Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kto nie pracuje zawodowo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kto nie pracuje zawodowo?

    Kto nie pracuje zawodowo, tylko zajmuje się swoim dzieckiem? Jakie macie odczucia "domowe" babeczki?
  •    
       

    #2
    Ja przestałam pracować jakieś 6 miesiący temu. Skończyła mi się umowa na czas określony. Teraz jestem w domku, myślę o jakimś mało obciążającym zajęciu, mam małe dziecko, mąż za to całymi dniami w pracy.

    Skomentuj


      #3
      witam ja rowniez nie pracuje siedze z synkiem w domu ma 14 miesiecy
      mam tez corke ale na codzien chodzi do przedszkola
      a
      siedze w domu juz prawie 3 lata
      nieraz mam juz dosc tego halasu krzyku dzieciakow itp...
      i z checia poszlabym juz do pracy ale niemam co zrobic z synkiem

      a jak jest u was??
      Zdjecia Hani i Szymka

      Hania ur.06.01.2003
      Szymcio ur.07.05.2007

      Skomentuj


        #4
        witam
        Ja siedze w domku od poczatku ciąży aż do teraz(Kinga ma 2 latka i 5 miesiecy). Od wrzesnia Kinga idzie do przedszkola ,a ja wracam do pracy. moze to nie jest dobry pomysł, ale już mam dość siedzenia w domu. czas pokaże czy postapiłam słusznie( obawiam się jak mała poradzi sobie w przedszkolu).

        Skomentuj


          #5
          Witam ,

          ja siedzę w domku prawie od początku ciąży czyli już 21 miesięcy (synek ma 14 mies.)
          wraz z urodzeniem dziecka skończyła mi sie umowa o pracę więc nic i nikt mnie nie ponaglał do powrotu do pracy zaraz po macierzyńskim, miałam zatem to szczęście , że mogłam i mogę siedzieć z maluszkiem w domu chociaż czasami myślę o powrocie do pracy. Obawiam się jednak ,że mało który pracodawca będzie chciał zatrudnić pracownika który tak długo nie miał kontaktu z zawodem i nie ma zbyt dużego doświadczenia zawodowego (ponieważ 3 lata po ukończeniu studiów urodził się nasz synek więc zdążyłam popracować niespełna 2 lata)

          Skomentuj


            #6
            A wiecie, mi jest całkiem dobrze w domu. Mam spokój zajmuję sie małą. Sprawia mi to wiele radości. Bardzo ją kocham i każda chwila z nia jest dla mnie cenna. A za pracą póki co, to nie tęsknię...

            Skomentuj


              #7
              ja siedzę w domu od 20 miesięcy, czyli odkąd pojawił się mój synek, pracowałam do ostatniego dnia ciąży

              trochę z konieczności siedzę z Julkiem w domu, trochę z chęci ale w sumie jestem szczęśliwa, że mogę spędzać pierwsze najważniejsze dla synka lata razem z nim. Są dni kiedy mam dość i z chęcią poszłabym do pracy, ale nie mam z kim zostawić synka (żłobek wykluczam, niana pewnie by się jakaś znalazła) a póki finansowo damy radę zostanę z Julem w domu.
              Last edited by izabela22; 13-01-2009, 18:22.
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                siedze w domu

                Ja siedze w domu od..niemal urodzenia pierwszego dziecka z małymi przerwami czyli 10lat to szmat czasu,ale moi chłopcy ciągle choruja a ja nie mam dobrej babci więc jak mam zarabiać na opiekunkę to juz wolę sama ich dopilnować,choć czasem mnie skręca od ciągłej codzienności
                mama trzech synków(7,8 10lat)10latek grzeczny inaczej

                Skomentuj


                  #9
                  ja pracowałam do 5 miesiąca ciąży teraz mała ma miesiąc i siedzę w domku....raczej szybko nie wrócę do pracy

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja też pracowałam do 5 miesiąca, ale tylko w weekendy w tygodniu
                    jeździłam na uczelnię. Teraz szkoła się już skończyła, więc siedzę
                    w domu z Julkiem
                    Ale myślę od marca szukac pracy jako nauczycielka w szkole.
                    Zajęć za duzo mieć nie będę, więc myślę, że dam radę.
                    Na etat np od 8-16 bym nie poszła,wolę siedzieć w domu z synem, ale
                    też czasami czuję się jak jakaś kura domowa. Nikogo tutaj nie znam
                    bo przeprowadzilismy się stosunkowo niedawno.
                    Ale myslę,że jak Julco będzie na tyle duzy, że będę z nim chodziła
                    na plac zabaw to poznam inne mamy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Jestem nowa!

                      Czesc Dziewczyny!Ja tu jestem calkiem nowa siedze w domu juz 9 lat czasem mysle ze dobrze zrobilam a czsem sie miotam.Mam nadzieje ze nie zostane taka cofnieta w rozwoju starsza pania.Mam 2 dzieci Bartusia7 i Natalke 8.

                      Skomentuj


                        #12
                        ja już rok siedzę w domu i jest mi dobrze
                        do pracy pójdę jak Majka skończy 3 lata (mam taki plan)
                        a to dlatego że starszą córkę zostawiłam i wrócilam do szkoly a potem poszłam do pracy jak miała niecałe 5 miesięcy(wtedy nie miałam wyjścia)
                        teraz mam i dla dobra dziecka zostaję w domu


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #13
                          ja też jeszcze siedzę w domu czyli ponad rok.
                          planuję iść do pracy na wiosnę jak Szymek skończy rok ale jak to
                          wyjdzie to poczekamy zobaczymy...
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            pytanie bylo o prace zawodowa hmmm
                            zawodowo pracowalam ponad dwa lata temu (jeszcze w polsce)
                            pozniej to juz ryba i tak do konca 8 miesiaca ciazy. szef (rybak) zaprzestal polowow i bylam zmuszona do siedzenia w domu. moj mezczyzna nawet nie chcial slyszec, zebym chodzila mu pomagac. z tego wszystkiego do narodzin malego mialam, pranie, sprzatani, mycie okien, gotowanie i tak w kolko.
                            kubus ma juz 6 miesiecy i planuje jak najszybciej isc do pracy. moze uda mi sie znalezc cos w moim zawodzie, albo przyblizone.
                            Jakub 19.05.2008

                            Skomentuj


                              #15
                              ja siedze w domku juz 3 rok a to dlatego ze zanim starsza moglam poscic na pelen etat do szkoly to sie druga dzidzia pojawilatak wiec nastepne dwa lata tez posiedze wdomu ale bardzo mnie to cieszy bo zadne pieniadze nie sa w stanie dac mi tyle radosci co moje aniolki
                              PAULINKA 31.8.2003
                              VICTORIA 20.5.2008

                              12.1.2009r raczkowanie
                              13.1.2009 pozegnanie cycunia
                              16.1.2009 samodzielne siadanie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X