Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja chcę już wiosny. A wy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

    nie strasz - jak majowka - to musi byc zimno ehh, a tak pogoda potrzebna i słonko - wogole chyba bedzie zimny rok cos mi sie wydaje, ja kupuje kwiaty takie mało wymagajce i jakos sie trzymaja

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

      Było tak któregoś roku że była u nas Komunia i dziewczynki nawet w sweterkach marzły bo tak strasznie zimno było niektóre miały te takie kożuszki białe :/
      Kilkanaście lat wstecz takich anomalii pogodowych nie było ...
      przynajmniej aż takich
      A tak w Hiszpanii też śnieg w maju był chyba 2 czy 3 lata temu

      Skomentuj


        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

        ej Dziewczyny straszycie strasznie, choc ponoc maj nie za ładny ma być i zimno ehhh - jakoś tak nawet nie bardzo wiosenny klimat da sie tak odczuc, my narazie nic posadzone nawet w warzywniaku nie mamy bo zimno za zimno na plony

        Skomentuj


          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

          Myślałam, że może nie sprawdzi się synoptykom prognoza, ale chyba niestety będzie jednak zimno. Anomali okropnie dużo. Przedwczoraj moje dziecko bez kurteczki, a wczoraj juz znów tak zimno, że kocykiem jeszcze była przykryta po same uszy.

          Skomentuj


            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

            my też pojechaliśmy wczoraj z Majsią na spacer wieczorem i dobrze, że mieliśmy drugi kocyk pod wózkiem bo by nam maluch zmarzł

            Skomentuj


              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

              u nas dzis słonko ale jest chłod i tez musiałysmy wyciagnac grubsza garderobe, a pomyslec iz jutro juz maj - oj dziwne czasy z ta pogodą nastały, ciekawe jakie bedzie lato

              Skomentuj


                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                Za oknem słońce świeci ale jednak zimno jest Nie dziwne że tak dzieci chorują Zimy tak jakby nie było, no była ale krótko ,jak lato takie się zapowiada to nawet nie chce mi się nawet o tym myśleć :/

                Skomentuj

                       
                Working...
                X