Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    No to ja Wam coś podeślę, bajkowe miejsce jakich chyba mało bądź wcale, dom prawie na plaży i zero sąsiadów , plaża pusta nawet latem, jestem zakochana w tym miejscu sami zobaczcie
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:04. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      A coś o Łebie możecie (dobrego) powiedzieć?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        Ja polecam domki po hucie Heye w Niechorzu.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Kochane, jeżeli szukacie połączonym z zabiegami relaksacyjnymi, to szczerze mogę Wam polecić EUROPA-SPA w miejscowości Trzęsacz.. Byłam tam rok temu i w tym również sie wybieram..jest tam po prostu świetnie! Bez obaw możecie także wziąć tam swoje pociechy, na pewno nie będą się tam nudzić jedyny minus, nie nie ma co ukrywać, to to, że jest trochę drogo, ale to zrozumiałe biorąc pod uwagę standard w jakim jest to SPA, na szczęście ceny nie są sztywne i wiele zależy od tego na jakie zabiegi zdecydujecie się na miejscu i w jakim okresie tam pojedziecie.. Gdybyście miały jakieś pytania, to śmiało!
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:05. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            Witam,
            Zaproponuję spokojny dom wczasowy pod Kołobrzegiem w Grzybowie,
            z trawiastym boiskiem dla dzieci, plaża 250m, stołówka w odległości 20m, w pokoju aneks kuchenny, parking.

            Zapraszam "Dom Wczasowy - Zielony Ogród":
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:06. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Ja tam zdecydowanie wolę noclegi w większych nadmorskich miejscowościach, dlatego zdecydowałam się na hotel w Gdańsku . Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż dzięki temu miałam blisko zarówno do pięknych zabytków Trójmiasta jak i samego morza i plaży.
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:06. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Szczerze polecam Władysławowo - spędziłam tam wakacje 3 tygodnie temu i było naprawdę bosko. To jest lepsze miejsce niż Hel czy Ustka, które są strasznie oblegane przez turystów i przez to drogie strasznie - zresztą spójrzcie sobie na ceny
                Jak widać, można sobie znaleźć coś w miarę taniego
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:07. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Wprawdzie już na przyszły rok ale szczerze!!!
                  Dla naszych milusińskich nie znajdziecie chyba lepszego miejsca
                  a dla doroślejszych :P baseny, korty, boiska do gry, chata grillowa i mięciutkie łoża małżeńskie :P Niezapomniane wakacje , ehhhhhh
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:07. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    A mnie nawet ostatnio podobał się Szczecin - zaliczylismy jeden z lepszych hoteli z listy accora, do morza nie było daleko i nawet byłam dość zaskoczona, bo akurat Szczecin to mi się zawsze mało ciekawie kojarzył (Odra, bajzel i sami wiecie), a tu miła niespodzianka - zaczynają wreszcie dbac o to miasto i mnie to cieszy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      My w tym roku wypoczywaliśmy z dzieciakami w Sopocie - to już był nasz 5 raz w tym kurorcie Jedno z moich ulubionych miejsc
                      Bardzo fajna infrastruktura turystyczna, wiele ciekawych knajpek, miejsc w których można się zabawić.
                      Wynajęliśmy sobie osobne mieszkanko (tak jest dla mnie znacznie wygodniej).
                      O wiele większa wygoda w porównaniu z wynajmowaniem noclegów w hotelu - szczególnie gdy posiada się trójkę rozbrykanych maluchów.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:08. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        Ja również zdecydowałam się na wynajęcie osobnego mieszkania jednak my celowaliśmy w całkowicie inną grupę cenową Chcieliśmy wypocząć w wygodnych i miłych warunkach ale za odpowiednią kwotę. Wiadomo, że jak posiada się trójkę małych dzieci to każdy grosz się liczy.
                        Mimo, że zdecydowaliśmy się na stosunkowo drogą miejscowość nadmorską (Międzyzdroje) udało nam się znaleźć bardzo wygodne mieszkanko w pobliżu plaży,- spokojnie zmieściliśmy się w 4 osoby. Ma dwa wygodne pokoje, fajną nowoczesną kuchnię - sporo zaoszczędziliśmy ponieważ samodzielnie przygotowywaliśmy sobie śniadania i kolacje zamiast stołować się na mieście.
                        Zaliczka mogłaby być mniejsza. Teraz jest jakieś 20% ale w sumie potem dopłacamy mniej
                        Myślę, że wrócimy tam ponownie w przyszłym roku. Morski klimat bardzo dobrze na mnie działa - wracam wypoczęta i gotowa do dalszej pracy
                        Co mi się najbardziej podobało to świetna łazienka. Sama bym sobie taką w domu zrobiła
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:10. Powód: link
                        http://forum.mamotoja.pl/

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          super !
                          Last edited by jagna87; 15-11-2013, 20:57.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            A jak jest z turystami w Gdańsku, miasto oblężone jak np. Kraków?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              to ja tutaj widziałam fajne oferty fajnewczasy.pl domków letniskowych nad morzem. Moja siostra była w tamtym roku z dzieciakami w ustroniu Morskim i bardzo sobie chwaliła.
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:09. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                Jeżeli chodzi o wakacje nad naszym polskim morzem to polecam Wam Łazy i ośrodek Bryza..parę lat do tyłu naprawdę mogę potwierdzić, że było tam genialne jedzenie.
                                Ja jednakże wybieram się z moim facetem na urlop do Hiszpanii. Przeglądam właśnie i zastanawiam się nad konkretną ofertą. Tam przynajmniej będę miała zapewnioną dobrą pogodę, co pozwoli mi na urlop bez żadnych zmartwień w pełnym komforcie.
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:10. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X