zorganizowanie dla niego przyjęcia urodzinowego z panią animator w jakimś konkretnym temacie np. angry birds takiego prezentu dziecko nie zapomni i będzie strasznie uradowane
                              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 14:00.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X