Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Tak, mnie się ten drugi też podoba

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
      Nie wiem jakie wozki lubisz czy te standardowe czy bardzioej nowoczesne. A jak Ci sie ten podoba ?
      http://www.allegro.pl/item514955422_..._promocja.html

      Tak nad tym jeszcze mysle bo tez mi sie bardzo podoba (trafilas w moj gust) ale nie moge sie doczytac czy on ma przekladana raczke? (ze z przodu i z tylu do kierunku jazdy).

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #18
        Niestety tego typu wózki nie mają przekładanej rączki, ewentualnie całą
        gondolę (co nie ma sensu) albo siedzisko spacerówki obrócić.

        Skomentuj


          #19
          Ja miałam emmaljunge. Gondola spoko. Przekładana rączka nie jest potrzebna, bo gondola to i tak buzią do mamy A spacerówkę to moim zdaniem i tak trzeba inną sobie zafundować

          Skomentuj


            #20
            http://www.allegro.pl/item514955422_..._promocja.html

            ten widziałam dziś na żywo na moim osiedlu i całkiem ładnie wygląda
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #21
              Napisalam do tych z allegro na temat tego wozka i rzeczywiscie raczka nie jest przekladana tylko jak sie mocuje ta gondole lub siedzisko na spacerowke to wtedy w ktorym chcesz kierunku, w sumie dla mnie bez roznicy, chodzilo mi tylko o to czy mozna wogole cos z tym zrobic. No i teraz sie zastanawiam nad tymi dwoma:
              1. http://www.allegro.pl/item514956129_..._promocja.html

              2. http://www.allegro.pl/item517533770_...ka_gratis.html

              ten drugi co Wam podalam wczesniej byl na kolach piankowych dlatego zmienilam na ten o kilka groszy drozszy bo jest na kolach pompowanych. Mysle, ze odrazu za jednym zamachem przydalby sie fotelik do samochodu to dlatego wstawilam link 1 razem z fotelikiem. Co do 2 to jest mozliwosc zakupienia jeszcze dodatkowo kilku rzeczy oddzielnie:

              *fotelik pod kolor tapicerki wózka i z możliwością montażu fotelika na stelażu wózka - 215 zł
              *śpiwór pod kolor tapicerki wózka - 60 zł
              *parasolka pod kolor wózka - 30 zł
              *folia - 17 zł
              *moskitiera - 25 zł.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #22
                i tak kupisz jaki Ci się spodoba...wózki przez Ciebie podane to i tak są o niebo lepszę od tych czołgów...nie wiem kiedy rodzisz ale na zimę dobrze mieć duże koła pompowane. ten pierwszy mi się bardziej podoba

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja kupilam taki zestaw http://www.allegro.pl/item519025346_...ga_zestaw.html

                  Skomentuj


                    #24
                    hehe no zeby nie napisanie tego watku wczoraj to bym kupila zapewne ktorys z tych na samym poczatku bo sie nie znalam, a teraz juz mniej wiecej wiem na co zwracac uwage przy zakupie. A ja rodze juz niedlugo (jestem w polowie 35tyg.) takze mysle, ze pod koniec marca przydlby sie wozek juz.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      #25
                      z tych dwóch to mi się ten podoba

                      http://www.allegro.pl/item514956129_..._promocja.html

                      a i kolorów mnóstwo do wyboru
                      daj znac co kupiłaś
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Mi te oba sie podobaja kolor sliwkowy mi sie w nich podoba z kwiatuszkami, czarny w biale kwiaty tez.. ale jakos czarnego nie chce dla dziewczynki A co do zakupu to napewno dam znac jak kupie, chociaz teraz sie zastanawiam czy jednak z wozkiem sie nie wstrzymac tak do marca. Nie maly to wydatek,a duzo rzeczy do kupienia - a do marca troche znowu sie pieniazkow nazbiera - zobacze jeszcze jak to bedzie. Boje sie tylko tego, ze ceny po Nowym Roku wzrosna tych wozkow a to moga byc tylko takie promocje Swiateczne, tak mi na temat wozkow powiedzial w sklepie Pan, ale nie wiem jak na allegro.

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          #27
                          Na allegro jest przeważnie taniej niż w sklepach.ja kupiłam prawie całą wyprawkę na allegro.przywożą pod dom, jeździć nie musisz....itd.ale wiadomo wcześniej lepiej looknąć na cenę w normalnym sklepie,bo różnie to bywa

                          Skomentuj


                            #28
                            To ja dziewczyny sie dołącze do tematu. Zastanawiałam się nad wózkiem, ale nie mam zielonego pojecia jak to wybrać. Więc może podam co dla mnie w wózku jest najważniejsze a wy mi coś zaproponujcie.
                            1) Resory (sa wozki bez nich cos strasznego)
                            2) Duża gondola
                            3) 4 duże koła

                            Nie podobają mi się te maleńkie wózeczki wyglądające jak plastikowe i te 3 kołowe, albo z przodu małe koła a z tyłu duże coś strasznego jak dla mnie. Nie musi mieć żadnego 3 czy 4 w 1, lekki tez być nie musi, wnosić go nigdzie nie będę. Chcę zęby się sprawdził na polskich drogach gdzie co chwile trzeba wózek podnosić by na krawężnik wjechać.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #29
                              Do tych kryteriów pasuje emmaljunga. Polecam ponieważ sama posiadam. Byliśmy z tym wózkiem nad morzem, sprawdza się na plaży, dziecko i tona bambetli w środku a i tak się nieźle prowadziło. Tego lata w górach, woziłam dwoje dzieci, 1,5 i 4 lata, naraz. Bez żadnego uszczerbku dla wózka. Jest niezniszczalny, nic się nie pruje nie odpada i nie wyciera. Aktualnie pożyczyłam kuzynce, w lipcu do mnie wraca i znowu będziemy z niego korzystać.

                              Skomentuj


                                #30
                                Bartatina Classic czy X-lander XA ??

                                Który z tych wózków wybrać:
                                Bartatina Classic czy X-lander XA?
                                Pomóżcie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X