Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przesusza się Wam skóra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przesusza się Wam skóra?

    Ja mam ten problem "napadowo", są okresy gdy nic nie czuję, a kiedy indziej mam susz na twarzy i rękach. Co używacie na takie nieregularne problemy skórne?
  •    
       

    #2
    Odp: Przesusza się Wam skóra?

    Mi sie strasznie przesuszają, na przykład nogi to czasem mam takie suche, że aż sie sypią. Ja codziennie smaruję się balsamem, powiem Ci ze nie mam jednego wypróbowanego, są to rożne balsamy. Jeżeli chodzi o twarz tu nie mam problemu ponieważ mam cerę tłustą- tak więc rzadko w ogóle ją smaruję

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przesusza się Wam skóra?

      Przesusza się zwłaszcza teraz, gdy w biurze będzie znów chodzić cały dzień klima.
      Standardowo stosuję wtedy tem krem od Demsy: xxx


      Koleżanka chwali też Biodermę, ale to już trochę wyższa półka.
      Last edited by disne; 03-08-2020, 22:08. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przesusza się Wam skóra?

        Chyba najlepsze są właśnie takie mocno natłuszczające preparaty jak emolienty np. - w temacie xxx działają bardzo dobrze, ale to już naprawdę jak się ma suchość podpadającą az pod stan chorobowy.
        Last edited by disne; 03-08-2020, 22:08. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przesusza się Wam skóra?

          Dokładnie, bo zbyt mocno przesuszająca się skóra może wskazywać na na przykład problemy z tarczycą, a wtedy już zostaje tylko endokrynolog. Ja swego czasu chodziłam do xxx. No i w sumie wspaniała kobieta, dzięki niej odkryłam problemy z hormonami.
          Last edited by disne; 03-08-2020, 22:08. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przesusza się Wam skóra?

            Też mam problem z mocno przesuszoną cerą. Stosowałam różne preparaty - na razie najlepiej sprawdza się Emolium i tłusty krem z Sylveco.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przesusza się Wam skóra?

              Poświęć parę chwil na przeczytanie tego xxx Być może łatwiej będzie Ci znosić te okresy przesuszania się skóry. Ja mam bardzo suchą z powodu niedoczynności tarczycy
              Last edited by disne; 03-08-2020, 22:09. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przesusza się Wam skóra?

                Oj widzę ,że nie ja jedna walczę z problemami skóry twarzy. Wszystko co jest w stanie mi pomóc mnie interesuje.Od miesiąca stosuję linię kosmetyków Resibo i muszę przyznać ,że widzę postępy , a co najważniejsze pozbywam się wrażenia ,że wszyscy się na mnie patrzą. Dzięki zakupom powyżej 69 zł zyskałam darmową dostawę.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przesusza się Wam skóra?

                  Polecam pić dużo wody, bo skóra nawilżana jest też od środka. Poza tym do nawilżania skóry twarzy chyba najlepiej nadają się maski. Można spróbować stosować np. taką maskę nawilżającą kolagenową xxx. Nie tylko nawilża, ale też ujędrnia skórę.
                  Last edited by disne; 03-08-2020, 22:09. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przesusza się Wam skóra?

                    Mi na ciele latem bardzo. Na szczęście oleje wystarczają.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przesusza się Wam skóra?

                      Mi tak, ale staram się korzystać z kremów nawilżających, inaczej nie dałabym rady

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przesusza się Wam skóra?

                        mnie się bardzo wysusza dlatego często używam olejków do ciała i to mi pomaga.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przesusza się Wam skóra?

                          Mi się przesusza, ale tak jak wcześniej było wspomniane, w moim przypadku to częściowo zasługa, problemów z tarczycą. Staram się jednak nawilżać skórę jak mogę. Używam balsamów z mocznikiem, a mniej więcej raz na tydzień używam zwykłej oliwki dla dzieci, albo oleju kokosowego (zależy co jest pod ręką). Staram się też od około 2 tygodni pić dużo więcej wody. Do tej pory mało piłam, dlatego teraz wypicie ok. 2 litrów wody dziennie to dla mnie wyzwanie (na szczęście mam apkę )

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przesusza się Wam skóra?

                            Na suchą skórę - niezastąpiony jest olej kokosowy i masło kokosowe. W Magvita Banaban xxx można kupić te produkty - wysokiej jakości. Olej jest nierafinowany, filtrowany na zimno. A masło łączy w sobie zalety kokosa, masła kakaowego i masła shea.
                            Last edited by disne; 03-08-2020, 22:07. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przesusza się Wam skóra?

                              Ja na razie dbam o odpowiednie nawodnienie organizmu - minimum 2,5 litra wody dziennie, wtedy dobrze się czuję. Gdy zrobi się chłodniej zacznę stosować olej kokosowy na skórę. Zauważyłam znaczną różnicę w wyglądzie i stanie skóry odkąd zmieniłam wodę prosto z kranu na taką z dzbanka filtrującego. Obecnie posiadam stary model z domu babci (babcie mają w domu wszystko), ale zastanawiam się nad wymianą na coś w tym stylu xxx. Jest całkiem ładny, zgrabny i biały - będzie pasował do mojej przyszłej kuchni. Pijecie wodę butelkowaną czy z kranu? Macie jakieś filtry? Może centralne?
                              Last edited by disne; 03-08-2020, 22:07. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X