Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    Nie jest to łatwe ale z odpowiednią pomocą można schudnąć po ciąży. Inną dietę powinna stosować kobieta karmiąca, a inną kobieta, która już nie karmi. Ćwiczenia to odrębna kwestia - zależy ile kto ma czasu, jakie ma możliwości (po cesarce jest trochę gorzej). Zrzucić kilka kg można samą dietę, więc najlepiej pójść do dietetyka. Ja poszłam, bo na ćwiczenia nie mam po prostu czasu, a z jedzeniem dam radę. Karmię więc ważne było dla mnie, aby trafić do kogoś, kto zwróci na to szczególną uwagę. I znalazłam - gabinet Projekt Zdrowie. Tam kobiety w ciąży, po ciąży są naprawdę w dobrych rękach. Dużo wsparcia, dużo wiedzy, także polecam świeżo upieczonym mamom, ale nie tylko. Każdy znajdzie u nich pomoc

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      Odchudzanie nie jest proste, ale główna zasada jest taka, żeby się nie głodzić. Lepiej powoli zmieniać nawyki żywieniowe, dodać nowe pozycje do diety. Do tego jakieś witaminy, może suplementy. Najważniejszy jest bilans

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        To o czym niektóre z Was piszą profesjonalnie nazywa się liposukcja poczytać możecie o tym zabiegu tutaj - xxx w uproszczeniu to właśnie jest odsysanie tłuszczu, czasami można go po prostu przenieść z jednego miejsca w inne.
        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:41. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          Ja wolę próbować bardziej naturalnych metod. Jak dla mnie liposukcja to ostateczność.

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            W moim przypadku najbardziej skutecznym rozwiązaniem, pozwalającym na schudnięcie było połączenie odpowiedniego cateringu dietetycznego wraz z ćwiczeniami. Posiłki zamawiam od xxx , zaś ćwiczenia znalazłam w internecie. Z tygodnia na tydzień efekty są coraz bardziej widoczne!
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:41. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              Jeśli chodzi o odchudzanie to zdecydowanie polecam Błonnik witalny Fibre Select (wspomaga metablizm próbwałam i działa). xxx i efekty przychodzą na prawdę szybko (przynajmniej w moim przypadku). Pozdrawiam
              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:42. Powód: link
              Jestem bloggerka z branży Fitness.
              Zapraszam na mojego bloga: Blog o odchudzaniu
              Piszę także content dla: mojabutelka.pl

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                Ja po porodzie tez miałam taki problem. Przytyłam 10kg i trudno było zrzucić. Najpierw przez rok też nic nie robiła, bo karmienie piersią i myślałam, ze schudnę. Ponoc od karmienia piersią tak sie dzieje. Mi niestety ubyło malutko. Potem były długie spacery z dzieckiem w wózku. Mało jadłam bo czasu mało, jak synek podrósł. Jednak dieta była dopiero 2 lata po ciąży. Niestety nie za wiele dała. Były i cwiczenia w domu, które ciut wymodelowały sylwetkę, ale za wolno, jak dla mnie. Ostatnio już zdecydowałam sie na zabieg falami ultradzwiękowymi
                xxx. Skalpela sie boję, a taki zabieg daje mi dokładnie to co chwiałam. Sylwetka sie modeluje i nareszcie pozbyłam sie cellulitu, z którym też od dawna walczyłam. Po skończonej serii zabiegów zamierzam dodatkowo zapisać sie na siłownię, aby podtrzymać tą sylwetkę. Oczywiście, jak czas pozwoli.
                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:43. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  Dziewczyny a któraś z was zmagała się z nadwagą przy hashimoto? U mnie dopiero jakiś czas temu to zdiagnozowali i lekarka mówiła że właśnie przez tą chorobę nie mogę schudnąć Przeczytałam ciekawy artykuł na xxx i sporo mi to wyjaśniło. Teraz planuje zrobić test na nietolerancje pokarmowe bo to też może mieć wpływ na moją wagę.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 20:43. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    Aktywność fizyczna i dieta jest ważna. Niestety czasami w odchudzaniu przeszkadzają choroby tarczycy i inne.

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                      Aktywność fizyczna i dieta jest ważna. Niestety czasami w odchudzaniu przeszkadzają choroby tarczycy i inne.
                      Bez przesady Dla wielu ludzi tarczyca jest po prostu wymówką.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Ja przytyłam w ciąży 15 kg. Byłam przekonana, że to wszystko spadnie, gdy zacznę karmić piersią, ale tak się nie stało. Pomimo karmienia waga spadała bardzo wolno, aż w końcu zatrzymała się 5 kg powyżej tej sprzed ciąży. Postawiłam na zdrowe odżywianie, zrezygnowałam ze smażenia i słodyczy. Jem dużo warzyw. owoców, różnego rodzaju kasz ( najczęściej tą: xxx , unikam potraw mącznych. Widzę, że powoli waga leci w dół. Nie ukrywam, że przy małym dziecku ciężko mi trzymać dietę i dbać o siebie.
                        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:35. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          Żadne suplementy nic nie pomogą przy biernym trybie życia. Warto wprowadzić w życie więcej ruchu.
                          Nie przewidział, że inni też kłamią, to się często zdarza kłamcom

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Niedawno czytałam blog modowy i nie wiem jak wcisnę się w opisane na nim tuniki damskie: xxx
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:35. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Dieta, gimnastyka i probiotyki, które pomogą spalić tłuszcz. Na xxx blogu o odchudzaniu slim-express są opisane środki, które pomagają w walce z nadwagą.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:36. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Ja zaczęłam dietę już kilka tygodni temu i widzę pierwsze efekty. Brzuch jest teraz bardziej płaski i mam więcej mięśni. Staram się jeść każdego dnia regularnie i o tych samych godzinach. Używam tylko zdrowych produktów Melvit xxx, które świetnie nadają się do takiej diety. Dodatkowo 2 razy w tyg ciężko ćwiczę, a czasami jak mam czas to jeszcze pojeżdżę na rowerze.
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:36. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X