Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdzie na wakacje

    W Polsce pogoda nie dopisuje. Na szczęście za granicą - tak.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdzie na wakacje

      na wakacje to do kołobrzegu tam jest pięknie i nie drogo, i jest wielkie pole namiotowe przy samym brzegu morza

      Skomentuj


        Odp: Gdzie na wakacje

        Byłam w Kołobrzegu na majówkę - dawno tak nie zmarzłam :P

        Skomentuj


          Odp: Gdzie na wakacje

          w tym roku kierunek Grecja!

          Skomentuj


            Odp: Gdzie na wakacje

            Teraz to nasze własne miejscowości okazują się fajne i interesujące.


            ____________
            agregaty

            Skomentuj


              Odp: Gdzie na wakacje

              A ja polecam bardziej przychylnie spojrzeć na polskie morze. Zobaczcie sobie tutaj: xxx czy jeszcze x lat temu ktoś spodziewałby się takich miejsc nad Bałtykiem? Wydaje mi się, że obskurne pokoje i drogie nieświeże ryby to już przeszłość. Standard się podnosi. A i zwróćcie uwagę na pogodę - w tym roku jest bardzo korzystna. Spędziłam tydzień nad Bałtykiem i jestem oczarowana! Warto tylko szukać jakiś mniej popularnych miejscowości, jak na przykład Rogowo, bo tłok może rzeczywiście zniechęcić.
              Last edited by disne; 15-07-2020, 20:32. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Gdzie na wakacje

                ja w tym roku do Pragi. Bardzo chcę zobaczyć mieszkanie Franza Kafki - to moje marzenie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdzie na wakacje

                  Ja zazwyczaj spędzam wakacje w górach. Morze to nie dla mnie - po 3 dniach zaczyna mi się nudzić i nie wiem co z sobą zrobić, a na górskim szklaku codziennie widzę coś nowego

                  Skomentuj


                    Odp: Gdzie na wakacje

                    Ja w tym roku musiałam zrezygnować z wyjazdu, ale w przyszłym planuję sobie to odbić. Marzy mi się jakaś fajna wycieczka egzotyczna. Na xxx widziałam, że fajnym kierunkiem jest Chile. Nie ukrywam, że bardzo mnie kusi Ameryka, to faktycznie mogłaby być super przygoda. Co sądzicie?
                    Last edited by disne; 15-07-2020, 20:33. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie na wakacje

                      Ja marze o wyjeździe pod namiot I szukam właśnie jakiegoś porządnego namiotu. Sądzicie, że np. któryś z tych jest ok xxx?
                      Last edited by disne; 15-07-2020, 20:33. Powód: link
                      Czułam się bardzo samotna przy nich wszystkich.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie na wakacje

                        Ostatnim czasem byliśmy na Malcie ;wylot z Krakowa ,tanie linie lotnicze ,krótko mówiąc staramy się robić to bardzo budżetowo. Szukaliśmy tez taniego parkingu w Balicach i okazało się to zadanie łatwiejsze niż myśleliśmy - xxx.Za niewielkie pieniądze przechowaliśmy nasze auto w bezpiecznym miejscu .W cenie był już przywóz na i z lotniska. pzdr
                        Last edited by disne; 15-07-2020, 20:30. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Gdzie na wakacje

                          Napisane przez trefel Pokaż wiadomość
                          ja w tym roku do Pragi. Bardzo chcę zobaczyć mieszkanie Franza Kafki - to moje marzenie
                          Ja też do Pragi Masz jakieś sprawdzone miejsca do zwiedzenia?

                          Skomentuj


                            Odp: Gdzie na wakacje

                            U mnie w tym roku nie było wakacji ale za rok mam nadzieje sobie to odbić.

                            Skomentuj


                              Odp: Gdzie na wakacje

                              Ja postawiłabym na wyjazd w Beskidy, zresztą ten artykuł: xxx podpowie Wam co można tam ciekawego zwiedzić, z jakich atrakcji warto skorzystać.
                              Last edited by disne; 15-07-2020, 20:31. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Gdzie na wakacje

                                Ja na takie weekendowe wypady polecam stolicę Przynam,
                                że gdzieś się tam bywało od czasu do czasu jakimś przejazdem,
                                ale ostatnio postanowiłam z rodzinką wybrać się tak po prostu,
                                pospacerować, pozwiedzać i nie spodziewałam się, że aż tak nam się spodoba. Spanie mieliśmy tutaj:xxx i chyba lepiej nie mogliśmy trafić, wybraliśmy apartament w samym centrum właściwie, więc wszędzie mieliśmy blisko, dla mnie elegancko. Na dobrą sprawę w Warszawie jest co robić nawet jeśli nam pogoda nie dopisze, tym bardziej jest to fajne wyjście szczególnie teraz jak już powoli jesień zagląda do okien.
                                Last edited by disne; 15-07-2020, 20:31. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X